پایگاه دانش

تشخیص افزونه وردپرس یک سایت با 5 ابزار آنلاین و رایگان

اغلب، هنگام بازدید از یک سایت ساخته شده با وردپرس، متوجه خواهید شد که یک ویژگی خاص در آن سایت وجود دارد و اغلب این ویژگی ها از طریق افزونه ها اضافه شده اند و به همین دلیل ممکن است شما به فکر شناسایی افزونه های وردپرس استفاده شده در سایت باشید. ما قبلا در یک مقاله نحوه تشخیص قالب وردپرس را کامل توضیح دادیم و اکنون در این مقاله می خواهیم نحوه تشخیص افزونه وردپرس یک سایت را به کمک ابزارهای رایگان و آنلاین آموزش می دهیم.

تشخیص افزونه وردپرس

5 ابزار آنلاین برای شناسایی نام افزونه وردپرس استفاده شده در یک سایت

در ادامه برخی از محبوب‌ترین ابزارهای آشکارساز افزونه وردپرس را معرفی می کنیم و به کمک آنها می توانید پاسخ سوال “این سایت از چه افزونه ای استفاده میکند؟” را به راحتی بگیرید.

1. Built With

تشخیص افزونه وردپرس یک سایت با 5 ابزار آنلاین و رایگان

بدون شک BuildWith یکی از مفیدترین منابعی است که می توانید برای تحقیق در مورد وب سایت ها و کشف بیشتر در مورد آنها به آن دسترسی داشته باشید. پس از وارد کردن URL در کادر، برنامه نه تنها قالب و افزونه های استفاده شده در وب سایت را نمایش می دهد، بلکه اطلاعات مربوط به وب سرور، ارائه دهنده خدمات ایمیل، ارائه دهنده پرداخت، چارچوب ها، کتابخانه های جاوا اسکریپت و رسانه های CSS را نیز نمایش می دهد.

2. WP Detector

ابزار آنلاین برای شناسایی نام افزونه وردپرس استفاده شده در یک سایت

یکی دیگر از بهترین ابزارها برای تشخیص افزونه وردپرس WP Detector است. با این ردیاب افزونه وردپرس شما علاوه بر افزونه ها می توانید قالب هر سایت را هم شناسایی کنید.

فقط کافی است تا آدرس سایت موردنظر خود را نوار جستجوی آشکارساز WP قرار دهید. WP Detector سعی می کند تمام افزونه های مورد استفاده در هر وب سایت وردپرس را شناسایی کند. با این حال، برخی از وب سایت ها ممکن است به شدت پیکربندی شده باشند و در چنین مواردی، تنها تعداد کمی از آنها شناسایی شوند. آنها همچنین یک افزودنی کروم برای این کار دارند.

3. IsItWP

تشخیص افزونه وردپرس

IsItWP به شما کمک می کند بفهمید کدام وب سایت ها با وردپرس ساخته شده اند. این اطلاعات در مورد میزبانی آنها، قالب وردپرس، افزونه وردپرس و موارد دیگر را ارائه می دهد. فقط یک URL بچسبانید و منتظر نتایج باشید.

4. ScanWP

ابزار ScanWP

ScanWp برای شناسایی افزونه های وردپرس بسیار عالی و ساده است. این یکی از بهترین ابزارهای تشخیص پلاگین وردپرس است. تا آنجایی که به قابلیت اطمینان و دقت مربوط می شود، ScanWP به طور قابل توجهی دقت و قابلیت های قابل اعتماد بیشتری نسبت به IsItWP دارد. آنها همچنین افزونه های بیشتری در پایگاه داده خود دارند. این به طور قابل توجهی دقت نتیجه شما و اطلاعاتی که در نتیجه دریافت می کنید بهبود بخشیده است.

این همچنین یک افزودنی کروم دارد. یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از افزودنی کروم این است که نیازی به بازدید از وب‌سایت ScanWP برای هر بار آنالیز نیست.

5. What WP Theme is that

تشخیص افزونه وردپرس یک سایت

What WP Theme is that راهی سریع برای شناسایی افزونه های وردپرس استفاده شده در یک سایت خاص را در اختیار شما قرار می دهد.

پس از وارد کردن آدرس سایت موردنظر، شما ابتدا اطلاعات قالب آن سایت را دریافت می کنید، پس از آن، لیستی از افزونه های وردپرس که کشف شده اند به شما نمایش داده می شود. در هر صفحه افزونه، تصویری از وب سایت، نام افزونه، برخی از اطلاعات اولیه در مورد افزونه و پیوندی به اطلاعات دقیق تر در مورد هر افزونه را خواهید دید.

رابط کاربری وب سایت برای پیمایش بسیار ساده است. هیچ تبلیغاتی، پیوندی به پست های دیگر که قالب ها یا افزونه ها را بررسی می کنند، یا هر چیز دیگری پیدا نمی کنید. با طراحی تمیز و بدون پیچیدگی، شما فقط اطلاعات مورد نیاز خود را به دست می آورید.

به پایان این راهنما رسیدیم، امیدواریم که این به شما در تشخیص افزونه وردپرس یک سایت خاص به شما کمک کند. همچنین ممکن است بخواهید مقالات زیر را هم ببینید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *