افزونه تجاری وردپرس, افزونه وردپرس, سئو وردپرس

افزونه Yoast SEO Premium : بهترین افزونه سئو وردپرس

افزونه Yoast SEO

افزونه Yoast SEO Premium قدرتمندترین افزونه وردپرس دنیا برای سئو سایت است که وجود آن برای همه سایت ها ضروری است و باید از آن استفاده کنند. بدون افزونه Yoast SEO شما هیچوقت نمی توانید رتبه های دلخواه خود در موتورهای جستجو را بدست آورید چون متا تگ های لازم در سایت شما پیدا نخواهند شد ولی با نصب این پلاگین قدرتمند بلافاصله سئو و رتبه شما ارتقا پیدا خواهد کرد. در واقع شما با نصب این افزونه یک متخصص سئو استخدام می کنید!

ضمانت اورجینال بودن Yoast SEO Premium

افزونه Yoast SEO Premium نسخه اصلی و اورجینال می باشد که از سایت yoast خریداری شده است و کاملا فارسی است.

ضمانت اورجینال بودن Yoast SEO Premium

محبوبیت و سادگی افزونه yoast seo

افزونه یوست سئو اصولی ترین راه برای سئو سایت است که در بین تمام مدیران وبسایت ها فوق العاده محبوب است و تمام سایت های حرفه ای از آن استفاده می کنند. شما اگر حتی هیچ اطلاعاتی در زمینه سئو سایت نداشته باشید به کمک این افزونه وردپرس به راحتی آب خوردن می توانید محتوای همه صفحات وب سایت خود را بهینه و سئو کنید و در واقع یک متخصص سئو خواهید شد.

برای کلمات کلیدی و مترادف ، کلمات کلیدی مرتبط و کلیه فرم های کلمه بهینه سازی کنید

با افزونه Yoast SEO می توانید برای هر نوشته، برگه، دسته، برچسب و … یک یا چند کلمه کلیدی که می خواهید کاربران با آن صفحه شما را در نتایج جستجو پیدا کنند وارد کنید.

سپس افزونه محتوای شما را بررسی می کند که آیا شما از کلمه کلیدی و مترادف های آن به اندازه کافی و در نقاط مناسب استفاده کرده اید یا خیر. ( بررسی های سئو در پایین صفحه به شما نمایش داده می شود و تمام کارهای درست و اشتباه شما ذکر می شود)

به این ترتیب، شما واقعاً متن خود را بهینه می کنید. با افزونه Yoast SEO Premium ، می توانیم تضمین کنیم که شما بهینه ترین محتوا را با جدیدترین الگوریتم های گوگل منتشر می کنید و همچنین هیچ افزونه وردپرس دیگری به چگونگی دیدن متن شما در گوگل حتی نزدیک نمی شود!

دقیقاً به گوگل بگویید که صفحه شما در مورد چیست

این افزونه با اضافه کردن کد schema.org به روشی جدید و خلاقانه به صفحات شما، کاری انجام می دهد تا Google ، Pinterest و سایر پلتفرم ها درک کنند که صفحه شما در مورد چیست. با Yoast SEO ، اکنون می توانید مثلا به گوگل بگویید که صفحه وب شما مقاله ای است که توسط یک سازمان ساخته شده است، و سایر ترکیبات مانند آن.

این راحت ترین روش برای موتورهای جستجو برای بازیابی آن اطلاعات است و در این لحظه Yoast تنها محصول یا افزونه ای است که این اطلاعات را از این طریق ارائه می دهد! دیگر افزونه ها فقط به گوگل می گویند که این یک صفحه وب، مقاله است و یک برند وجود دارد، بدون اینکه همه به هم وصل شود. این باعث می شود گوگل نتواند به درستی تشخیص دهد.

یوست سئو داستان کامل سایت شما را به گوگل می گوید. اگر وب سایت شما در مورد خود (شخص) است، این به گوگل تمام اطلاعاتی را که می خواهید بداند، می گوید، و همچنین پروفایل های اجتماعی و سایر موارد را از طریق همان داده های schema.org اضافه می کند. این قطعاً باعث می شود پانل دانش شخصی شما در گوگل تقویت شود و این پروفایل های اجتماعی را نیز در آنجا نشان دهد و به دلیل آن نمایه کامل، شانس کلیک شما را افزایش خواهد داد.

پیش نمایش صفحه شما در گوگل

با تشکر از ویرایشگر snippet ، می توانید از دید کاربران گوگل صفحه خود را مشاهده کنید: نوشته یا برگه شما در نتایج جستجو چگونه خواهد بود؟ و بر روی صفحه های موبایل؟ آیا می خواهید روی لینکی مانند آن کلیک کنید؟

پیش نمایش صفحه شما در رسانه های اجتماعی

مثلا اگر صفحه خود را در فیس بوک یا توییتر به اشتراک بگذارید، بررسی کنید که صفحه شما چه شکلی خواهد بود. آیا عنوان متناسب است و تصویر مطابقت دارد؟

بررسی خوانایی: شانس اینکه افراد واقعاً صفحه شما را بخوانند افزایش می دهد

خوانندگان آنلاین نمی خوانند – آنها اسکن می کنند. دقیقاً مثل الان که احتمالاً شما همین کار را می کنید. بنابراین شما باید جملاتی کوتاه بنویسید، زیرنویس اضافه کنید و از کلمات اتصالی استفاده کنید. فکر می کنید سخت است؟ جای نگرانی نیست. Yoast SEO دقیقاً بر اساس تحقیقات علمی در مورد قابلیت خواندن، و با نمره دادن و نمایش مشکلات به شما می گوید که دقیقاً چه کاری را انجام دهید تا متن شما خوانا باشد.

کنترل کامل بر روی مسیر کاربر شما

مسیر راهنما یا همان مسیر کاربر شما به دلایل مختلف می تواند بی نظم شود. بعضی از صفحات ممکن است در چند دسته فهرست شوند و به عنوان مثال با مسیرهای مختلفی ظاهر شوند. با Yoast SEO می توانید یک دسته اصلی برای پست خود تعیین کنید و طبقه بندی برای هر صفحه در وب سایت وردپرس خود تعیین کنید.

محتوای تکراری وجود ندارد: از سردرگمی گوگل خودداری کنید

وب سایت شما می تواند همان محتوا را در آدرس های مختلف نشان دهد، که ممکن است گوگل را گیج کند: به این مسئله یک محتوای تکراری گفته می شود. افزونه Yoast SEO اطمینان می دهد که محتوای شما همیشه در زیر آدرسی که می خواهید پیدا شود و هیچ محتوای تکراری ایجاد نشود.

مدیر تغییر مسیر: بازدید کنندگان شما در صفحه 404 پیدا نمی شوند!

همه ما گاهی اوقات مجبور می شویم بعضی از صفحات خود را حذف کنیم. اما هنگامی که کاربر به آن آدرس که همچنان باقی است مراجعه کند با یک صفحه 404 مواجه می شود. که این یک امتیاز منفی برای سئو سایت شما خواهد بود.

برای جلوگیری از این امر، می توانید با اطلاعات مربوطه، آنها را به صفحه جدید هدایت کنید. مهم است که این کار را بصورت سیستماتیک انجام دهید تا وب سایت شما سالم باشد. مدیر ریدایرکت به شما امکان می دهد دقیقاً این کار را انجام دهید: پس از حذف یک نوشته یا برگه ، افزونه از شما سؤال می کند که با URL قدیمی کار کنید یا اینکه در همانجا می توانید آدرس صفحه دیگری را بدهید تا وقتی کاربر به آن صفحه حذف شده مراجعه کرد به صورت اتوماتیک به صفحه جدید تغییر مسیر داده شود. همچنین می توانید برای دیدن و به روزرسانی همه صفحات هدایت شده خود به منوی “تغییر مسیرها” بروید.

همیشه برای الگوریتم گوگل آپدیت می شود.

شاید در مورد Google Panda و Google Penguin شنیده باشید – دو به روزرسانی اصلی الگوریتم جستجوی گوگل. گوگل همچنین 500-600 بار در سال تغییرات جزئی در الگوریتم خود ایجاد می کند. افزونه Yoast SEO هر 2 هفته یکبار بروزرسانی می شود. به این ترتیب مطمئن هستید که وب سایت شما برای جدیدترین نسخه الگوریتم گوگل بهینه شده است.

افزونه Yoast seo

برخی دیگر از امکانات افزونه یوست سئو

 • مدیریت و ساخت نقشه سایت
 • هیچ تبلیغاتی در صفحه افزونه نمایش داده نمی شود!
 • پیشنهادات لینک داخلی
 • دارای توابع قدرتمند
 • حاوی نکات موردنظر  موتور های جستجو برای سئو محتوای سایت
 • امکان کنترل متا تگ ها
 • امکان تعریف چندین کلمه کلیدی برای هر مطلب
 • کنترل آدرس های سایت برای جلوگیری از محتوای تکراری
 • تجزیه و تحلیل سئو محتوای هر صفحه
 • بررسی میزان خوانایی نوشته‌ها برای کاربران
 • نسخه اورجینال و فارسی
 • اتصال به کنسول جستجو گوگل
 • و خیلی از موارد دیگر…

خب قطعا شما برای سایت خود علاوه بر هزینه های زیاد، وقت زیادی را هم گذاشته اید ولی اگر از افزونه yoast seo استفاده نکنید مانند این می ماند که در جای خود درجا بزنید. پس شما می توانید با یک هزینه ناچیز سایت خود را بهینه و سئو آن را ارتقا دهید و با این افزونه وردپرس دیگر هیچ مشکلی در سئوی سایت خود نخواهید داشت.

دانلود رایگان افزونه Yoast SEO Premium

همانطور که در لیست ویژگی های افزونه یواست سئو ذکر شد، شما فقط با یکبار خرید، می توانید تمامی نسخه های بعدی (بروزرسانی ها) افزونه Yoast SEO Premium را به صورت همیشگی، رایگان از سایت ما دانلود نمایید.

توجه: یوست سئو پرمیوم نسخه 16 و بالاتر نیازمند نصب نسخه رایگان افزونه سئو یوست روی سایت شما است (از این پس هر دو افزونه باید روی سایت شما فعال باشند). پس از نصب افزونه یوست پریموم، نصب و فعالسازی افزونه رایگان به صورت خودکار از مخزن وردپرس انجام می شود.

5/5 - (165 امتیاز)

(12) نظرات کاربران

 1. Mirsepah گفت:

  سلام
  در کدوم زبانها از قابلیت های این افزونه میشه استفاده کرد

  1. سلام وقت بخیر
   در همه زبانها میتونید ازش استفاده کنید.
   همچنین در حال حاضر این افزونه با بیش از 53 زبان مختلف دنیا موجود هست.

 2. farhad1520 گفت:

  با سلام و احترام این افزونه بسیار مفید و کاربردی است. جدیدا از افزونه رنک مث هم خیلی تعریف ها و تبلیغ ها میشه. آیا شما پیشنهاد میدین افزونه رنک مث رو؟ اگر تایید میکنید موجود کنید از جای دیگه خرید نکنیم
  با تشکر

  1. درود و احترام
   خیر ما افزونه برای سئو فقط یواست رو پیشنهاد میکنیم و واقعا قابل مقایسه نیستند.

 3. omid_rad گفت:

  بسیارعالی خیلی ممنونم از تم فارس. و امیدوارم موفق باشید و همیشه به کارتون ادامه بدید.

 4. gematman گفت:

  سلام این افزونه رو برای چند سایت میشه استفاده کرد
  برای ما که طراحی وب سایت میکنیم میخواستم بدونم نیاز هست برای هر سایتی یک نسخه خریداری بشه یا نه ؟
  و اینکه بروز رسانی آیا به صورت اتوماتیک انجام میشه و یا نه باید هر بار این افزونه رو از سایت دانلود و نصب کنیم

  1. با سلامو احترام
   هیچ محدودیتی نداره و میتونید بر روی هر چند سایت که میخواید استفاده کنید
   اگر بروزرسانی اتوماتیک باشه، فقط میتونید بر روی یک سایت استفاده کنید.
   بروزرسانی هارو از پنل مشتریان همیشه میتونید دانلود کنید

 5. ahack گفت:

  با سلام و خسته نباشید من این سئو پریمیوم رو از جایی دیگه خریدم اما متاسفانه این ارور رو میده ورژن 13.2 آیا برای شما هم بعد نصب این ارور رو میده؟
  در صفحه اول سئو پریمیوم php_uname() has been disabled for security
  و هیچکدام از دکمه هاش هم کار نمیکنه به مرجع هاست گفتم که یکی از تابع هاتون بستس بازش کنید گفتن اون به دلیل امنیتی بسته هست.آیا برای شما هم این مشکل رو داره ورژن وردپرس 4.9.13
  تشکر

  1. درود و احترام
   خیر هیچ مشکلی گزارش نشده، خودمون هم از این افزونه برای سئو استفاده می کنیم.

 6. پدرام صفایی گفت:

  درود خسته نباشید عالی بود🙏

 7. سپیده گفت:

  پشتیبانی عالی 🙏

 8. مجید علیاری گفت:

  سلام واقعا ممنون بابت بروزرسانی های سریع، امیدوارم همیشه موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *