آموزش کدهای وردپرس, ووکامرس

باز کردن لینک محصول خارجی در برگه جدید در ووکامرس

باز کردن لینک محصول خارجی در برگه جدید در ووکامرس

ممکن است شما یک فروشگاه ووکامرس برای معرفی محصولات خارجی داشته باشید. یعنی در سایت خود یک محصول را معرفی کنید و کاربر با کلیک بر روی دکمه خرید یا افزودن به سبد خرید، به صفحه سایت دیگری هدایت شود. به صورت پیشفرض این لینک خارجی محصول در همان پنجره باز می شود و کاربر در سایت شما باقی نمی ماند. ما در این مقاله نحوه باز کردن لینک محصول خارجی در برگه جدید را به شما آموزش می دهیم.

باز کردن لینک محصول خارجی در برگه جدید در ووکامرس

باز کردن لینک محصول معرفی/خارجی در زبانه جدید

برای باز شدن لینک محصول معرفی/خارجی در برگه جدید لازم است تا از کد استفاده کنید. نگران نباشید شما نیاز به دانش کدنویسی ندارید و فقط کافی است تا کد زیر را به فایل functions.php قالب وردپرس سایت خود اضافه کنید:

function woocommerce_external_add_to_cart() {
global $product;
if ( ! $product->add_to_cart_url() ) return;
echo '<p><a href="' . $product->add_to_cart_url() . '" class="single_add_to_cart_button button alt" target="_blank">' . $product->single_add_to_cart_text() . '</a></p>';
}

بعد از اضافه کردن کد بالا، اکنون اگر کاربری بر روی دکمه خرید یک محصول خارجی کلیک کند، لینک محصول در برگه جدید برای او باز می شود و همچنان در سایت شما باقی می ماند.

توجه: پیشنهاد می کنیم برای اینکه بعد از آپدیت قالب تغییرات شما از بین نرود، از چایلد تم استفاده کنید.

به پایان این مقاله رسیدیم، امیدواریم که با این آموزش نحوه باز کردن لینک محصول خارجی در برگه جدید در فروشگاه های ووکامرسی را یاد گرفته باشید. همچنین ممکن است برای شخصی سازی بیشتر فروشگاه ووکامرس خود بخواهید آموزش های زیر را هم ببینید:

(1) نظرات کاربران

  1. علی گفت:

    سلام. برای باز شدن محصولات داخلی در صفحه جدید چه کاری باید انجام داد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *