افزونه رایگان وردپرس, افزونه وردپرس

بهترین افزونه سرمایه گذاری جمعی وردپرس رایگان

بهترین افزونه سرمایه گذاری جمعی وردپرس رایگان

در اینجا بهترین افزونه های وردپرس سرمایه گذاری جمعی رایگان برای اجرای کمپین ها به طور مستقیم از وب سایت شما وجود دارد.

آیا تا به حال به فعالیت‌های اجتماعی یا پروژه‌هایی فکر کرده‌اید که به شما یا جامعه‌تان کمک کند، یا چیزی برای یک هدف اجتماعی، و نمی‌دانید چگونه کمک‌های مالی را بپذیرید؟ افزونه های سرمایه گذاری جمعی وردپرس می توانند در این زمینه به شما کمک کنند. اما ابتدا تنها کاری که باید انجام دهید این است که سایت خود را در وردپرس ایجاد کنید و باید یک افزونه وردپرس را برای اجرای پروژه های سرمایه گذاری جمعی خود نصب کنید و آنها را در سایت های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

بهترین افزونه های وردپرس برای تامین مالی جمعی

در ادامه 2 بهترین افزونه سرمایه گذاری جمعی وردپرس رایگان را معرفی می کنیم و به دلخواه می توانید یکی را برای وبسایت وردپرسی خود انتخاب و نصب نمایید.

توجه: نصب و فعالسازی این افزونه ها هم مانند سایر افزونه های وردپرس است. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر آموزش نصب افزونه وردپرس را ببینید.

افزونه WP Crowdfunding

WP Crowdfunding که توسط افزونه‌های ووکامرس پشتیبانی می‌شود، یک سایت تامین مالی جمعی را با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس ایجاد می‌کند. از نظر مدیریت عملی کاربر پسند و راحت است. نسخه رایگان اکثر ویژگی‌ها را ارائه می‌کند، در حالی که ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند سیستم مرکزی کیف پول بومی، گزارش‌های تحلیلی، اعلان‌های ایمیل، جوایز نامحدود و موارد دیگر در نسخه‌های پولی قابل دسترسی هستند.

ویژگی های قابل توجه WP Crowdfunding

 • اجازه ارسال یا اضافه کردن پروژه ها را می دهد.
 • قابلیت ثبت نام کاربر جامع
 • دارای فرم هایی برای ارسال پروژه Front-end
 • گزینه هایی برای تاریخ شروع و پایان پروژه
 • به کاربران امکان درج تصاویر و ویدیوهای تبلیغاتی را می دهد
 • کاربران برای تعیین حداکثر و حداقل مقدار برای کمک های مالی
 • به مدیران اجازه می دهد حداکثر و حداقل قیمت ها را تعریف کنند
 • مدیران برای گنجاندن آمار یا نمایش گرافیکی برای هدف تامین مالی
 • دارای یک سیستم پاداش منحصر به فرد با تاریخ تحویل تخمینی
 • روش پایان کمپین برای هدف و تاریخ هدف، که در آن کاربران می‌توانند تاریخ یا هدف را تعیین کنند یا کمپین را پایان ندهند.
 • دارای گزینه های موجود بیشتری برای پروژه های منتشر شده مانند گزینه آپدیت و نمایش
 • بخش‌های داشبورد برای کاربر شامل گزینه‌ها و تنظیمات برای به‌روزرسانی پروفایل‌ها، مشاهده فهرست پروژه‌های شخصی، بررسی فهرست پروژه‌ها، باز کردن تعهدات دریافتی، فهرست نشانک‌ها برای پروژه‌های پسندیده و تغییر رمز عبور است.

2. افزونه Whydonate

افزونه Whydonate

افزونه WP Fundraising Donation دارای عملکردهای کمک مالی و تأمین مالی جمعی برای خدمات اهدایی است. این به همه اجازه می‌دهد تا از طریق وردپرس وظیفه ایجاد سایت‌های تامین مالی جمعی و کمک مالی را داشته باشند.

با استفاده از این افزونه، کاربران می توانند یک وب سایت تامین مالی جمعی یا جمع آوری کمک های مالی با روش ها و گزینه های مختلف برای دریافت وجوه و کمک های مالی ایجاد کنند. این از WooCommerce برای پرداخت استفاده می کند. این افزونه تامین مالی جمعی وردپرس به کاربران این امکان را می دهد که وجوه خود را به صورت دستی از بانک های خود ارسال کنند. پس از دریافت وجوه، دارای یک عملکرد مدیریت تایید است که در آن وجوه ارسالی باید ابتدا توسط ادمین برای اهداف تایید شود. کاربران همچنین می توانند یک کمپین روی علامت ایجاد کنند. دارای یک داشبورد جلویی است که جزئیات کمپین را کنترل می کند.

به پایان مقاله رسیدیم، امیدواریم که یکی از این 2 افزونه سرمایه گذاری جمعی وردپرس رایگان به شما کمک کند. همچنین ممکن است بخواهید مقاله دیگر ما را در مورد بهترین قالب وردپرس خیریه ببینید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *