افزونه رایگان وردپرس

10 بهترین افزونه رایگان برای بهبود نظرات وردپرس

بهترین افزونه رایگان برای بهبود نظرات وردپرس

آیا به دنبال بهترین افزونه رایگان برای بهبود نظرات وردپرس (دیدگاه های وردپرس) هستید؟

نظرات می توانند به شما کمک کنند تا خوانندگان را جذب کنید و یک جامعه بسازید. سیستم نظردهی پیش فرض وردپرس خوب است، اما بسیار ساده است. خوشبختانه، تعداد زیادی افزونه رایگان وجود دارد که می تواند به شما در ایجاد بخش نظرات جذاب تر کمک کند.

10 بهترین افزونه رایگان برای بهبود دیدگاه های وردپرس

در ادامه 9 بهترین افزونه رایگان برای بهبود نظرات وردپرس را معرفی می کنیم. همه افزونه‌ های وردپرس که در اینجا فهرست شده‌اند، ویژگی‌ها و قابلیت‌های خارج از جعبه را ارائه می‌کنند و با تمام قالب های وردپرس کار می‌کنند.

همچنین در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد نصب افزونه ها می توانید صفحه مربوط به آموزش نصب افزونه وردپرس را ببینید.

1. افزونه Comment Moderation Role by WPBeginner

افزونه Comment Moderation Role by WPBeginner

افزونه نظرات وردپرس رایگان Comment Moderation Role by WPBeginner یک افزونه ساده است که یک نقش کاربری جدید “WPB Comment Moderator” در وردپرس ایجاد می کند.

هر کاربری با این نقش می تواند بدون دسترسی به سایر قسمت های وبلاگ یا وب سایت وردپرس شما وارد وب سایت شما شود و نظرات را تعدیل کند.

اگر یک تیم پشتیبانی یا کارکنانی دارید که مسئول تعدیل نظرات هستند، عالی است، اما این افراد نیازی به دسترسی نامحدود به کل منطقه مدیریت وردپرس شما ندارند.

با محدود کردن دسترسی آنها، افزونه کامنت وردپرس Comment Moderation Role می تواند به شما کمک کند کنترل کاملی بر وب سایت وردپرس خود داشته باشید و امنیت وب سایت خود را بهبود ببخشید.

2. افزونه Yoast Comment Hacks

افزونه Yoast Comment Hacks

افزونه رایگان دیدگاه وردپرس Yoast Comment Hacks مجموعه ای از ابزارها است که می تواند بهبود های کوچک زیادی در نحوه مدیریت و تعدیل نظرات سایت شما ایجاد کند.

با افزونه وردپرس نظرات Yoast Comment Hacks می توانید به نویسندگان نظرات یا هر کاربری که در مورد یک پست خاص نظر داده است ایمیل بزنید. همچنین می‌توانید ایمیل‌ های اعلان نظر خود را سفارشی کنید، نظر دهندگانی را که برای اولین بار نظر می‌دهند به صفحه تشکر هدایت کنید، نظرات را به یک رشته خاص اختصاص دهید و موارد دیگر.

3. افزونه wpDiscuz

افزونه wpDiscuz

افزونه نظر رایگان وردپرس wpDiscuz یک سیستم اظهار نظر در زمان واقعی AJAX است که برخی از ویژگی های پیشرفته را به بخش نظرات داخلی وردپرس اضافه می کند. این شامل یک حباب نظر است که بازدید کنندگان را در مورد نظرات جدید هنگام ارسال آنها مطلع می کند.

این اعلان‌ های اثبات اجتماعی بلادرنگ به بازدید کنندگان اطلاع می‌دهند که در حال حاضر در سایت شما چه اتفاقی می‌افتد و آنها را تشویق می‌کند تا به گفتگو بپیوندند.

افزونه کامنت رایگان وردپرس wpDiscuz به شما امکان می دهد بین سه طرح بندی نظر حرفه ای طراحی شده برای وب سایت خود یکی را انتخاب کنید. حتی می توانید از طرح بندی های مختلف در صفحات و انواع پست های مختلف استفاده کنید.

پس از افزودن افزونه نظر رایگان wpDiscuz به وب سایت وردپرس خود، می توانید آمار دقیق نظرات و نظرات نویسنده را در داشبورد افزونه wpDiscuz مشاهده کنید. این به شما کمک می کند تا ببینید چه محتوایی در وب سایت شما جذابیت زیادی پیدا می کند، بنابراین می توانید تعداد بیشتری از آن را ایجاد کنید.

4. افزونه Simple Comment Editing

افزونه Simple Comment Editing

 

گاهی اوقات ممکن است یک کاربر نظری ارسال کند و بلافاصله متوجه شود که اشتباه املایی یا برخی از اشتباهات گرامری دیگر مرتکب شده است. این تقصیر وب سایت شما نیست، اما هنوز هم برای افرادی که از سایت شما بازدید می کنند، تجربه بدی است.

افزونه نظر وردپرس رایگان Simple Comment Editing با اجازه دادن به کاربران برای ویرایش نظرات خود در وب سایت شما، این مشکل را حل می کند.

با استفاده از افزونه کامنت وردپرس رایگان Simple Comment Editing می توانید مدت زمانی را مشخص کنید که بازدید کنندگان می توانند پس از ارسال نظر، آن را ویرایش یا حتی حذف کنند. این محدودیت زمانی مهم است، زیرا از وب سایت شما در برابر هرزنامه هایی محافظت می کند که ممکن است برگردند و سعی کنند به نظراتی که قبلاً تأیید کرده اید پیوند اضافه کنند.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه اجازه دادن به کاربران برای ویرایش نظرات در وردپرس را بررسی کنید.

5. افزونه Subscribe to Comments Reloaded

افزونه Subscribe to Comments Reloaded

 

نظرات می توانند به شما در ایجاد جوامع و ایجاد تعامل زیادی برای وب سایت شما کمک کنند. با این حال، بسیاری از مردم یک آموزش را می خوانند، نظر می گذارند و سپس هرگز به آن آموزش باز نمی گردند.

اشتراک در افزونه رایگان نظر وردپرس  Comments Reloaded به کاربران اجازه می دهد تا زمانی که شخصی نظر جدیدی در مورد یک آموزش خاص ارسال می کند، برای اعلان های ایمیل ثبت نام کنند.

این اعلان ها یک راه عالی برای بازگرداندن بازدیدکنندگان به وب سایت شما هستند.

کاربران می توانند در هر زمان اشتراک خود را لغو کنند و اشتراک های خود را در وب سایت شما مدیریت کنند.

6. افزونه WordPress Comments Fields

افزونه WordPress Comments Fields

به طور پیش فرض، قسمت نظرات وردپرس دارای چهار فیلد است: نام، ایمیل، وب سایت و نظر. بسته به وب سایت خود، ممکن است بخواهید چند فیلد اضافی اضافه کنید.

افزونه نظر وردپرس رایگان WordPress Comments Fields افزودن فیلدهای سفارشی به فرم استاندارد نظرات وردپرس را آسان می کند. این فیلد ها می توانند نام کاربری توییتر، تلفن تجاری، تاریخ تولد بازدیدکننده یا هر چیز دیگری که می خواهید باشد.

سپس این افزونه داده‌ها را از این فید های سفارشی می‌گیرد و آن‌ها را در زیر نظر شخص در وب‌سایت شما، به‌عنوان متای نظر نشان می‌دهد. همچنین می‌توانید داده‌ های وارد شده در این فیلدها را در قسمت مدیریت وردپرس خود مشاهده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این افزونه، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه افزودن فیلد های سفارشی به فرم نظرات در وردپرس را ببینید.

7. افزونه Better Notifications for WordPress

افزونه Better Notifications for WordPress

به طور پیش فرض وردپرس فقط اعلان نظرات را برای مدیران سایت و نویسنده مقاله ارسال می کند.  Better Notifications for WordPress به شما این امکان را می دهد که افرادی که این ایمیل های اعلان نظر را دریافت می کنند را تغییر دهید. به عنوان مثال ممکن است بخواهید به جای مدیر سایت خود به یک ناظر اطلاع دهید.

این افزونه دارای محرک های مختلفی است که می توانید از آنها برای ایجاد ایمیل های اعلان خود استفاده کنید. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید زمانی که نظر نویسنده تایید شد، به نویسنده اطلاع دهید.

8. افزونه Remoji Reactions

افزونه Remoji Reactions

افزونه نظر وردپرس رایگان Remoji Reactions به شما اجازه می دهد تا ایموجی های سبک Slack را به پست ها، صفحات و بخش نظرات وردپرس خود اضافه کنید.

پس از فعال سازی این افزونه، بازدید کنندگان می توانند با ارسال ایموجی به هر نظری واکنش نشان دهند. این یک راه سریع، آسان و سرگرم کننده برای بازدید کنندگان است تا با بخش نظرات شما بدون نیاز به تایپ کردن پاسخ درگیر شوند.

این پلاگین وردپرس همچنین دارای ویجت هایی است که پست های پربازدید و پست هایی که بازدید کنندگان در حال حاضر به آنها واکنش نشان می دهند را نشان می دهد. این باعث می شود بازدیدکنندگان به راحتی محتوای جدید و محبوب وب سایت شما را کشف کنند.

اگر نگران این هستید که هرزنامه‌ ها یا ترول‌ ها سایت شما را با ایموجی‌ های منفی پر کنند، این افزونه به شما امکان می‌دهد واکنش‌ها را برای کاربران ثبت‌نشده غیرفعال کنید.

9. افزونه One Click Close Comments

افزونه One Click Close Comments

 

 

نظرات یک راه عالی برای تعامل با افرادی است که از وب سایت شما بازدید می کنند. با این حال، ممکن است نخواهید نظرات مربوط به هر صفحه یا پست را بپذیرید.

برای مثال، ممکن است اعلامیه‌ای منتشر کنید که نمی‌خواهید مردم درباره آن نظر بدهند. همچنین ممکن است پس از گذشت مدت زمان معینی از پذیرش نظرات جدید در مورد یک پست خودداری کنید.

افزونه نظر وردپرس One Click Close Comments بستن بخش نظرات در هر پست وردپرس را آسان می کند. در قسمت مدیریت وردپرس، این افزونه یک نماد سبز رنگ در کنار هر صفحه یا پستی را نشان می دهد که بازدیدکنندگان می توانند نظرات خود را ارسال کنند.

برای جلوگیری از پذیرش نظرات در مورد یک پست خاص، کافی است روی نماد آن کلیک کنید تا آن را از سبز به قرمز تبدیل کنید. این افزونه دارای AJAX است، بنابراین این تغییر بدون نیاز به بارگیری مجدد صفحه یا ذخیره تغییرات در سایت شما فعال می شود. اگر بخواهید به سرعت نظرات را در بسیاری از پست های مختلف غیرفعال کنید، این ایده آل است.

برای اطلاعات بیشتر، می‌توانید راهنمای نهایی ما در مورد نحوه غیرفعال کردن کامل نظرات در وردپرس را بررسی کنید.

10. افزونه Super Socializer

افزونه Super Socializer

به طور پیش فرض، افرادی که از وب سایت شما بازدید می کنند باید نام و آدرس ایمیل خود را قبل از ارسال نظر وارد کنند. این می‌تواند مانع از ارسال هرزنامه‌ها در وب‌سایت شما شود، اما هنوز هم یک مرحله اضافی است که ممکن است بازدیدکنندگان واقعی را از نظر دادن جلوگیری کند.

افزونه نظر وردپرس رایگان Super Socializer این مرحله اضافی را با اجازه دادن به بازدیدکنندگان برای اظهار نظر در وب سایت شما با استفاده از نمایه های اجتماعی خود حذف می کند.

این افزونه با پشتیبانی داخلی 24 شبکه اجتماعی از جمله فیس بوک، لینکدین، توییتر، ردیت، اینستاگرام و آمازون ارائه می شود.

هنگامی که آنها وارد سیستم شدند، افزونه دیدگاه وردپرس رایگان Super Socializer اطلاعات اولیه فرد را از حساب رسانه اجتماعی خود از جمله تصویر نمایه او دریافت می کند.

افزونه نظر Super Socializer همچنین می‌تواند نظرات ارسال شده توسط بازدید کنندگانی را که با استفاده از حساب‌ های رسانه اجتماعی خود وارد شده‌اند، تأیید کند. این می تواند مدت زمانی که صرف تایید و تعدیل نظرات وردپرس خود می کنید را کاهش دهد.

(1) نظرات کاربران

  1. زهرا نجفی گفت:

    سلام خیلی ممنون از توضیحات خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *