پایگاه دانش

نمونه طراحی سایت با وردپرس (آماده و قابل استفاده برای شما)

نمونه طراحی سایت با وردپرس (آماده و قابل استفاده برای شما)

آیا قصد طراحی سایت با وردپرس را دارید و به دنبال نمونه طراحی سایت با وردپرس هستید؟

ما قبلا در یک مقاله برترین سایت های ساخته شده با وردپرس خارجی و ایرانی را معرفی کردیم و در این مقاله می خواهیم نمونه های طراحی سایت آماده با وردپرس برای حوزه های مختلف را معرفی کنیم که شما می توانید از آنها برای راه اندازی سایت خود در کمترین زمان و در عین حال با بالاترین کیفیت ممکن استفاده کنید.

نمونه طراحی سایت وردپرسی

تمامی نمونه سایت های طراحی شده با وردپرس که در ادامه معرفی می کنیم، قابل خرید هستند و شما می توانید سایت آماده دلخواه خود را خریداری کنید و حرفه ای ترین سایت ممکن را در زمینه کاری خود داشته باشید.

نمونه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

آیا قصد دارید تا یک سایت فروشگاهی برای فروش محصولات خود راه اندازی کنید؟

در این صورت می توانید یکی از سایت های فروشگاهی که در ادامه معرفی می شود را انتخاب کنید.

توجه: از تمامی سایت های اماده فروشگاهی می توانید برای فروش انواع محصولات استفاده کنید. به عنوان مثال سایتی که برای لوازم ارایشی است، فقط مختص لوازم ارایشی نیست و شما اگر طراحی آن را پسندیدید می توانید از آن برای فروش هر نوع محصولی استفاده کنید.

نمونه طراحی سایت مشابه دیجی کالا با وردپرس

سایت آماده دیجی کالا

همانطور که می دانید فروشگاه دیجی کالا در حال حاضر بهترین فروشگاه ایران است و به همین دلیل اکثر افراد قصد دارند تا سایتی با طراحی مشابه دیجی کالا طراحی کنند. اگر شما هم جزو این افراد هستید می توانید به راحتی از این نمونه طراحی سایت مشابه دیجی کالا با وردپرس استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر در صفحه: سایت آماده دیجی کالا

نمونه طراحی سایت فروشگاه کالای دیجیتال با وردپرس

سایت آماده فروشگاه الکترونیک

این نمونه سایت وردپرس فروشگاهی، مناسب برای ایجاد یک وبسایت فوق حرفه ای برای فروش انواع محصولات دیجیتال می باشد. این از یک اسلایدر جذاب و چهار بنر کوچک برای جلب توجه شروع کرده و در ادامه با نمایش محصولات دسته بندی های مهم سایت، مشتریان را در پیدا کردن محصولات مدنظرشان یاری می کند.

اطلاعات بیشتر در صفحه: سایت آماده فروش کالای دیجیتال

نمونه طراحی سایت فروشگاه موبایل و لوازم جانبی با وردپرس

سایت آماده فروشگاه گوشی موبایل و لوازم جانبی

آیا قصد فروش محصولاتی نظیر گوشی موبایل، تبلت و لوازم جانبی موبایل دارید؟ پس می توانید از این شاهکار وردپرسی برای راه اندازی سایت خود استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر در صفحه: سایت آماده فروشگاه گوشی موبایل

نمونه طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی با وردپرس

سایت آماده فروشگاه لوازم خانگی

اگر محصولاتی که برای فروش دارید مربوط به لوازم خانگی و آشپزخانه و موارد مرتبط است، این سایت از پیش ساخته کامل پاسخ گوی تمام نیازهای شما خواهد بود.

اطلاعات بیشتر در صفحه: سایت آماده فروشگاه لوازم خانگی

نمونه طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی با وردپرس

سایت آماده لوازم آرایشی و بهداشتی

اگر می خواهید سایتی مشابه موتن رو برای فروش انواع لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده کنید می توانید از این سایت آماده قدرتمند استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر در صفحه: سایت آماده لوازم آرایشی

نمونه طراحی سایت فروشگاه ارگانیک با وردپرس

سایت آماده فروشگاه ارگانیک

این نمونه طراحی سایت وردپرسی فروشگاه ارگانیک به ایجاد یک وبسایت فروشگاهی آنلاین برای انواع محصولات ارگانیک و مواد غذایی به حرفه ای ترین شکل کمک می کند.

اطلاعات بیشتر در صفحه: سایت آماده فروشگاه ارگانیک و مواد غذایی

نمونه طراحی سایت فروشگاه پوشاک با وردپرس

سایت آماده فروشگاه لباس

نمونه طراحی سایت فروشگاهی پوشاک، برای انواع سایت های فروشگاهی بخصوص برای کسب و کارهایی که می خواهند محصولات پوشاک و مد را به مشتریان ارائه دهند مناسب است. این نوع سایت ها می توانند گسترده ای از محصولات پوشاک را شامل شوند، از جمله انواع کفش، لباس های زنانه و مردانه و انواع لباس بچه گانه و اکسسوری های متنوعی که با نیازها و سلیقه ای مختلف مشتریان هماهنگ شده باشد.

اطلاعات بیشتر در صفحه: سایت آماده فروشگاه لباس

نمونه طراحی سایت شرکتی با وردپرس

این نمونه طراحی سایت شرکتی حرفه ای و خلاقانه، برای انواع شرکت ها، کسب و کارها و سازمان هایی که نیاز به حضور آنلاین با اهداف، معرفی، اطلاع رسانی، نمایش فعالیت ها، نمایش نمونه کارها و جذب مشتریان دارند مناسب است.

اطلاعات بیشتر در صفحه: سایت آماده شرکتی

نمونه طراحی سایت پزشکی با وردپرس

سایت آماده پزشکی

نمونه طراحی سایت پزشکی با وردپرس، برای انواع سایت های پزشکی، مطبها، پزشکان و مراکز درمانی که به دنبال ایجاد حضور آنلاین و ارتباط بهتر با بیماران هستند، گزینه ای مناسب است.

اطلاعات بیشتر در صفحه: سایت آماده پزشکی

نمونه طراحی سایت دندانپزشکی با وردپرس

سایت آماده دندانپزشکی

این نمونه طراحی وبسایت وردپرسی، برای ارائه انواع خدمات دندانپزشکی، کلینیک های دندانپزشکی و دندانپزشک ها گزینه ای بسیار مناسب است.

اطلاعات بیشتر در صفحه: سایت آماده دندانپزشکی

نمونه طراحی سایت آموزشی با وردپرس

سایت آماده آموزشی

این نمونه طراحی سایت آموزشی با طراحی شیک و درعین حال ساده، برای موسسات و افرادی که می خواهند دوره های آموزشی خود را به شکل آنلاین ارائه دهند گزینه ای مناسب است.

اطلاعات بیشتر در صفحه: سایت آماده آموزشی

نمونه طراحی سایت فروش فایل با وردپرس

سایت آماده فروش فایل

اگر محصولات شما برای فروش، فایل های دیجیتالی مانند کتاب، pdf، آموزش ها و … است، می توانید از این سایت از پیش طراحی شده استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر در صفحه: سایت آماده فروش فایل

نمونه طراحی سایت آموزشگاه زبان با وردپرس

سایت آماده آموزشگاه زبان

نمونه طراحی سایت آموزشگاه زبان با طراحی خیره کننده و در عین حال ساده خود به شما کمک می کند تا سایتی برای آموزش انوع زبان ها راه اندازی کنید.

اطلاعات بیشتر در صفحه: سایت آماده آموزشگاه زبان

نمونه طراحی سایت بیمه با وردپرس

سایت آماده بیمه

به جرات می توان گفت، شما در هیچ سایت ایرانی و حتی خارجی، نمی توانید هیچ قالب وردپرس یا سایت آماده ای بهتر از این نمونه طراحی سایت بیمه پیدا کنید.

پس اگر به دنبال ایجاد حضور آنلاین و ارتباط با مشتریان خود هستید، در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه می توانید شروع کنید.

اطلاعات بیشتر در صفحه: سایت آماده بیمه

نمونه طراحی سایت تور و آژانس گردشگری با وردپرس

سایت آماده تور و آژانس گردشگری

نمونه طراحی سایت تور و آژانس گردشگری، برای افراد، شرکت ها و آژانس های گردشگری که می خواهند خدمات گردشگری خود را به مشتریان ارائه دهند مناسب است. این نوع سایت ها می توانند بسته های توری، مقصدها، توصیه های مسافرتی و جزئیات مرتبط با تورها را به نمایش بگذارند.

اطلاعات بیشتر در صفحه: سایت آماده تور و آژانس گردشگری

نمونه طراحی سایت رزومه و شخصی با وردپرس

سایت آماده رزومه و شخصی

این نمونه طراحی سایت، برای افرادی که می خواهند، پروفایل شخصی خود را به صورت آنلاین نمایش دهند، گزینه ای مناسب است. این نوع سایت ها می توانند اطلاعات فردی، تحصیلات، تجربیات کاری، مهارت ها، نمونه کارها و هر چیزی که به ذهن شما می رسد را نمایش دهند.

اطلاعات بیشتر در صفحه: سایت آماده رزومه و شخصی

نمونه طراحی سایت فروشگاه کوهنوردی با وردپرس

سایت آماده لوازم کوهنوردی و طبیعت گردی

در دل طبیعت بیکران، ضرورت دسترسی به ابزار و تجهیزات مطمئن بیش از پیش احساس می‌شود. سایت فروشگاهی کوهنوردی ما، با بهره‌گیری از قدرت وردپرس، به کاوشگران آسمان‌خراش‌های طبیعی این امکان را می‌دهد که در کوتاه‌ترین زمان و با آسان‌ترین روش، به آنچه برای صعود به قله‌های رویاهایشان نیاز دارند دست یابند. این سایت با تکیه بر طراحی منعطف و پویا، نه تنها کارایی مطلوبی را ارائه می‌دهد، بلکه با انتخابی دقیق از اسلایدرهای جذاب و فضایی کاربر محور، به معرفی محصولات و جلب توجه کاربران می‌پردازد. خدمت رسانی به اهالی کوه و کمند با این بستر فروشگاهی تازه‌نفس، پله‌ای دیگر برای قله‌نوردان است.

اطلاعات بیشتر در صفحه: سایت آماده فروشگاه لوازم کوهنوردی

نمونه طراحی سایت فروشگاه طلا و جواهرات با وردپرس

سایت آماده فروشگاه طلا و جواهراتاگر به یک فروشگاه برای فروش انواع طلا و جواهرات و نمایش قیمت لحضه ای طلا و سکه نیاز دارید، می توانید از این سایت طلا و جواهر که کاملا ساده و در عین حال شیک و حرفه ای طراحی شده است، استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر در صفحه: سایت آماده فروشگاه طلا

5/5 - (8 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *