خطاهای وردپرس

پیشخوان وردپرس به درستی نمایش داده نمی شود

پیشخوان وردپرس به درستی نمایش داده نمی شود

شما ممکن است به تازگی وارد پیشخوان وردپرس خود شده باشید و متوجه شده اید که به درستی نمایش داده نمی شود. طراحی پیشخوان مدیریت وردپرس به هم ریخته است و یا کلا فقط یک صفحه سفید مشاهده می کنید. دلیل این اتفاق این است که وردپرس سبک های مورد نیاز برای پیشخوان وردپرس را بارگیری نمی کند.

پیشخوان وردپرس به درستی نمایش داده نمی شود

شایع ترین دلایل به درستی نمایش داده نشدن پیشخوان وردپرس

1. کد CSS styles: اگر سبک های CSS به درستی بارگیری نشوند، مشکل به درستی نمایش داده نشدن پیشخوان وردپرس ایجاد می شود.

2. فایل های وردپرس: وردپرس حاوی فایل های زیادی است که بیشترین عملکرد را در وردپرس انجام می دهند. این فایل ها گاهی اوقات می توانند دلیل بهم ریخته نمایش داده شدن داشبورد وردپرس باشند.

3. مشکل رمزگذاری: ممکن است کد CSS به دلیل مشکلات رمزگذاری بارگذاری نشود. که این می تواند باعث مشکل نمایش داده نشدن پیشخوان وردپرس شود.

4. پروکسی و فایروال: در بیشتر موارد، اتصال به اینترنت برای اهداف امنیتی در پشت اتصال پروکسی یا فایروال قرار دارد. این احتمال وجود دارد که برخی از این ابزارها مانع از بارگذاری دقیق فایل های CSS شوند که این هم باعث به هم ریختن پیشخوان وردپرس می شود.

مراحل حل خطای “پیشخوان وردپرس به درستی نمایش داده نمی شود”


1. بررسی مشکلات اتصال اینترنت

شما ممکن است پشت یک فایروال وب یا سرور پروکسی باشید که محدودیت هایی دارد. برای از بین بردن این احتمال، از طریق اتصال اینترنت از تلفن همراه یا شبکه دیگری به اینترنت متصل شوید. به داشبورد وردپرس خود مراجعه کنید و ببینید که آیا این بار به درستی بارگیری می شود یا خیر.

همچنین با فشردن دکمه های Ctrl + F5 کوکی ها و حافظه کش را پاک کنید تا صفحه شما تازه سازی شود.

2. افزونه های خود را غیرفعال کنید

گاهی اوقات ممکن است یکی از افزونه های وردپرس نصب شده شما دلیل به درستی نمایش داده نشدن پیشخوان وردپرس باشد. پس تمام افزونه های خود را غیرفعال کنید و پس از آن پیشخوان وردپرس را بررسی کنید، اگر مشکل حل شده بود به این معنی است که یکی از افزونه های شما مشکل را درست کرده است.

در این حالت حالا افزونه های خود را یکی یکی فعال کنید تا افزونه ای که باعث ایجاد مشکل شده است را پیدا کنید.

همچنین اگر به صورت کامل به پیشخوان وردپرس دسترسی ندارید باید از طریق هاست خود این کار را انجام دهید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر راهنمای ما را در مورد نحوه غیرفعال کردن تمام افزونه ها در زمان عدم دسترسی به پیشخوان وردپرس ببینید.

3. بروزرسانی مرورگر

بسیاری اوقات مرورگرهای منسوخ شده می توانند خطاهای مربوط به وردپرس را ایجاد کنند. بنابراین، هر وقت با مشکلی در وردپرس روبرو شدید، مرورگر خود را آپدیت کنید. همچنین اگر مرورگر دیگری را دارید می توانید با آن وارد سایت خود شوید و ببینید که مشکل همچنان وجود دارد یا خیر.

(1) نظرات کاربران

  1. ناشناس گفت:

    بسیار عالی و کارآمد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *