آموزش وردپرس, پایگاه دانش

چگونه به یک وردپرس کار حرفه ای تبدیل شویم؟

چگونه به یک وردپرس کار حرفه ای تبدیل شویم؟

در هر کاری در زندگی، معمولی بودن چیز جالبی نیست. مطمئنم که نظر شما هم همین است. چرا باید یک فرد معمولی در حوزه وردپرس باقی بمانیم، در صورتی‌ که می‌توانیم کاری کنیم که دنیا از قابلیت‌ها و مهارت‌های ما انگشت به دهان بماند؟! کافی است اراده کنید. واقعا اراده کنید، زمان بگذارید و برای بهترین‌ شدن تمرین کنید تا به یک وردپرس کار حرفه ای تبدیل شوید!

حرفه ای ها بیشترین پول را به دست می آورند، بیشترین تاثیر را دارند و به طور کلی خوب هستند. آنها همچنین در مواجهه با چالش‌ها خوب عمل می‌کنند زیرا ماهر هستند و در نتیجه به توانایی‌های خود اطمینان بیشتری دارند.

وردپرس راه های زیادی را برای جامعه در حال رشد خود باز کرده است. با دموکراتیزه کردن انتشار وب، این پلتفرم به شما این شانس را می دهد که به یک حرفه ای قابل احترام تبدیل شوید، چه نویسنده (یا وبلاگ نویس)، مشاور، نماینده پشتیبانی، طراح یا توسعه دهنده باشید.

در این مقاله موارد مورد نیاز را برای تبدیل شدن به یک وردپرس کار حرفه ای ذکر می کنیم.

وردپرس کار حرفه ای

چگونه به یک متخصص وردپرس تبدیل شویم؟

نمی توانید صبر کنید تا وردپرس کار حرفه ای شوید؟ این بخش به شما اختصاص دارد. ما فهرست بزرگی از بهترین نکاتی را که می توانیم برای کمک به شما در پرش از مبتدی به حرفه ای پیدا کنیم، گردآوری کرده ایم.

یک کاربر مشتاق وردپرس باشید

چگونه می خواهید در چیزی که هرگز استفاده نکرده اید، حرفه ای شوید؟ متاسفم که ابن حباب شما را خواهد ترکاند، اما نمی توانید فقط با خواندن یک مقاله وردپرس به یک وردپرس کار حرفه ای تبدیل شوید. شما باید درگیر باشید – باید از پلتفرم استفاده کنید و امکانات وسیع آن را کشف کنید.

ساده ترین راه برای تسلط بر وردپرس، شیرجه زدن و شروع کردن آن است. وردپرس را نصب کنید و برای یادگیری نحوه عملکرد پلتفرم وقت بگذارید. چند قالب وردپرس و افزونه وردپرس را تست کنید و ادامه دهید.

یک سایت را روی سیتم شخصی خود اجرا کنید و وردپرس را از دیدگاه یک کاربر تجربه کنید. (در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر مقاله دیگر ما را در مورد نصب وردپرس روی لوکال هاست ببینید.) استفاده از آن بسیار آسان است و تعجب می کنید با چه سرعتی قسمت های مختلف وردپرس را یاد می گیرید. خواه نوشتن، طراحی، توسعه یا کمک به دیگران باشد، راهی برای استفاده از وردپرس پیدا کنید، هنگامی که بتوانید به فرد بعدی کمک کنید تا خطای وردپرس خود را حل کند، زمان آن رسیده است که تلاش خود را بر روی یک تخصص متمرکز کنید.

متخصص شدن

اگر واقعا قصد دارید تا به یک وردپرس کار حرفه ای تبدیل شوید، باید در یک بخش به متخصص تبدیل شوید. به عنوان مثال مدیران شرکت ها و اشخاص دیگر همیشه به دنبال افرادی هستند که در یک حوزه کاری بسیار حرفه ای هستند نه به کسی که از هر بخش کمی تخصص دارد.

وردپرس شانس های زیادی را برای شما به ارمغان می آورد، شما می توانید بین یک طراح سایت، نویسنده سایت، توسعه دهنده قالب، توسعه دهنده افزونه، سئو کار و … حوزه ای که به آن علاقه دارید و در آن بهتر هستید را انتخاب کنید تا به یک متخصص تبدیل شوید.

با تمرکز تلاش خود بر روی یک تخصص واحد، سریعتر به یک وردپرس کار حرفه ای تبدیل خواهید شد.

مدیریت زمان

یکی از اساسی ترین منابع که باعث میشود شما به یک وردپرس کار حرفه ای تبدیل شوید مدیریت زمان می باشد،. زمان یک منبع کمیاب است و هر چه بهتر آن را مدیریت کنید، به عنوان یک حرفه ای بهره وری بیشتری خواهید داشت. متخصصان برتر وردپرس (و دیگر متخصصان محترم در امور دیگر) مسئولیت زمان خود را بر عهده دارند.

تبدیل شدن به یک وردپرس کار حرفه ای مستلزم یادگیری است و یادگیری زمان می برد و باید شما زمان خود را مدیریت کنید.

خودتان را آموزش دهید

برای این که وردپرس کار حرفه ای شوید، آموزش دیدن و یادگیری باعث دلگرمی شما می شود، زیرا به این معنی است که تا آنجا که به یک وردپرس کار حرفه ای تبدیل شوید، در مسیر درستی قرار گرفته اید. گذشته از این، آموزش دیدن خود روشی همیشگی برای کسب مهارت های حرفه ای است. اگر شما به مهارت های کدنویسی، وبلاگ نویسی یا حتی مهارت های ارتباطی خود اطمینان ندارید؟ زمان یادگیری است. شما حتی نیازی به ترک خانه خود ندارید، می توانید هر آنچه را که می خواهید در مورد وردپرس به صورت آنلاین بیاموزید. جستجو در گوگل مکانی عالی برای شروع است.

به دیگران آموزش دهید

آموزش دادن به دیگران یک روش خاص تقویت مهارت میباشد، که در وردپرس کار حرفه ای شدن تاثیر بسزایی دارد. آموزش دادن به دیگران همچنان کمک کننده است و در عین حال، بهترین راه برای یادگیری چیزی، آموزش دادن به دیگران است.

به عبارت دیگر، وقتی آنچه را که یاد می گیرید به دیگران یاد می دهید، شما:

 • مهارت های خود را تقویت کنید
 • مهارت های اضافی را از طریق تعامل به دست آورید
 • مشتریان بیشتری بدست آورید
 • در اصل به جامعه وردپرس باز می گردند
 • ایجاد نفوذ
 • به صورت خودکار عنوان کارشناس وردپرس را کسب کنید

یک وبلاگ راه اندازی کنید و آنچه را که در مورد وردپرس می آموزید با جهان به اشتراک بگذارید. اگر راهنمایی های شما خوب باشد، در راه تبدیل شدن به یک ستاره وردپرس خواهید بود.

نکات، روش‌ها و آموزش‌ها را در وبلاگ خود به اشتراک بگذارید و به انجمن‌های پشتیبانی کمک کنید. اصولاً هرچه به افراد بیشتری کمک کنید، به عنوان یک وردپرس کار حرفه ای اعتبار بیشتری خواهید داشت.

با دیگر متخصصان وردپرس ارتباط برقرار کنید

یکی دیگر از راه های که میتواند به شما در راه تبدیل شدن به وردپرس کار حرفه ای کمک کند، ارتباط با مخصصان در حوزه وردپرس میباشد در حالی که می‌توانید بدون درگیر کردن خود با جامعه وردپرس، یک کسب‌وکار سودآور در وردپرس ایجاد کنید، اما می‌توانید از ایجاد روابط رضایت‌بخش متقابل با دیگر متخصصان وردپرس، چیزهای زیادی شما به دست می اورید. برای مثال، می‌توانید حلقه‌های اجتماعی و دانش خود را گسترش دهید، یک تیم (یا شبکه) از متخصصان همفکر و ماهر بسازید، چیزهای جدیدی را در جلسات وردپرس بیاموزید، کمک کنید افراد بیشتری در جامعه خود را در معرض وردپرس قرار دهند.

جلسات وردپرس در سرتاسر جهان در تاریخ های مختلف سازماندهی می شود. هزینه شرکت معمولاً پایین است و درصد زیادی از پول بلیط صرف لوازم و نوشیدنی ها می شود. برنامه مرکز های اموزشی را بررسی کنید تا ببینید، چه زمانی در نزدیکی شما اتفاق بیفتد. در جلسات مرکز های اموزشی شرکت کنید و اگر هیچ کدام وجود نداشت، با خیال راحت با دیگر علاقه مندان به وردپرس در جامعه خود دست به دست شوید و دنیای وردپرس را از خانه تکان دهید.

تمرین کردن و کمی بیشتر تمرین کنید.

یکی از اصوال وردپرس کار حرفه ای شدن تمرین درست و کامل میباشد، تمرین کد ها را ماندگار می کند. هر چه بیشتر چیزی را تمرین کنید، در آن بهتر می شوید. این روشی است که مغز و بدن ما به طور طبیعی برای کار کردن سیم کشی شده است. به عنوان مثال بدنسازان را در نظر بگیرید. بدنسازان حرفه ای به آن ادامه می دهند. آنها به طور منظم تمرین می کنند و در نتیجه عضلات دوسر، شکم و همه چیز عالی دارند. کسانی که در مورد بدنسازی جدی نیستند، پس از مدتی به باشگاه برنمی‌گردند، یا ممکن است تنها زمانی تمرین کنند که «در حال و هوا» باشند. در نتیجه، آنها به نتیجه ای که توسط افراد حرفه ای به دست می آید، نمی رسند. کسانی که در مورد ساختن توده عضلانی جدی بودند اما بعداً به دلایلی از تمرین صرف نظر کردند، توده عضلانی خود را از دست دادند و یا پژمرده شدند.

فداکاری و پشتکار راه طولانی را طی می کند

فداکاری و پشتکار لازمه هر کاری می باشد و در وردپرس کار حرفه ای شدن نیز تاثیر مستقیم دارد. پرش از درآمدکم به یک درامد چند برابری، کمی برنامه ریزی، فداکاری و استقامت نیاز دارد.

باید درک کنید که در این راه چالش هایی وجود دارد. ممکن است با مشتریانی ملاقات کنید که باعث می شوند روش ها و حتی سلامت عقل شما را زیر سوال ببرند. این روش دنیاست و در عین حال، هیچ چیز ارزشی به آسانی به دست نمی آید. شما باید سخت کار کنید البته به صورت هوشمندانه!

تبدیل به یک شخص عالی

در حالی که مهارت‌های حرفه‌ای شما ممکن است در مورد توانایی‌های شما صحبت کند، اگر شخصیت شما بد باشد، مشتری فوراً شما را رها می‌کند. مردم می خواهند با افرادی کار کنند که از بودن در کنارشان لذت می برند. اگر منفی بودن شما دو سیاره دورتر احساس شود، هرگز به یک وردپرس کارحرفه ای تبدیل نخواهید شد.

بنابراین، چگونه می توانید شخصیت عالی داشته باشید؟

 • تبدیل به یک ارتباط گیر عالی شوید – مهارت های ارتباطی خود را با تاکید زیاد بر مهارت های گوش دادن توسعه دهید.
 • به ایمیل به موقع پاسخ دهید.
 • صداقت را در معاملات خود القا کنید – کلاهبردار نباشید.
 • دوستانه اما قاطع باشید.
 • کمک کننده باشید.
 • تمایل به ارائه راه حل را به جای ایجاد مشکل نشان دهید.
 • از طریق افکار مثبت و احاطه کردن خود با تأثیر مثبت، یک نگرش مثبت ایجاد کنید.

نیازهای مشتری خود را بشناسید

تبدیل شدن به یک وردپرس کار حرفه ای یک مقصد نیست، بلکه سفری است که تا زمانی که وردپرس به رشد خود ادامه می دهد، هرگز پایان نخواهد یافت در حالی که بهبود مهارت ها و مشارکت شما در جامعه مشتریانی را برای شما به ارمغان می آورد، مهم است که یاد بگیرید چگونه مشتریان را حفظ کنید.

شما باید همیشه نیازهای مشتریان خود را بشناسید و در راستای آنها قدم بردارید.

به پایان این مقاله رسیدیم، امیدواریم که این نکات در وردپرس کار حرفه ای شدن شما کمک کند.

همچنین لطفا توجه داشته باشید که:

همه ما متفاوت خلق شده ایم (یا تکامل یافته ایم). به هر یک از ما توانایی های متفاوتی داده شده است. شاید شما سریع‌تر از من نویسنده یاد می‌گیرید. ممکن است یک سال طول بکشد تا نتایج را ببینید، اما من نویسنده ممکن است به دو یا حتی سه سال زمان نیاز داشته باشم تا نتایج یکسانی را مشاهده کنم. همه ما متفاوت هستیم. نکته این است که مهم نیست که چقدر “حرفه ای” هستید، هیچوقت یادگیری را متوقف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *