ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، و کمک به کسب و کارهای اینترنتی به پشتوانه سالها تجربه از سال 1397، فعالیت خود را در تم فارس آغاز نمودیم و همواره برای کمک به راه اندازی و ارتقاء کسب و کارهای اینترنتی و همچنین افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، آموزش ها و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

تم فارس مرجعی برای پاسخگویی به نیازهای شما در زمینه قالب وردپرس، افزونه وردپرس، آموزش وردپرس، آموزش سئو و … است.

سعی ما بر این است که هر ایرانی که به تخصص ما علاقه دارد بتواند به دنیای اینترنت و وب بپیوندد و از طریق آن به درآمد و درخشش در جامعه برسد.

شما در تم فارس میتوانید یک تیم پشتیبانی قوی را تجربه کنید، که این یکی از بزرگترین دستاوردهای ما و یکی از مهم ترین عوامل تمایز ما نسبت به دیگران است که منجر به رضایت و اعتماد کاربران نسبت به تیم تم فارس شده است. پس تلاش می‌کنیم تا اعتماد شما را به بزرگترین دارایی خودمان تبدیل کنیم.

درباره “هیمن صوفی”، مدیر و موسس تم فارس:

  • مدیر و موسس تم فارس
  • مهندس نرم افزار
  • دارای گواهینامه SEO Expert از SEO MOZ
  • دارای گواهینامه بین المللی PHP , HTML & CSS و JavaScript از W3Schools
  • مشاور و مدرس کسب‌و‌کارهای اینترنتی

زندگی فرصتی کوتاه برای انسان هاست و هیچکس دو بار زندگی نمی کند. هدف ما بر مبنای پیروزی جامعه است و آرزو داریم که کشور عزیزمان ایران بتواند روزی بالاترین ها را در بین تمام کشور ها داشته باشد و همچنین درصد بیکاری در بین مردم عزیز روز به روز کاهش یابد.