آموزش راه اندازی سایت

آموزش راه اندازی سایت مشابه دیوار و شیپور بدون کد نویسی

راه اندازی سایت ثبت آگهی و نیازمندی

اگر قصد راه اندازی یک سایت شبیه دیوار ، شیپور برای ثبت آگهی و تبلیغات را دارید جای درستی آمده اید!

در حال حاضر می توان گفت که سایت های ثبت آگهی و نیازمندی یکی از پردرامدترین کارهای اینترنتی است که با راه اندازی یک سایت شما می توانید در ماه درآمدهای بالایی را به راحتی بدست بیاورید.

شما برای راه اندازی یک وب سایت ثبت آگهی نیاز به کمک هیچ کسی ندارید و خودتان همین الان می توانید دست به کار شوید!

چگونه یک سایت رستوران راه اندازی کنیم؟

شاید طرز فکر حال حاضر شما این باشد که اگر بخواهید یک وب سایت راه اندازی کنید باید آن را از یک طراح وب بخواهید و میلیون ها تومن پول خرج کنید! اما اصلا اینگونه نیست و شما به راحتی خودتان می توانید دست به کار شوید و بدون هیچ دانش قبلی و برنامه نویسی حرفه ای ترین سایت ثبت آگهی و نیازمندی را مانند سایت های دیوار و شیپور بدون هیچ محدودیتی راه اندازی کنید.

نگران نباشید بسیار ساده است و اگر کمی وقت بگذارید به راحتی می توانید حرفه ای ترین سایت را راه اندازی کنید.

انتخاب سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای راه اندازی سایت

اولین کاری که شما باید انجام دهید انتخاب یک پلتفرم مناسب برای راه اندازی سایت ثبت آگهی و نیازمندی خود است. که وردپرس مناسب ترین سیستم مدیریت محتوای جهان برای راه اندازی وب سایت می باشد که بسیار محبوب می باشد و اکثریت از آن استفاده می کنند دلیل آن هم قدرت فوق العاده ، امکانات بیشمار، و امکان راه اندازی سایت در چند دقیقه است! فقط کافی است شما یاد بگیرید چطور از امکانات این سیستم مدیریت محتوای محبوب استفاده کنید.

برای آشنایی کامل در مورد وردپرس و راه اندازی سایت مقاله ما در مورد آموزش طراحی سایت با وردرس و کسب درآمد به صورت قدم به قدم را مطالعه کنید.

شما می توانید به راحتی در مقاله بالا به هر آنچه که بخواهید برسید و به کلیه مراحل طراحی سایت اشراف داشته باشید اما ما در اینجا هم به طور خلاصه مراحل را بیان میکنیم.

  • انتخاب یک دامنه مناسب: دامنه آدرس سایت شما می باشد به عنوان مثال themefars.com
  • انتخاب یک هاست میزبانی مناسب: هاست جایی است که فایل های سایت شما در آن ذخیره می شود.
  • قالب وب سایت ثبت آگهی و نیازمندی: شما برای دیزاین سایت خود به یک قالب وردپرس نیاز دارید، که می توانید برای راه اندازی سایت ثبت آگهی و نیازمندی یک قالب وردپرس ثبت آگهی حرفه ای انتخاب کنید. به عنوان مثال شما می توانید از قالب وردپرس ادفارست استفاده کنید.

همچنین شما در پایین از طریق دکمه نسخه نمایشی می توانید دموی قالب AdForest را مشاهده کنید، به این معنی که به راحتی با یک کلیک می توانید سایتی شبیه پیشنمایشی که در پایین می بینید راه اندازی کنید.

شما به راحتی می توانید با انجام کارهایی که در بالا ذکر کردیم یک سایت حرفه ای ثبت آگهی راه اندازی کنید، اما اگر هم بخواهید ما صفر تا صد سایت را برای شما در کمترین زمان طراحی خواهیم کرد و یک سایت آماده به شما تحویل می دهیم. و برای این کار کافی است به صفحه طراحی سایت بروید و اطلاعات خواسته شده را پر کنید.

5/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *