آموزش وردپرس, افزونه رایگان وردپرس

نحوه هدایت کاربران به یک پست تصادفی در وردپرس

هدایت کاربران به یک پست تصادفی در وردپرس

آیا شما هم به دنبال هدایت کاربران به یک پست تصادفی در وردپرس هستید؟ هدایت کاربران به مطالب تصادفی در وردپرس باعث خواندن مقالات قدیمی شما که به نوعی پنهان شده اند توسط کاربران می شود. در این مقاله ما به شما نحوه هدایت کاربران به یک نوشته تصادفی در وردپرس را آموزش می دهیم.

چرا باید کاربران را به یک نوشته تصادفی هدایت کنید؟

به صورت پیش فرض مطالبی که شما در وردپرس منتشر می کنید به صورت معکوس یعنی از جدیدترین به قدیمی ترین نمایش داده می شود. اگر شما یک وب سایت حرفه ای داشته باشید و مقالات زیادی را منتشر کنید کاربران شما قادر به بازدید از مقالات قدیمی شما نخواهند بود.

یکی از راه های مقابله با این مسئله و افزایش ترافیک سایت شما ، نمایش تصادفی پست ها در سایدبار است، که هر کاربر با کلیک بر روی آن به یک مطلب به صورت تصادفی هدایت می شود و اینکار برای وب سایت شما بسیار مفید خواهد بود.

شما همچنین می توانید در صفحات 404  خود یک دکمه برای هدایت کاربران به یک پست تصادفی قرار دهید.

خب به این ترتیب در ادامه نگاهی به هدایت کاربران به پست تصادفی خواهیم داشت.

انتقال کاربران به یک پست تصادفی در وردپرس

اولین کاری که شما باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه وردپرس Redirect URL to Post  است. برای جزئیات بیشتر می توانید آموزش نصب افزونه وردپرس را ببینید.

بعد از فعال سازی افزونه شما پارامتر های URl برای تغییر مسیر را در صفحه افزونه مشاهده می کنید، این افزونه وردپرس شامل صفحه تنظیمات دیگری نیست!

شما با هر یک از این پارامترهای پرس و جو می توانید کاربران را به نوشته ها و صفحات و سایر مقاالات قدیمی هدایت کنید.

هدایت کاربران به یک پست تصادفی در وردپرس

برای هدایت کاربران به یک پست تصادفی، شما باید پارامترهای پرس و جو را از اینجا کپی کنید و آن را به عنوان لینک در صفحاتی که می خواهید نمایش دهید جایگذاری کنید.

کاربران با کلیک بر روی لینک مربوطه به یک پست تصادفی هدایت می شوند.

شما همچنین به سادگی می توانید یک دکمه برای تغییر مسیر در سایت خود اضافه کنید و برای این کار کافی است کد زیر را کپی کنید تا دکمه مطالب تصادفی نمایش داده شود.

[redirect_to_post_button]

هنگامی که کاربری بر روی دکمه مربوطه کلیک می کند به یک پست تصادفی هدایت می شود.

هدایت کاربران به یک پست تصادفی در وردپرس

امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا کاربران را به یک پست تصادفی در وردپرس هدایت کنید همچنین شما می توانید برای افزایش ترافیک و نمایش مطالب قدیمی و هدایت کاربران به پست تصادفی با استفاده از کد و ایجاد صفحات آرشیو مقاله نحوه ایجاد صفحات آرشیو در وردپرس را مطالعه کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *