ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، و کمک به کسب و کارهای اینترنتی به پشتوانه سالها تجربه از سال 1397، فعالیت خود را در تم فارس آغاز نمودیم و همواره برای کمک به راه اندازی و ارتقاء کسب و کارهای اینترنتی و همچنین افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، آموزش ها و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

تم فارس مرجعی برای پاسخگویی به نیازهای شما در زمینه قالب وردپرس، افزونه وردپرس، سایت آماده، آموزش وردپرس، آموزش سئو و ... است. یعنی شما در اینجا علاوه بر دریافت ابزارهای مورد نیاز می توانید یاد بگیرید که چگونه یک کسب‌وکار اینترنتی را از صفر راه اندازی و مدیریت کنید و همچنین آن را ارتقا دهید.

سعی ما بر این است که هر ایرانی که به تخصص ما علاقه دارد بتواند به دنیای اینترنت و وب بپیوندد و از طریق آن به درآمد و درخشش در جامعه برسد.

شما در تم فارس میتوانید یک تیم پشتیبانی قوی را تجربه کنید، که این یکی از بزرگترین دستاوردهای ما و یکی از مهم ترین عوامل تمایز ما نسبت به دیگران است که منجر به رضایت و اعتماد کاربران نسبت به تیم تم فارس شده است. پس تلاش می‌کنیم تا اعتماد شما را به بزرگترین دارایی خودمان تبدیل کنیم.

با افتخار اعلام می کنیم که در حال حاضر، تم فارس بهترین سایت ایران در زمینه ارائه سایت های آماده وردپرس و انواع خدمات مربوط به سایت های وردپرسی است.

 

درباره “هیمن صوفی”، مدیر و موسس تم فارس:

  • مدیر و موسس تم فارس
  • مهندس نرم افزار
  • دارای گواهینامه SEO Expert از SEO MOZ
  • مشاور و مدرس کسب‌و‌کارهای اینترنتی