آموزش قالب وودمارت

تولید کننده CSS قالب وودمارت

آموزش قالب وودمارت

امروزه قالب های وردپرس شامل ویژگی ها و ابزارهای بسیار زیادی برای ایجاد هر نوع وب سایت مورد نیاز شماست و قالب وودمارت نیز از این قاعده مستثنا نیست. ویژگی ها و امکانات فراتر از انتظار در قالب وردپرس وودمارت برای انواع سایت ها وجود دارد. یکی از آنها تولید کننده CSS است.

وودمارت دارای سبک های CSS برای پشتیبانی از +15 افزونه و افزودنی است. و طبیعی است که یک وب سایت معمولی همه آنها را شامل نمی شود اما سبک های آنها همیشه بارگیری می شود و به عملکرد وب سایت شما و تجربه کاربر آسیب می رساند. برای حل این مشکل ابزار جدیدی به نام تولید کننده CSS برای کاهش تعدادی از سبک های بارگذاری شده و بهبود عمبکرد سایت به قالب اضافه شده است.

با مولد CSS وودمارت می توانید به راحتی انتخاب کنید که از چه گزینه ها و افزونه هایی استفاده خواهید کرد تا یک فایل خاص CSS تولید شود و ممکن است از نوع اصلی 20 تا 50% درصد کاهش یابد.

تولید کننده CSS قالب وودمارتبرای استفاده از این ویژگی در پیشخوان وردپرس سایت خود به قسمت وودمارت » تولید کننده CSS مراجعه کنید. تمام گزینه های موجود را بررسی کنید و فقط آن ویژگی ها و افزونه های که وب سایت شما استفاده خواهد کرد در حالت انتخاب قرار دهید و سپس بر روی دکمه تولید فایل کلیک کنید تا فایل CSS جدید تولید شود. (برای استفاده از این ویژگی حتما از آخرین نسخه قالب استفاده کنید)

تولید کننده CSS قالب وودمارت

توجه: پس از هر بروزرسانی قالب وودمارت دوباره باید به این صفحه بیایید و بر روی دکمه بروزرسانی کلیک کنید.

تولید کننده CSS ویژوال کامپوزر

افزونه صفحه ساز ویژوال کامپوزر هم عناصر مختلف زیادی دارد و قطعا ما از همه ویژگی های آن استفاده نمی کنیم. برای همین یک بخش جداگانه برای تولید CSS ویژوال کامپوزر در این قالب قرار داده شده است.

برای استفاده از این ویژگی به قسمت وودمارت » تولید کننده CSS ویژوال کامپوزر مراجعه کنید و مانند همان مرحله قبل گزینه هایی که استفاده می کنید را انتخاب و در آخر بر روی دکمه تولید فایل کلیک کنید.

تولید کننده CSS ویژوال کامپوزر

حالا دیگر فایل های اضافی در عملکرد سایت شما تاثیر نخواهند داشت و شما سایت سریع تری نسبت به قبل خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *