آموزش کدهای وردپرس, ووکامرس

حذف لینک به محصول در جدول سفارش ووکامرس

حذف لینک به محصول در جدول سفارش ووکامرس

در صفحه تشکر از خرید ووکامرس و ایمیل های ووکامرس یک چیز وجود دارد که ممکن است کمی آزار دهنده باشد. کاربرانی که به جدول سفارشات نگاه می کنند در واقع می توانند بر روی کالاهایی که تازه خریداری کرده اند کلیک کنند و به صفحه محصول بروند. ممکن است شما نخواهید این امکان وجود داشته باشد و قصد حذف لینک به صفحه محصول در جدول مشخصات سفارش ووکامرس را داشته باشید.

امکان حذف لینک به صفحه محصول، از طریق تنظیمات پیشفرض ووکامرس وجود ندارد و شما باید از طریق کد اقدام کنید. در ادامه ما نحوه حذف پیوند به محصول در جدول سفارش ووکامرس را به شما آموزش می دهیم.

حذف لینک به محصول در جدول سفارش ووکامرس

حذف پیوند به صفحه محصول در جدول مشخصات سفارش ووکامرس

حذف پیوند به محصول در جدول جزئیات سفارش ووکامرس بسیار ساده است و برای اینکار فقط لازم است تا شما قطعه کد زیر را به فایل functions.php قالب وردپرس خود اضافه کنید:

توجه: پیشنهاد می کنیم جهت اینکه بعد از بروزرسانی قالب وردپرس تغییرات شما از بین نرود، از چایلد تم استفاده کنید.

 add_filter( 'woocommerce_order_item_permalink', '__return_false' );

اکنون اگر صفحه تشکر از خرید یا ایمیل مربوط به جزئیات سفارش ووکامرس را بررسی کنید خواهید دید که در جدول سفارش لینک به صفحه محصول حذف شده است.

به پایان این مقاله رسیدیم، امیدواریم که نحوه حذف لینک به محصول در جدول مشخصات سفارش ووکامرس را یاد گرفته باشید. همچنین ممکن است بخواهید آموزش های زیر را هم ببینید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *