آموزش کدهای وردپرس, سئو وردپرس, ووکامرس

مخفی کردن قیمت محصولات از گوگل در ووکامرس

مخفی کردن قیمت محصولات از گوگل در ووکامرس

افزونه ووکامرس با در نظر گرفتن سئو و  ارائه نشانه گذاری اسکیما برای محصولات توسعه یافته است (و همچنین سایر داده های مفید برای موتورهای جستجو).

این بدان معناست که به صورت پیش فرض محصولات شما همراه با داده های دیگری مانند ستاره بررسی، وضعیت موجودی، تعداد دیدگاه ها و قیمت در گوگل نشان داده می شود.

با این حال، در یک سناریوی خاص، ممکن است بخواهید قیمت محصولات ووکامرس را از نتایج جستجوی گوگل (و البته سایر موتورهای جستجو) پنهان کنید. به عنوان مثال، زیرا قیمت های شما فقط برای کاربران وارد شده قابل مشاهده است. یا شاید به این دلیل است که شما نمی خواهید قیمت های خود را نمایش دهید تا زمانی که مشتریان بالقوه به وب سایت شما مراجعه کنند و تمام مزایای محصول را بخوانند تا اینکه فقط قیمت را ببینند و با توجه به آن تصمیم بگیرند.

در این مقاله ما نحوه مخفی کردن قیمت محصولات ووکامرس از گوگل را به شما آموزش می دهیم.

مخفی کردن قیمت محصولات از گوگل در ووکامرس

حذف قیمت محصولات از نتایج جستجو گوگل

برای حذف قیمت محصول از نتایج جستجوی گوگل در ووکامرس لازم است تا فقط قطعه کد زیر را به فایل functions.php قالب وردپرس خود اضافه کنید:

add_filter( 'woocommerce_structured_data_product_offer', '__return_empty_array' );

اکنون محصولات جدید شما هنگام ایندکس در گوگل، در صفحه نتایج قیمت نخواهند داشت و همچنین قیمت محصولات قبلی شما هم بعد از مدتی از صفحه نتایج حذف می شوند.

توجه: پیشنهاد می کنیم برای اینکه بعد از آپدیت قالب تغییرات شما از بین نرود، از چایلد تم استفاده کنید.

به پایان این مقاله رسیدیم، امیدواریم که نحوه پنهان کردن قیمت محصولات ووکامرس از گوگل را یاد گرفته باشید. همچنین ممکن است بخواهید آموزش های زیر را هم ببینید:

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *