افزونه رایگان وردپرس, افزونه وردپرس

7 بهترین افزونه پادکست وردپرس رایگان

بهترین افزونه پادکست وردپرس

آیا می خواهید پادکست را در سایت وردپرسی خود راه اندازی کنید؟ مطمئن نیستید از کدام ابزار پادکست استفاده کنید؟ اگر تحقیقات آنلاین انجام دهید، افزونه های بیشماری را در بازار کشف خواهید کرد. اما واقعا پیدا کردن بهترین افزونه پادکست در این شرایط می تواند برای شما دشوار باشد.

به همین دلیل ما 7 بهترین افزونه پادکست وردپرس را به دقت و با در نظر گرفتن استانداردهای لازم در این مقاله معرفی کرده ایم که می توانید با توجه به نیازهای خود مناسب ترین آن را انتخاب نماید.

1. Blubrry PowerPress

افزونه Blubrry PowerPress

Blubrry PowerPress دارای چندین گزینه پخش کننده صوتی و تصویری، ابزار اشتراک و یک حالت برای شروع سریع پروژه های پادکست جدید است.

شاید جذاب ترین ویژگی این افزونه، ویژگی سئو پادکست باشد. این امکان را برای شما فراهم می کند که عناوین قسمت های سفارشی را برای فیدهای RSS مشخص کنید، و راهنمایی هایی در مورد چگونگی نمایش پادکست خود در Google و iTunes دارد. در کل به طور حتم چیزی برای برانگیختن پادکست هایی که به دنبال افزایش مخاطبان خود به صورت ارگانیک هستند، فراهم می کند.

2. Seriously Simple Podcasting

افزونه Seriously Simple Podcasting

Seriously Simple Podcasting یک افزونه رایگان برای پادکست می باشد و سادگی افزونه است که آن را از بقیه متمایز می کند. دارای رابط کاربری ساده و یک فرایند پیکربندی کوتاه است، بنابراین می توانید سریع آن را تنظیم کرده و روی ضبط پادکست خود تمرکز کنید. خلاصه اینکه، برای مبتدیان ایده آل است.

با استفاده از Seriously Simple Podcasting، می توانید چندین پادکست را از همان سایت وردپرس اجرا کنید. این افزونه دارای یک پخش کننده رسانه ای است که به تازگی طراحی شده است و می توانید تصویر جلد پادکست خود را اضافه کرده و آن را به زیبایی تنظیم کنید. همچنین از هر دو پادکست صوتی و تصویری پشتیبانی می کند.

این افزونه به شما امکان می دهد تا با استفاده از کد کوتاه و ابزارک، بایگانی پادکست، قسمت های تک یا لیست پخش را در هر نقطه از سایت خود اضافه کنید. همچنین طبقه بندی های پادکست به صورت سریالی به شما کمک می کند قسمت های پادکست خود را مدیریت کنید.

3. Libsyn Podcasting

افزونه Libsyn Podcasting

Libsyn Podcasting یک راه حل مشهور میزبانی پادکست است. با استفاده از افزونه Libsyn Podcasting ، می توانید سایت وردپرس خود را با حساب Libsyn خود متصل کنید و با سهولت شروع به انتشار پادکست کنید.

این افزونه به شما امکان می دهد قسمت های پادکست را ایجاد کنید، پیش نویس پادکست ها را ایجاد کنید، و پست های خود را در سایت وردپرس خود تنظیم کنید. شما می توانید فایل های پادکست خود را از پیشخوان وردپرس به طور مستقیم در Libsyn بارگذاری کنید. فایل های پادکست شما در میزبانی پادکست Libsyn شما ذخیره می شوند، بنابراین فضای میزبان وردپرس شما را به خود اختصاص نمی دهد.

4. Podlove Podcast Publisher

افزونه Podlove Podcast Publisher

Podlove Podcast Publisher یکی دیگر از راه حل های پادکست برای وردپرس است. این افزونه به شما امکان می دهد پادکست را از سایت وردپرس خود منتشر و مدیریت کنید. با انتشار همه کدک های صوتی و تصویری مدرن، از انتشار چند فرمت پشتیبانی می کند و آن را به همراه یک پخش کننده HTML5 پیشرفته برای پخش پادکست های شما ارائه می دهد.

برای افزودن پرونده های پادکست خود به وردپرس، ابتدا باید آنها را در یک مکان بارگذاری مانند FTP / sFTP یا Amazon S3 بارگذاری کنید و سپس تنظیمات آسان و سریع برای اضافه کردن پرونده بارگذاری شده در وردپرس و انتشار آنها در سایت شما فراهم می کند.

برای کمک به شما در مدیریت بهتر قسمت های پادکست، از ویژگی های پشتیبانی فصل استفاده می کند. به علاوه، این برنامه دارای الگوهای انعطاف پذیر ، تجزیه و تحلیل و موارد دیگر برای کمک به شما در ساخت پادکست قدرتمند در وردپرس است.

5. Amazon Polly

افزونه Amazon Polly

Amazon Polly یک افزونه وردپرس رایگان است که به شما کمک می کند تا محتوای متن خود را با استفاده از Amazon Polly به گفتار تبدیل کنید.

با استفاده از این افزونه، می توانید یک فید صوتی را برای محتوای متنی خود ایجاد کنید و آن را در نوشته های وردپرس خود وارد کنید. اضافه کردن صدا به همراه محتوای متن به شما کمک می کند تا دسترسی نوشته های خود را افزایش دهید.

این افزونه همچنین شما را قادر می سازد که نوشته های خود را به صورت پادکست به طور مستقیم از سایت خود منتشر کنید و در فهرست های پادکست در دسترس آنها برای شنوندگان قرار دهید.

6. Sermon Manager

افزونه Sermon Manager

Sermon Manager یک افزونه وردپرس رایگان است که به شما در مدیریت کامل خطبه های کلیسا کمک می کند. این افزونه به شما امکان می دهد تا فایلهای MP3 صوتی را در سایت وردپرس خود به همراه بلندگوها، سری ها، موضوعات و غیره اضافه کنید. سپس می توانید خطبه های MP3 را به دایرکتوری های iTunes اضافه کنید تا در دسترس آنها برای شنوندگان پادکست قرار گیرد.

افزونه Sermon Manager به صورت رایگان در مخزن رسمی وردپرس در دسترس است و با تمام افزونه های مهم دیگر وردپرس و هر قالب وردپرس سازگار است.

7. Spreaker Shortcode

افزونه Spreaker Shortcode

Spreaker یک پلتفرم محبوب پادکست است که در آن می توانید به مدرن ترین پادکست های جهان گوش دهید و همچنین پادکست های خود را بسازید. اگر در Spreaker پادکست دارید، می توانید به راحتی با افزونه Spreaker Shortcode در سایت وردپرس خود جاسازی کنید.

به پایان این مقاله رسیدیم، امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا بهترین افزونه های پادکست وردپرس را پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید مقاله دیگر ما را در مورد بهترین افزونه پیام صوتی وردپرس ببینید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *