افزونه رایگان وردپرس

6 افزونه پیام صوتی برای وردپرس

افزونه پیام صوتی برای وردپرس

آیا شما به دنبال بهترین افزونه پیام صوتی برای وردپرس هستید؟ اضافه کردن ویژگی های صوتی / تصویری به وب سایت شما می تواند باعث افزایش تعامل شود. در این مقاله، ما بهترین افزونه های پیام صوتی  و تصویری را برای وردپرس انتخاب کرده ایم که می توانید آن ها را امتحان کنید و ازهر کدام که خواستید به صورت رایگان استفاده کنید.

1. افزونه Joy of Text

افزونه پیام صوتی

Joy of Text یک افزونه رایگان وردپرس برای ارسال پیام های متن و صدا است. این افزونه وردپرس توانایی ایجاد گروه هایی را دارد که به شما امکان می دهد تا با یک کلیک یک پیامک صوتی را به چند مشتری ارسال کنید. شما می توانید اعضا را اضافه یا حذف کنید. شما همچنین می توانید پیام های متنی را به صدا ارسال کنید. و حتی با نرم افزار زبان خود را به راحتی به زبان مشتری تبدیل می کند.

این افزونه سازگار با ووکامرس است که بدان معنی است که شما می توانید با مشتریان خود از طریق پیام های صوتی در مورد خرید خود ارتباط برقرار کنید. این به شما اجازه می دهد پیام صوتی را با استفاده از برچسب ها برای نام، شماره و غیره سفارشی کنید.

2. افزونه SpeakPipe

افزونه پیام صوتی

SpeakPipe یک سرویس آنلاین است که به بازدیدکنندگان وب سایت شما اجازه می دهد تا پیام های صوتی ضبط شده خود را از وب سایت شما ارسال کنند. آنها یک افزونه پیام صوتی وردپرس ارائه می دهند که وب سایت شما را به حساب SpeakPipe متصل می کند.

این کار اجازه می دهد تا شما به راحتی پیام های صوتی را از بازدید کنندگان خود دریافت کنید. همه پیام های صوتی به طور خودکار در حساب SpeakPipe شما ذخیره می شوند، و بهترین بخش افزونه این است که کاربران شما نیازی به ایجاد یک حساب برای ارسال پیام های صوتی ندارند.

SpeakPipe معمولا توسط پادکسترها و میزبان های ویدئویی برای جمع آوری سوالات مخاطبان استفاده می شود. این کار به شما اجازه می دهد تا در واقع یک کاربر واقعی در یک پادکست داشته باشید.

3. افزونه Heyoya

افزونه پیام صوتی برای وردپرس

Heyoya یک افزونه وردپرس رایگان نظر و بررسی صوتی است. این افزونه به کاربران شما اجازه می دهد تا دیدگاه های خود را به صورت صوتی ارسال کنند.شما همچنین می توانید تعداد نامحدودی از نظرات صوتی را در سایت خود نمایش دهید. این کار یه افزایش تعامل کاربران و سئو سایت شما کمک می کند.

Heyoya با استفاده از رسانه های غنی به راحتی  از صدا، ویدئو و پیام های متنی پشتیبانی می کند. شما همچنین می توانید نظرات متنی و نظرات صوتی خود را در کانال های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

شما می توانید نظرات را در داشبورد وردپرس مدیریت کنید و بهترین پیام های صوتی را در سایت خود نمایش دهید. آنها ابزار ساده قابل تنظیم برای مدیریت تنظیمات نظرات صوتی را ارائه می دهند.

4. افزونه Pipe

افزونه پیام صوتی وردپرس

Pipe یک افزونه وردپرس رایگان دیگر برای ضبط ویدئو و صدا است. این افزونه اجازه می دهد تا مشتریان شما به راحتی پیام های خود را در وب سایت شما ضبط کنند. شما می توانید پیام های ویدئویی و صوتی را در داشبورد وردپرس خود مدیریت کنید. این افزونه از فرمت های محبوب بسیاری مانند MP3، MP4، MOV، FLV، و .. پشتیبانی می کند.

Pipe با هر قالب وردپرس عالی کار می کند. همچنین با افزونه فرم تماس های وردپرس سازگار است، بنابراین بازدیدکنندگان شما می توانند پیام ویدیویی را با فرم پیوست کنند. شما همچنین می توانید پیام های ویدیویی و صوتی را در هر پست یا صفحه وردپرس در سایت خود جاسازی کنید.

5. افزونه Twilio

افزونه پیام صوتی

Twilio یک افزونه تماس تلفنی وردپرس است. شما می توانید بر روی یک دکمه ساده کلیک کنید تا در سایت خود نمایش داده شود، و مشتریان شما می توانند با کلیک روی دکمه با شما ارتباط برقرار کنند. آنها باید شماره خود را در یک فرم اضافه کنند، و Twilio نماینده خود را به بازدید کننده به طور خودکار متصل می کند.

این افزونه شامل تنظیمات آسان برای مدیریت تماس شما است. Twilio دارای یک نسخه پولی هم است که دارای ویژگی های اضافی مانند امکانات فراخوان برای کاربران ثبت نام شده، اسپم های لیست سیاه، پیام های خوش آمدید و غیره است.

Twilio با افزونه فروشگاه سا ووکامرس ادغام می شود تا مشتریان شما بتوانند از صفحه محصول در هنگام خرید از فروشگاه آنلاین خود به تماس صوتی با شما بپردازند.

6. افزونه CometChat

افزونه پیام صوتی برای وردپرس

CometChat یک سرویس چت زنده است که به شما امکان می دهد کاربران خود را به صورت صوتی و یا تصویری پشتیبانی کنید. این یک سرویس پولی و با یک حساب آزمایشی رایگان است. آنها یک افزونه وردپرس برای اتصال وب سایت خود با سرور شما ارائه می دهند.

این ویژگی پیام های متنی در زمان واقعی، به اشتراک گذاری فایل، چت گروهی، برچسب ها، ایموجی ها، اشتراک گذاری صفحه و موارد دیگر را دارد. این افزونه به شما یک برنامه سفارشی برای مدیریت تماس های مشتری، پیام ها و یادداشت های صوتی را می دهد. شما می توانید آن را به یک صفحه وردپرس یا آن را در حالت پایدار در سراسر وب سایت خود نشان دهید.

امیدواریم که این مقاله به شما در پیدا کردن بهترین افزونه پیام صوتی وردپرس کمک کند. همچنین ممکن است بخواهید مقاله دیگر ما را در مورد افزونه چت زنده وردپرس ببینید.

(1) نظرات کاربران

  1. حسین هیراد گفت:

    افزونه تبدیل صوت به متن ندارین ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *