افزونه رایگان وردپرس, افزونه های جانبی ووکامرس

3 بهترین افزونه کد تخفیف وردپرس برای فروشگاه ووکامرس شما

آیا شما به دنبال بهترین افزونه کد تخفیف وردپرس برای فروشگاه ووکامرس خود هستید؟ کدهای تخفیف برای ارتقا فروشگاه شما و افزایش فروش بسیار عالی هستند. در این مقاله ما 3 مورد از بهترین افزونه های کد تخفیف وردپرس را برای وب سایت فروشگاهی شما که با افزونه ووکامرس ساخته شده است معرفی می کنیم.

چرا از افزونه کد تخفیف برای سایت استفاده کنیم؟

کد تخفیف یک راه عالی برای تبدیل بازدید کنندگان وب سایت به مشتریان شما است و فروش فروشگاه آنلاین شما را به صورت چشمگیر افزایش می دهد. شما می توانید از کد های تخفیف برای متقاعد کردن بازدیدکنندگان برای خرید فوری استفاده کنید.

به طور معمول وقتی شما کد تخفیفی را ارائه می دهید به احتمال زیاد کاربر در سایت شما برای خرید ترغیب می شود و محصولات مختلف شما را بررسی می کند.

در حالی که افزونه ووکامرس ویژگی های کد نخفیف را دارد ولی شما برای کدهای تخفیف پیشرفته نیاز به یک افزونه وردپرس اضافی خواهید داشت.

ما در پایین چندین افزونه کد تخفیف ووکامرس را که شما با استفاده از آن ها می توانید برای رشد و افزایش فروش خود استفاده کنید معرفی می کنیم.

1. Coupon Creator

افزونه Coupon Creator

Coupon Creator یک افزونه کد تخفیف محبوب وردپرس است. این افزونه شما را قادر می سازد تا به راحتی کدهای تخفیف را ایجاد کنید و از آنها در نوشته ها و صفحات مختلف سایت خود استفاده کنید. همچنین با امکان تاریخ انقضا به شما کمک می کند تا در یک دوره زمانی خاص تخفیفی را ارائه دهید.

این برنامه به طور کامل با ووکامرس ادغام شده است.

2. YITH WooCommerce Gift Cards

افزونه YITH WooCommerce Gift Cards

YITH WooCommerce Gift Cards یکی از محبوب ترین افزونه های تخفیف ووکامرس در بازار است. شما می توانید از آن برای ایجاد کارت هدیه یا کد تخفیف برای کاربران خود استفاده کنید. کاربران می توانند از این کارت هدیه به عنوان یک تخفیف در وب سایت شما استفاده کنند. شما می توانید کارت هدیه را به آسانی تنظیم کنید و مبلغی را که می خواهید پیشنهاد دهید، اضافه کنید.

این افزونه به صورت کامل از افزونه Wpml پشتیبانی می کند و همچنین شما می توانید کارت های هدیه را به کاربران ایمیل کنید و آنها را شگفت زده کنید. این افزونه تنظیمات ساده ای دارد و به راحتی قابل تنظیم است.

3. Coupon Generator for WooCommerce

افزونه Coupon Generator for WooCommerce

Coupon Generator یک افزونه بسیار ساده کد تخفیف برای ووکامرس است و شما به صورت یکباره می توانید هزاران کد تخفیف را تولید کنید.

همچنین شما می توانید محدودیت هایی را برای استفاده اضافه کنید و برای کدهای تخفیف تاریخ انقضا قرار دهید.

امیدوارم که در پیدا کردن بهترین افزونه کد تخفیف وردپرس برای فروشگاه ووکامرس خود به نتیجه رسیده باشید. همچنین برای افزایش فروش می توانید مقاله آموزش بازاریابی محتوا را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *