قالب وردپرس, قالب وردپرس رایگان

7 بهترین قالب وردپرس خیریه رایگان

بهترین قالب وردپرس خیریه رایگان

آیا قصد راه اندازی سایت مربوط به موسسه مالی و حمایت مالی دارید؟ خوشبختانه،  قالب های وردپرس رایگان خیریه زیادی برای طراحی یک وب سایت جذاب وجود دارد. در بسیاری از موارد، قالب رایگان ارائه شده در اینجا به اندازه همتایان پولی خود توانایی دارند.

در این مقاله، 7 بهترین قالب‌ وردپرس خیریه رایگان را به شما معرفی می‌کنیم و با توجه به اهدافتان می توانید گزینه مناسب را دانلود کنید.

1. قالب Benevolent

قالبBenevolent

اعتماد کلید رشد یک سازمان خیریه است. اهداکنندگان بالقوه قبل از اینکه تصمیم به مشارکت داشته باشند باید تا حد امکان درباره عملیات شما بدانند. اینجاست که قالبی مانند Benevolent می تواند کمک کند.

با قالب Benevolent، به قالبی مدرن و پاسخگو دسترسی پیدا می‌کنید که به شما امکان می‌دهد جزئیاتی را که بازدیدکنندگان در مورد خیریه شما به دنبال آن هستند به اشتراک بگذارید. این قالب شامل عناصر آماده به کار و بنر و تعداد زیادی از ابزارک های سفارشی است. علاوه بر این، دارای چندین قالب پست وبلاگ منحصر به فرد، از جمله گزینه هایی برای نقل قول ها و به روز رسانی وضعیت است.

اگر خیریه شما در رسانه های اجتماعی فعال است، قالب وردپرس رایگان خیریه Benevolent به شما امکان می دهد پیوندهایی به پروفایل خود اضافه کنید.

با Benevolent، قالبی را دریافت می‌کنید که به راحتی قابل سفارشی‌ سازی و انطباق با سبک سازمان شما است. اگر اغلب قصد دارید وبلاگ نویسی کنید، قالب Benevolent قطعا انتخابی است که ارزش بررسی دارد.

2. قالب Astra

قالبAstra

بهینه سازی بخش بزرگی از موفقیت بسیاری از وب سایت های محبوب است. وقتی صحبت از قالب وردپرس می شود، گزینه های کمی به خوبی قالب Astra عمل می کنند. این باعث می شود آن را به یک انتخاب عالی برای یک سایت خیریه تبدیل کنید.

قالب Astra یک قالب وردپرس سبک و همه کاره است که شامل طراحی های اولیه وب سایت برای چندین نوع پروژه است. یکی از آن ها الگوی آغازگر رفاه حیوانات است. این طرح به شما امکان می دهد اطلاعاتی را در مورد دلایلی که در آن مشارکت دارید به اشتراک بگذارید، ماموریت خیریه خود را تعریف کنید و فرصت های داوطلبانه را ارائه دهید. طراحی به خودی خود بسیار مینیمالیستی است، با فراخوانی رنگارنگ و چیزهای دیگر به طوری که عکس های شما می توانند ستاره های نمایش باشند.

مانند بسیاری از قالب های دیگر، قالب Astra با اکثر افزونه های صفحه ساز محبوب سازگار است. همچنین دارای طیف گسترده ای از گزینه های سفارشی سازی داخلی است که به شما امکان می دهد طرح های خود را حتی بیشتر تغییر دهید. به طور کلی، اگر به دنبال تمی هستید که سفارشی کردن آن آسان باشد و عملکرد برتر را ارائه دهد، قطعا Astra باید در لیست شما باشد.

3. قالب Kadence

قالبKadence

آیا به دنبال یک قالب تمیز و مینیمالیستی برای وب سایت خیریه خود هستید؟ اگر چنین است، قالب Kadence ممکن است راه حل باشد. این قالب فریمیوم سبک است و به راحتی قابل سفارشی کردن است. همراه با هدر و پاورقی کشیدن و رها کردن، چندین سبک منو، نمادهای اجتماعی و یک سبد خرید ارائه می شود. . همچنین شامل یکپارچگی عمیق با برخی از پلاگین های محبوب مانند المنتور است که می توانید از آنها برای ساختن یک وب سایت خیریه استفاده کنید.

علاوه بر این، قالب Kadence یک کتابخانه گسترده از قالب های شروع ارائه می دهد که می توانید از آنها برای ایجاد سایت خود در کمترین زمان استفاده کنید. این شامل الگوهای غیرانتفاعی مانند خیریه، موزه کودکان و قلب ها می شود.

4. قالب Zakra

قالبZakra

پیدا کردن قالب که متناسب با یک طاقچه بسیار خاص باشد، می تواند دشوار باشد. در مقابل، استفاده از یک قالب چند منظوره انعطاف پذیر می تواند راه حل بسیار کارآمدتری باشد. اینجاست که  قالب Zakra وارد می شود.

قالب رایگان فوق العاده حرفه ای Zakra شامل بیش از 10 طراحی سایت شروع کننده است که یکی از آنها خیریه است – با طراحی خیریه، صفحات آماده برای اهداف خاص، استخدام داوطلبان و موارد دیگر را دریافت می کنید. هر صفحه دارای تنظیمات سفارشی سازی خاص خود نیز می باشد که ایجاد یک وب سایت خیریه منحصر به فرد را آسان می کند.

اگر قصد جمع آوری کمک های مالی به صورت آنلاین را دارید، قالب Zakra با چندین افزونه خیریه محبوب وردپرس ادغام می شود. علاوه بر این، این قالب شامل طرح‌های سفارشی برای فرم‌های کمک مالی و همچنین صفحاتی است که بازدیدکنندگان را قادر می‌سازد بررسی کنند که در طول سال‌ها چقدر به سازمان شما داده‌اند.

از آنجایی که موسسات خیریه به کمک های مالی وابسته هستند، شما به یک قالب وردپرس نیاز دارید که نه تنها آنها را تشویق کند، بلکه با افزونه کمک مالی شما نیز ادغام شود. قالب Zakra هر دو را ارائه می دهد، به این معنی که می تواند قالب رایگان ایده آل برای سازمان شما باشد.

5. قالب GeneratePress

قالبGeneratePress

اگر به دنبال یک قالب محبوب، رایگان و سبک برای وب سایت خیریه خود هستید، قالب GeneratePress چیزهای زیادی برای ارائه دارد. این قالب چندمنظوره Freemium به طور خاص برای عملکرد سریع طراحی و بهینه شده است.

همچنین فوق‌العاده کاربرپسند است و اگر تجربه طراحی یا توسعه کمی دارید، آن را به گزینه‌ای قوی تبدیل می‌کند. این شامل یک سفارشی ساز زنده است که به شما کمک می کند تا سایت خود را به راحتی بسازید و با افزونه های سازنده صفحه محبوب مانند افزونه المنتور سازگار است.

نسخه پریمیوم کتابخانه ای از سایت ها را برای طیف گسترده ای از مشاغل و سازمان ها ارائه می دهد. این شامل یک سایت آغازین اهدا است که برای هر گروه خیریه ای که به دنبال پذیرش کمک های مالی از طریق وب سایت خود هستند ایده آل است.

در مورد قالب های رایگان، قالب GeneratePress گزینه ای با چشمگیرترین ویژگی های سفارشی سازی نیست. با این حال، اگر در درجه اول به عملکرد و بهینه سازی سایت اهمیت می دهید، این یک انتخاب محکم است.

6. قالب Neve

 

قالب Neve 

طراحی وب سایت های خیریه به دلیل تمام ویژگی هایی که نیاز دارند می تواند پیچیده باشد. یک وب سایت خیریه موفق ممکن است نیاز به پردازش کمک های مالی، ثبت نام داوطلبان و موارد دیگر داشته باشد. به همین دلیل است که یک  قالب چند منظوره مانند قالب Neve ممکن است مناسب باشد.

در اینجا، یک قالب وردپرس سریع دریافت می‌کنید که به لطف مجموعه گسترده‌ ای از طراحی‌ های اولیه وب‌سایت، تنظیم آن آسان است. در میان آنها، شما گزینه ای برای سازمان های خیریه دارید. قالب Neve از فونت‌های پررنگ، پس‌ زمینه‌ های رنگارنگ و عناصر عملی چشم نواز برای کمک به کاربران در جهت‌ یابی وب‌ سایت خیریه شما استفاده می‌کند.

در حالی که سفارشی کردن قالب Neve بدون استفاده از هیچ افزونه اضافی آسان است، اما با بسیاری از ابزارهای صفحه ساز وردپرس نیز به خوبی بازی می کند که به شما انعطاف پذیری می دهد. همچنین با صفحات تلفن همراه تسریع شده Google (AMP) سازگار است، که می تواند به موسسه خیریه شما در نتایج جستجوی تلفن همراه کمک کند.

بسیاری از اوقات، ممکن است در مورد نوع وب سایتی که می خواهید فقط در طول فرآیند طراحی به طور چشمگیری تغییر کند، ایده داشته باشید. استفاده از یک قالب انعطاف پذیر و چند منظوره مانند قالب Neve به این معنی است که سایت خیریه شما می تواند در جهتی که می خواهید تکامل یابد. به این ترتیب، این یک گزینه جذاب برای بررسی است.

7. قالب Blocksy

قالبBlocksy

وب سایت های خیریه موفق اغلب دارای چندین جریان درآمد هستند. می‌توانید کمک‌های مالی را پردازش کنید، کالاها را بفروشید، و موارد دیگر.با این حال، شما به یک قالب خیریه وردپرس رایگان نیاز دارید که از همه آن ویژگی ها پشتیبانی کند، چیزی که قالب Blocksy ارائه می دهد.

این قالب چند منظوره با چندین طراحی وب سایت شروع کننده برای سازمان شما ارائه می شود. یکی از آنها برای موسسات خیریه طراحی شده است و شامل نمادهای سفارشی، نمایه های داوطلب، دلایل برجسته و بخش های توصیفات است.

با قالب Blocksy، می توانید عملاً هر افزونه اهدای وردپرس را ادغام کنید، بنابراین می توانید به راحتی برای اهداف انتخابی خود پول جمع آوری کنید. قالب همچنین تجارت الکترونیک پسند است. با افزونه هایی مانند افزونه ووکامرس کار می کند تا شما را قادر سازد تا از طریق وب سایت خود کالا بفروشید.

در مجموع، اگر به دنبال یک  قالب خیریه وردپرس رایگان هستید که به شما امکان دهد از راه های مختلف از وب سایت خود کسب درآمد کنید، قالب Blocksy می تواند یک گزینه عالی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *