آموزش کدهای وردپرس, ووکامرس

نمایش پرفروش ترین محصولات در صفحه تشکر ووکامرس

نمایش پرفروش ترین محصولات در صفحه تشکر ووکامرس

یکی از مهمترین صفحات ووکامرس از نظر تبدیل، صفحه تشکر از شما است. این یک فرصت برای شما جهت ارائه چیز خاصی به کاربر است که به تازگی به مشتری تبدیل شده است و بنابراین احتمال خرید مجدد آن ها را بیشتر می کند. یکی از مواردی که می توانید برای فروش بیشتر در فروشگاه خود انجام دهید، نمایش پرفروش ترین محصولات در برگه تشکر فروشگاه ووکامرس خود است.

در ادامه ما نحوه نمایش محصولات پرفروش یا هر کد کوتاه دیگری در برگه تشکر از خرید ووکامرس را به شما آموزش می دهیم.

نمایش پرفروش ترین محصولات در صفحه تشکر ووکامرس

قرار دادن شورت کد در صفحه تشکر از خرید ووکامرس

برگه تشکر در میان برگه های وردپرس وجود ندارد. بنابراین شما نمی توانید از طریق اضافه کردن کد کوتاه محصولات پرفروش را نمایش دهید و برای اینکار باید از یک قطعه کد PHP استفاده کنید.

پس برای نمایش محصولات پرفروش در صفحه تشکر از خرید فقط کافی است تا قطعه کد زیر را به فایل functions.php قالب وردپرس خود اضافه کنید:

add_action( 'woocommerce_thankyou', 'themefars_upsells_thankyou' );
function themefars_upsells_thankyou() { echo '<h2>پرفروش ترین محصولات ما</h2>';
echo do_shortcode( 'products limit="4" columns="3" best_selling="true" ]' ); }

با کد بالا پرفروش ترین محصولات در فروشگاه ووکامرس شما نمایش داده می شود. همچنین شما می توانید به جای کد کوتاه نمایش پرفروش ترین محصولات، هر کد کوتاه دیگری را نمایش دهید.

به عنوان مثال در صورتی که خواستید تا فقط محصولات دلخواه خود را نمایش دهید، می توانید کد کوتاه [products ids="186177,186179,186181"] را جایگزین کد کوتاه بالا کنید و همچنین آیدی محصولات دلخواه را باید در این کد کوتاه جایگزین کنید.

به پایان این مقاله رسیدیم، امیدواریم که نحوه اضافه کردن شورت کد و نمایش دادن محصولات پرفروش در صفحه تشکر از خرید ووکامرس را یاد گرفته باشید. همچنین ممکن است بخواهید مقالات زیر را هم ببینید:

5/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *