آموزش کدهای وردپرس, ووکامرس

حذف فیلد کدپستی در صفحه پرداخت ووکامرس

حذف فیلد کدپستی در صفحه پرداخت ووکامرس

ممکن است شما به دلایل مختلفی به فیلد کدپستی در صفحه پرداخت ووکامرس نیاز نداشته باشید و به دنبال حذف کردن آن باشید. حذف فیلد کد پستی در صفحه پرداخت ووکامرس بسیار ساده است و ما در ادامه نحوه انجام آن را به شما آموزش می دهیم.

حذف فیلد کدپستی در صفحه پرداخت ووکامرس

غیرفعال کردن فیلد کد پستی از صفحه پرداخت ووکامرس

فروشگاه ساز ووکامرس در تنظیمات خود گزینه ای برای غیرفعال کردن فیلدها ارائه نداده است و شما برای حذف فیلد کدپستی از صفحه پرداخت باید از کد استفاده کنید.

پس برای غیرفعال کردن فیلد کدپستی در صفحه پرداخت ووکامرس فقط کافی است تا قطعه کد زیر را به فایل functions.php قالب وردپرس خود اضافه کنید:

add_filter( 'woocommerce_checkout_fields' , 'themefars_remove_billing_postcode_checkout' );

function themefars_remove_billing_postcode_checkout( $fields ) {
unset($fields['billing']['billing_postcode']);
return $fields;
}

تمام کاری که باید انجام می دادید همین بود و اگر اکنون برگه پرداخت فروشگاه ووکامرس خود را بررسی کنید فیلد کدپستی وجود ندارد و حذف شده است.

توجه: پیشنهاد می کنیم برای اینکه بعد از آپدیت قالب تغییرات شما از بین نرود، از چایلد تم استفاده و کد را به آن اضافه کنید.

به پایان این آموزش رسیدیم و امیدواریم که به کمک آن فیلد کدپستی را از برگه پرداخت فروشگاه ووکامرس خود حذف کرده باشید. همچنین ممکن است برای سفارشی سازی بیشتر فروشگاه خود بخواهید آموزش های زیر را هم ببینید:

5/5 - (4 امتیاز)

(1) نظرات کاربران

  1. سعادت گفت:

    ضمنا همین مشکلات برای فیلد کشور هم هست. یعنی وقتی از طریق افزونه یا کد فیلد کشور را برمی داریم. فیلدهای استان و شهر به هم می ریزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *