پایگاه دانش

لوگو وردپرس (دانلود لوگو رسمی وردپرس)

لوگو وردپرس (دانلود لوگو رسمی وردپرس)

اگر به لوگوی رسمی وردپرس برای یک وب سایت، طراحی ها یا انتشار نیاز دارید، ما در این صفحه از تم فارس امکان دانلود لوگو وردپرس را فراهم کرده ایم و همچنین اطلاعاتی را هم در مورد تاریخچه لوگو وردپرس به اشتراک گذاشته ایم.

دانلود لوگوی وردپرس

لوگو وردپرس

لوگوتایپ‌ها (همه نسخه‌ها)

لوگو وردپرس

لوگوتایپ  وردپرس (استاندارد)

لوگو وردپرس

لوگوتایپ  (جایگزین، آرایش عمودی)

لوگو وردپرس

لوگوتایپ  وردپرس (علامت W)

لوگو وردپرس

لوگوتایپ  وردپرس (ساده شده)

وردپرس، به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا (CMS)، قلب بسیاری از وب‌سایت‌ها را تشکیل می‌دهد. علاوه بر قابلیت‌ها و انعطاف‌پذیری آن، لوگوی وردپرس نیز به یک نماد شناخته شده در جهان دیجیتال تبدیل شده است. در این مقاله، ما به کاوش در تاریخچه و معنی لوگوی وردپرس خواهیم پرداخت.

تاریخچه لوگوی وردپرس

لوگوی وردپرس در زمان تولد این پلتفرم در سال 2003 طراحی شد و تفاوت زیادی بین دو نسخه موجود وردپرس که در طول تاریخ آن ایجاد شده است وجود ندارد، اگرچه حتی تغییرات جزئی ایجاد شده در سال 2008 نشان دهنده توانایی این برند برای تغییر برای برآوردن نیازهای کاربران و دنیای در حال حرکت و پیشرفت است.

تاریخچه لوگوی وردپرس

طراحی مجدد سال 2008 تغییر چندانی در هویت بصری وردپرس ایجاد نکرده است، فقط خط زیر را حذف کرده و آبی تیره Word را به سایه روشن‌تر، نزدیک‌تر به آبی دریایی، که آرام‌بخش به نظر می‌رسد، تغییر داده است. امروزه کنتراست رنگی بین دو قسمت نام روشن‌تر است، که کل تصویر را مدرن‌تر و پیشرفته‌تر می‌کند.

لوگو وردپرس را چه کسی طراحی کرده است؟

علامت کلمه لوگوی وردپرس با حروف Mrs Eaves نوشته شده است که توسط خانم Zuzana Licko طراحی شده است. (کاملاً ضروری است که قسمت “Press” علامت P با حرف بزرگ نوشته شود!)

معنی و فلسفه پشت لوگو

لوگوی کنونی وردپرس نمایانگر اتحاد و قدرت جامعه‌ای است که این پلتفرم را پشتیبانی می‌کند. این لوگو نه تنها برای نشان دادن نام وردپرس، بلکه برای منعکس کردن فلسفه منبع باز و همکاری جمعی طراحی شده است.

همچنین ممکن است بخواهید صفحات زیر را هم ببینید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *