سایت آماده

اگر قصد راه اندازی سایت دارید و نمی دانید چگونه اینکار را به حرفه ای ترین شکل انجام دهید، یا وقت انجام آن را ندارید خرید سایت آماده بهترین پیشنهاد برای شما است.

«چرا انتخاب تم فارس؟»

سایت آماده چیست؟

سایت آماده در واقع همان قالب آماده می باشد که به صورت کامل تر و حرفه ای تر ارائه می شود. ما با استفاده از قالب وردپرس قدرتمند چشالو، سایت های آماده حرفه ای (همراه با امکانات لازم، طراحی مناسب، افزونه های ضروری و پرمیوم Yoast SEO Premium ، Wp Rocket، Quform) در حوزه های مختلف از جمله فروشگاهی ، شرکتی ، پزشکی ، آموزشی ، بیمه ، گردشگری و مسافرتی ارائه با الگوبرداری از بهترین قالب ها و سایت های ایرانی و خارجی ارائه داده ایم. به جای تست قالب های وردپرس مختلف و از دست دادن وقت و هزینه های خود، از سایت های پیش ساخته کامل استفاده کنید و به راحتی برای خود یا دیگران بهترین سایت ممکن را در کوتاه ترین زمان بسازید!

خرید سایت آماده وردپرس با ارزان ترین قیمت

اگر شما از یک طراح بخواهید برای شما سایت طراحی کند، یا اینکه خودتان طراحی را انجام دهید، علاوه بر از دست دادن وقت باید چندین میلیون هزینه کنید و پس از آن حتی ممکن است سایتی با کیفیت پایین داشته باشید. وبسایت های از پیش ساخته کامل تم فارس شما را به آسایشی فراتر از تصور هدایت می کند و با کمک آن می توانید در کمترین زمان و با ارزان ترین قیمت ، حرفه ای ترین سایت را در حوزه مدنظر خود راه اندازی کنید.

بسیاری از کاربران به کمک سایت های آماده سفارشات طراحی سایت را قبول می کنند و علاوه بر ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود از هر پروژه درآمدهای 5 تا 20 میلیونی دارند.

چگونه وب سایت آماده را دریافت می کنم؟

بلافاصه پس از خرید، سایت از پیش ساخته شده را می توانید دانلود کنید. این سایت های اماده کامل به وسیله بسته آسان نصبی در اختیار شما قرار می گیرد و با چند کلیک (در 10 دقیقه) می توانید سایت خود را راه اندازی کنید. پس از نصب فقط کافی است تا محتوای خود را جایگزین محتوای از پیش ساخته شده کنید.

آیا می توانم در سایت تغییرات دلخواه خود را انجام دهم؟

بله. شما می توانید به راحتی بدون نیاز به هیچ کدنویسی و فقط از طریق تنظیمات و صفحه ساز، تقریبا هر نوع تغییری را در سایت خود انجام دهید.

آیا نصب رایگان است؟

بله در صورت نیاز پس از خرید، می توانید از پنل مشتریان درخواست نصب دهید تا ما به صورت رایگان سایت آماده را مشابه دمو برای شما نصب کنیم.

آیا پشتیبانی دارند؟

بله. تا 6 ماه پس از خرید، شما در صورت وجود مشکل و نیاز به راهنمایی می توانید از تیم پشتیبانی ما کمک بخواهید.

آیا گارانتی بازگشت وجه دارید؟

بله. با خیال راحت خرید خود را انجام دهید. شما تا 7 روز می توانید سایت آماده را تست کنید و در صورت وجود مشکل می توانید وجه خود را به صورت کامل پس بگیرید.

سایت های اماده با چه سایت سازی طراحی شده اند؟

تمامی سایت های آماده با سیستم مدیریت محتوای وردپرس که قدرتمند ترین سایت ساز دنیاست، ساخته شده اند.

آیا برای دریافت آپدیت قالب و افزونه ها نیاز به پرداخت مجدد هست؟

خیر. شما یک بار برای همیشه سایت آماده را تهیه می کنید و به صورت مادام العمر آپدیت های قالب، افزونه های پرمیوم را دریافت می کنید.

با یکبار خرید می توانم چند بار از سایت های آماده استفاده کنم؟

ما هیچ محدودیتی بر روی سایت های اماده اعمال نکرده ایم. با یک بار خرید می توانید از آن برای راه اندازی هر چند سایت که می خواهید استفاده کنید.

چگونه سایت آماده را دریافت می کنم؟

بلافاصه پس از خرید، سایت از پیش ساخته شده را می توانید دانلود کنید. این سایت های اماده به وسیله بسته آسان نصبی در اختیار شما قرار می گیرد و با چند کلیک (در 10 دقیقه) می توانید سایت خود را راه اندازی کنید. پس از نصب سایت آماده فقط کافی است تا محتوای خود را جایگزین محتوای از پیش ساخته شده کنید.

تفاوت سایت آماده با قالب چشالو در چیست؟

سایت های از پیش ساخته شده در واقع همان دموهای قالب چشالو می باشند که به صورت تکی به فروش می رسند. ما با فروش تکی سایت های آماده این امکان را فراهم کردیم، تا کاربرانی که به همه دموهای قالب چشالو نیاز ندارند، فقط دمو موردنظر خود را خریداری کنند و در عوض هزینه کمتری را پرداخت کنند و همچنین افزونه های پرمیوم را دریافت کنند.