افزونه رایگان وردپرس, افزونه وردپرس

6 بهترین افزونه صفحه ساز وردپرس در مقایسه

افزونه صفحه ساز وردپرس

سازندگان صفحه نرم افزاری هستند که به راحتی در طراحی چیدمان وب سایت به شما کمک می کنند. در اینجا 6 بهترین افزونه صفحه ساز محبوب وردپرس با یکدیگر مقایسه شده است.

با استفاده از این افزونه های صفحه ساز وردپرس ، به جای نیاز به ویرایش فایل های HTML یا PHP ، می توانید موارد را در صفحه خود به راحتی بدون هیچ کد نویسی اضافه یا انتقال دهید. به همین دلیل است که آنها اغلب صفحه ساز های سایت با کشیدن و رها کردن نامیده می شوند.

چرا افزونه صفحه ساز؟

سال هاست که وردپرس بر تخت پادشاهی نشسته است و لقب محبوب ترین و قدرتمندترین سیستم مدیریت محتوا را به خود اختصاص داده است. وردپرس هزاران قالب وردپرس حرفه ای و بسیار زیبا را ارائه می دهد. با این حال هر کاربری دوست دارد که صفحات مورد نیاز با سلیقه خود را ایجاد کند، که برای اینکار می توانند از صفحه سازهای وردپرس استفاده نمایند. با افزونه صفحه ساز وردپرس می توان بدون هیچ کد نویسی و فقط با کشیدن و رها کردن صفحات دلخواه خود را در کمترین زمان ساخت. فقط کافی است تا ایده های خود را پیاده سازی کنید.

بهترین افزونه صفحه ساز وردپرس

در ادامه ما بهترین افزونه های صفحه ساز وردپرس را معرفی می کنیم که با توجه به نیازهای خود می توانید از مناسب ترین آنها استفاده کنید.

1. افزونه ویژوال کامپوزر

افزونه ویژوال کامپوزر

افزونه ویژوال کامپوزر تنها افزونه این لیست است که نسخه رایگان ندارد. با این حال میلیون ها سایت با این افزونه ایجاد شده است و از آن می توان به عنوان پرفروش ترین صفحه ساز وردپرس نام برد.

مهم نیست که شما مبتدی هستید یا حرفه ای چون با تنظیمات آسانی که دارد می توانید فقط با کشیدن و رها کردن حرفه ای ترین صفحات ریسپانسیو را با سئو بالا ایجاد کنید.

برخی از مهم ترین ویژگی های افزونه صفحه ساز ویژوال کامپوزر:

 • ساخت صفحات با کشیدن و رها کردن در مدت کوتاه
 • قابلیت گسترش آسان
 • امکان استفاده از شورت کدهای افزونه در هر جای سایت
 • طراحی تعاملی

2. افزونه المنتور

افزونه Elementor

Elementor یکی از مشهورترین سازندگان صفحه برای وردپرس تا به امروز است. المنتور با اینکه در سال 2016 منتشر شد، با این حال خیلی زود توسط میلیون ها کاربر مورد استفاده قرار گرفت.

المنتور نسخه رایگان را هم ارائه می دهد که البته این به اندازه نسخه پریموم دارای ویژگی های زیادی نیست.

برخی از مهم ترین ویژگی های افزونه صفحه ساز المنتور:

 •  بسیار سریع و سبک
 • قالب ها و بلاک های از پیش طراحی شده
 • امکان مخفی سازی عناصر مختلف در موبایل و سفارشی سازی های دیگر در موبایل

هنگامی که یک سازنده صفحه را غیرفعال می کنید، معمولاً همچنان کد های کوتاه را ارسال می کند. اما Elementor هیچ کدام از این موارد را ارسال نمی کند. با این حال، ظاهر طراحی متون شما را حفظ می کند.

3. افزونه SiteOrigin

افزونه SiteOrigin

SiteOrigin یکی از برجسته ترین افزونه های صفحه ساز وردپرس است که تعداد نصب آن از یک میلیون گذشته است و روز به روز در حال افزایش است. می توان گفت که این پلاگین به نسبت دو افزونه بالا کمی ساده تر است. SiteOrigin رایگان است. نسخه رایگان دارای 23 ابزارک (شامل چرخ فلک نوشته، اسلایدر تصویر و فیلم و جدول قیمت) و 25 قالب است.

برخی از مهم ترین ویژگی های صفحه ساز SiteOrigin  :

 • سازگار با قالب وردپرس شما
 • ویرایشگر زنده
 • این افزونه رایگان است، و همیشه خواهد بود.

باید بدانید که متأسفانه، SiteOrigin هنگام غیرفعال کردن همه چیز را تمیز نمی کند و معمولاً برخی از دکمه ها و کد کوتاه ها را ارسال می کند.

4. افزونه Beaver Builder

افزونه Beaver Builder

Beaver Builder یک صفحه ساز انعطاف پذیر است. چه مبتدی باشید و چه یک حرفه ای به راحتی بدون هیچ کد نویسی می توانید صفحات زیبا و حرفه ای را به آسانی با کشیدن و رها کردن بسیازید.

برخی از ویژگی های افزونه سازنده صفحه Beaver Builder :

 •  شناسه ها و کلاس های CSS خود را می توانید اضافه کنید
 • شامل الگوهای چیدمان از پیش ساخته زیبا
 • از ابزارک ها و کد های کوتاه وردپرس استفاده کنید

Beaver Builder پس از غیرفعال کردن هیچ کد کوتاهی را ارسال نمی کند.

5. افزونه Live Composer

افزونه Live Composer

اجازه ندهید که عدم محبوبیت Live Composer شما را فریب دهد. این قطعاً ابزاری است که ارزش بررسی کردن دارد. برای کسانی که بودجه زیادی ندارند، Live Composer انتخاب خوبی است.

این سازنده صفحه تقریباً کاملاً رایگان است. شما یک سازنده صفحه با کشیدن و رها کردن دارید که دارای یک پیش نمایش زنده است و از طراحی وب پاسخگو، کاملاً رایگان پشتیبانی می کند.

نسخه رایگان به شما 40 ابزارک مانند زبانه ها، منوی آکاردئون و موارد دیگر می دهد. علاوه بر آن، شما یک الگوی سایت نمونه کارها و یک الگوی خالی دریافت می کنید.

برخی دیگر از ویژگی های افزونه سازنده صفحه Live Composer :

 • سازگار با گوتنبرک
 • کاملا واکنشگرا در تمامی دستگاه ها

جدا از آن، Live Composer می تواند با اکثر قالب های وردپرس سازگار باشد و همچنین کد های کوتاه را بعد از غیرفعال کردن باقی نمی گذارد.

6. افزونه Responsive Landing Page Builder

افزونه Responsive Landing Page Builder

همانطور که از نام آن پیداست، این سازنده لندینگ پیج (صفحه فرود) وردپرس است. صفحه فرود جایی است که افراد پس از کلیک بر روی هر لینک یا تبلیغات، “فرود می آیند”. این صفحه فقط باید مهمترین اطلاعات را در مورد سایت شما داشته باشد و باید مردم را ترغیب به ماندن و کسب اطلاعات بیشتر کند. این برای بهبود بازاریابی بسیار مهم است.

برخی دیگر از ویژگی های افزونه Responsive Landing Page Builder :

 •  پشتیبانی از قابلیت کشیدن و رها کردن
 • همراه با الگوهای صفحه از پیش طراحی شده
 • ادغام با خدمات مختلف بازاریابی ایمیل

خب به پایان این مقاله رسیدیم، امیدواریم که بهترین افزونه صفحه ساز وردپرس را برای وب سایت خود پیدا کرده باشید، همچنین ممکن است بخواهید مقاله ما را در مورد افزونه های ضروری وردپرس ببینید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *