افزونه رایگان وردپرس, افزونه وردپرس

11 بهترین افزونه رایگان برای ساخت فرم ثبت نام سفارشی در وردپرس

بهترین افزونه رایگان برای ساخت فرم ثبت نام سفارشی در وردپرس

به دنبال بهترین افزونه رایگان برای ساخت فرم ثبت نام سفارشی در وردپرس هستید؟

با استفاده از یک افزونه ساخت فرم ثبت نام سفارشی، می توانید فرآیند ثبت نام کاربر جدید را ساده کنید و در عین حال، آن را با نیازهای تجاری خود تنظیم کنید.

می توانید فیلدهای سفارشی مانند شماره تماس، کد ملی و غیره را به فرم ثبت نام خود اضافه کنید و آن را در هر نقطه از سایت وردپرس خود نمایش دهید.

در این مقاله ما لیستی از بهترین افزونه های ساخت فرم ثبت نام وردپرس را معرفی می کنیم.

11 بهترین افزونه فرم ثبت نام وردپرس

در ادامه 11 افزونه رایگان ساخت فرم ثبت نام وردپرس را معرفی می کنیم و به دلخواه می توانید گزینه مناسب را دانلود و در سایت خود نصب کنید.

همچنین در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد نصب افزونه‌ها می توانید مقاله دیگر ما را در مورد آموزش نصب افزونه وردپرس ببینید.

1. افزونه Kali Forms

افزونه Kali Forms

 

یکی از بهترین گزینه ها برای ساخت فرم ثبت نام سفارشی در وردپرس افزونه Kali Forms است.

این دارای الگوهای فرم از پیش طراحی شده، سازنده کشیدن و رها کردن، فرم های چند صفحه ای و بسیاری از ویژگی های دیگر است که به شما در ساخت فرم های ثبت سفارشی در وردپرس کمک می کند. بیایید برخی از قدرتمندترین ویژگی هایی را که کمکی برای وب سایت شما هستند فهرست کنیم:

 • فرم های چند صفحه ای
 • انواع زیادی از فیلدهای فرم
 • اعلان های ایمیل
 • سازنده کشیدن و رها کردن
 • چندین الگو آماده
 • آپلود آسان فایل
 • ادغام کپچا برای محافظت از فرم های شما

2. افزونه  Ultimate Member

افزونه Ultimate Member

افزونه Ultimate Member به سادگی بهترین افزونه مدیریت اعضای فریمیوم همه جانبه موجود در وردپرس است. در اینجا لیستی از ویژگی ها آمده است:

 • گزینه ثبت نام کاربر، ورود و ویرایش نمایه با استفاده از کدهای کوتاه.
 • امکان افزودن فیلدهای سفارشی در فرم ثبت نام.
 • ویژگی منطقی شرطی برای فیلدهای فرم به شما امکان می دهد فرم های ثبت پویا را سفارشی کنید
 • فیلد های ورودی را بر اساس ورودی قبلی کاربر نمایش می دهند.
 • یک فرم ساز کشیدن و رها کردن به شما امکان می دهد فرم ها را به راحتی طراحی کنید.
 • Google reCAPTCHA به عنوان یک افزونه رایگان در دسترس است. خداحافظ اسپمر ها

3. افزونه User Meta

افزونه User Meta

افزونه  User Meta یک افزونه رایگان است که از مجموعه ای قوی از ویژگی ها پشتیبانی می کند. نسخه رایگان این افزونه به شما امکان می دهد فیلدهای سفارشی را به فرم ثبت نام و صفحه نمایه کاربر اضافه کنید. شما می توانید از کد های کوتاه برای نمایش فرم ثبت نام یا گزینه های ویرایش پروفایل در قسمت جلویی، یعنی هر پست یا صفحه استفاده کنید.

این افزونه دارای اجزای فیلد سفارشی مشابه افزونه Cimy User Extra Fields است.

نسخه پریمیوم این افزونه وردپرس شامل ورود کاربر، بازنشانی رمز عبور، ویجت‌های سفارشی برای فرم‌ های ورود پروفایل، واردات، صادرات انبوه پایگاه کاربر و غیره است. البته این ویژگی‌ ها به شدت برای نسخه رایگان ضروری نیستند.

4. افزونه User Registration by WPEverest

افزونه User Registration by WPEverest

User Registration by WPEverest یک افزونه وردپرس رایگان است که برای هر وب سایتی که می خواهید راه اندازی کنید مفید است. این یک فرم زیبا اما در عین حال تمیز و ساده است. شما می توانید روی فرم های نامحدود ثبت نام برای کاربران خود حساب کنید. نگران ویژگی های فرم ساز خود نیز نباشید. ثبت نام کاربر دارای فرم ساز کشیدن و رها کردن برای آسان کردن آن است. از چندین ستون پشتیبانی می کند، بنابراین شما تصمیم می گیرید که چگونه می خواهید فرم های خود را تنظیم کنید.

UR کدهای کوتاه زیادی را به شما ارائه می دهد که به شما امکان می دهد فرم های خود را در صفحات، پست ها، نوارهای کناری و موارد دیگر به نمایش بگذارید. از مزایای Social Connect استفاده کنید و با رایج ترین پلتفرم های اجتماعی به سایت خود وارد شوید. افزونه UR اجازه می دهد تا یک فیلد آپلود در فرم ثبت نام خود برای آپلود فایل ایجاد کنید. و ادغام افزونه ووکامرس  باعث می شود روابط آسان تر بین صاحبان سایت و مشتریان ایجاد شود.

5. افزونه RegistrationMagic Custom Registration Forms

افزونه RegistrationMagic Custom Registration Forms

افزونه رایگان RegistrationMagic یک افزونه پیشرفته است که به عنوان سازنده فرم ثبت نام و سازنده فرم تماس عمل می کند.

این افزونه جدا از داشتن تمامی ویژگی های اساسی مانند فیلد های سفارشی با چندین مؤلفه پشتیبانی از چت خصوصی، ویژگی های زیر را دارد:

 • ویژگی منحصر به فرد نام و توصیف فرم به شما امکان می دهد تا فرم هایی را که ایجاد می کنید نام گذاری و توصیف کنید. این دقیقاً برای مدیر شما در نظر گرفته شده است و در قسمت جلویی فرم ظاهر نمی شود.
 • ویژگی تغییر مسیر به شما امکان می دهد تا کاربر تازه ثبت نام شده خود را به صفحه بعدی راهنمایی کنید. این برای قیف های فروش بسیار مفید است.
 • این افزونه همچنین با فیس بوک ادغام می شود.
 • صفحه مدیریت فرم ها یک شماره ارسال را در هر کارت فرم نمایش می دهد که ورودی های ارسال را برای آن فرم خاص نگه می دارد.
 • بخش Analytics این افزونه واقعاً یک نعمت است. این آدرس IP، زمان و تاریخ تمام ثبت نام ها را ثبت می کند و آنها را به صورت جدول نمایش می دهد.
 • این افزونه همچنین مؤلفه های متعددی از تعامل کاربر شما با فرم را به تصویر می کشد، مانند میانگین زمان پر شدن فرم و میزان موفقیت. این داده ها منبع ارزشمندی از اطلاعات است که می تواند کاربران شما را بهتر درک کند و فرمی ساده تر و شهودی را طراحی کند.

6. افزونه WP User Frontend

افزونه WP User Frontend

WP User Frontend یک پلاگین وردپرس همه کاره، چند منظوره و رایگان است. این ابزار بسیار فراتر از ایجاد ساده فرم های ثبت نام است. شما می‌توانید از آن برای ایجاد پروفایل های کاربر، فرم‌ های ارسال محتوا، اشتراک‌ ها و عضویت‌ ها استفاده کنید. گاهی اوقات، شما فقط به یک مؤلفه نیاز دارید که به شما امکان می دهد چندین عنصر و بخش مختلف را برای اضافه کردن به وب سایت فعلی خود ایجاد کنید.

برای ساخت فرم مورد نظر نیازی به برنامه نویسی نیست. افزونه  WP User Frontend شامل فرم ساز کشیدن و رها کردن است که به همه اجازه می دهد یک فرم ثبت نام سفارشی ایجاد کنند. ابتدا با کشیدن و رها کردن، کپی و چسباندن، آماده رول کردن هستید. پس از آماده شدن، می توانید فرم را در هر نقطه از صفحه خود از طریق کدهای کوتاه به اشتراک بگذارید.

7. افزونه Nextend Social Login and Register

افزونه Nextend Social Login and Register

امروزه با محبوبیت پلتفرم های رسانه های اجتماعی، کاربران دیگر نیازی به استفاده از ایمیل های خود برای ثبت حساب کاربری ندارند. تنها چیزی که آنها نیاز دارند یک نمایه رسانه اجتماعی فعال است و می توانند به راحتی ثبت نام کنند یا وارد شوند. افزونه Nextend Social Login and Register افزونه شما برای افزودن این گزینه به صفحه شما است. فرآیند ثبت حساب در پلت فرم وب شما به سرعت انجام می شود. اگر به مدرک بیشتری نیاز دارید، یک ارائه ویدیویی به شما نشان می‌دهد که ورود و ثبت نام بعدی اجتماعی چقدر ساده و راحت است.

این افزونه رایگان برای فرم ثبت نام وردپرس سفارشی با فیس بوک، گوگل و توییتر سازگار است. اگر می خواهید گزینه های بیشتری را معرفی کنید، باید به نسخه حرفه ای ارتقا دهید. فرم‌ها کاملاً قابل تنظیم هستند تا دقیقاً با باند شما مطابقت داشته باشند. علاوه بر این، کاربران فعلی شما می توانند با استفاده از ورود به شبکه اجتماعی جدید شما که به صورت خودکار اتفاق می افتد، به صورت یکپارچه وارد حساب های خود شوند.

8. افزونه Profile Builder

افزونهProfile Builder

افزونه Profile Builder که به طور مشترک توسط 5 تیم توسعه داده شده است یکی از محبوب ترین افزونه ها در دسته خود است که سازگاری کامل با آخرین نسخه وردپرس دارد.

افزونه Profile Builder

این افزونه 5 کد کوتاه عالی به شما می دهد که با استفاده از آنها می توانید فرم ثبت نام کاربر را در قسمت جلویی، یعنی در هر پست، صفحه یا ویجتی اضافه کنید. در اینجا لیستی از کدهای کوتاه وجود دارد که همه آنها کاملاً توضیحی هستند:

 • [wppb-edit-profile]  به کاربرانی که وارد سیستم شده اند اجازه می دهد تا نمایه خود را از هر پست یا صفحه ای که کد کوتاه را در آن قرار می دهید ویرایش کنند. آنها دیگر نیازی به بازدید از داشبورد وردپرس ندارند.
 • [wppb-login]  کد کوتاه ورود به سیستم. همچنین می توانید از یک تغییر مانند [wppb-login redirect_url=”www.themefars.com”] استفاده کنید و URL مورد نظر خود را جایگزین themefars.com کنید.
 • [wppb-logout] – کد کوتاه برای ورود به سیستم
 • [wppb-register] – این کد کوتاه به صورت پویا کل فرم ثبت نام کاربر را در هر پست، صفحه ای ایجاد می کند.
 • [wppb-recover-password] – این کد کوتاه جعبه بازیابی رمز عبور را ایجاد می کند.

بقیه ویژگی ها در افزونه پولی هستند که این افزونه را به یک محصول فریمیوم تبدیل می کند.

برخی از ویژگی‌ های مهم نسخه حرفه‌ای این افزونه شامل ایجاد فیلد های کاربری اضافی، فیلدهای ورودی مخفی، فرم‌های چت خصوصی، افزودن ویژگی آپلود آواتار برای کاربران جدید و غیره است.

9. افزونه Formidable

افزونه Formidable

افزونه Formidable یک افزونه رایگان ساخت فرم ثبت نام سفارشی ساده است که بلافاصله کار را انجام می دهد. در واقع، برای پیشبرد کارها در مسیر درست با افزونه Formidable، به دانش کدنویسی و طراحی نیاز ندارید.

برخی از ویژگی‌های شگفت‌انگیز افزونه Formidable عبارتند از سازنده با قابلیت کشیدن و رها کردن، استایلر بصری و اعلان‌ های ایمیل، در میان بسیاری دیگر. در نهایت، فرم ثبت نام شما نیز به دلیل ماهیت پاسخگو، بدون مشکل در دستگاه های دستی و رومیزی کار می کند. علاوه بر این، فرم Formidable عملکرد وب سایت شما را کاهش نمی دهد.

10. افزونه BuddyForms

افزونه BuddyForms

افزونه BuddyForms چیزی بیش از یک افزونه رایگان وردپرس برای ساخت فرم های ثبت نام سفارشی است. این ابزار با توانایی ایجاد تقریباً هر فرمی که در وب سایت خود نیاز دارید فراتر از آن است. با این حال، از آنجایی که در مورد فرم های ثبت نام صحبت می کنیم، این کاری است که افزونه BuddyForms با دقت زیادی انجام می دهد. در عرض چند دقیقه می توانید از نصب افزونه به داشتن یک فرم ثبت نام کامل و فعال در وب سایت خود برسید.

با روش عملی کشیدن و رها کردن، می توانید به سرعت و بدون زحمت فرم را به دلخواه خود استایل دهید. شما می توانید از بین بیش از بیست زمینه مختلف انتخاب کنید و آنها را با توجه به نیاز خود تغییر دهید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید مشخص کنید که پس از ارسال فرم توسط کاربر چه اتفاقی می افتد. می توانید یک پیام تشکر، یک صفحه یا حتی آنها را تغییر مسیر دهید. با افزونه BuddyForms، گزینه های بی پایانی برای ساختن فرمی دارید که کاربردی و زیبا نیز باشد.

11. افزونه Pie-Register

افزونه Pie-Register

افزونه Pie-Register یک افزونه رایگان فرم ثبت نام سفارشی وردپرس با ویژگی های زیر است:

 • سازنده فرم ثبت نام کامل با چندین مؤلفه فیلد سفارشی.
 • امکان تایید و تعدیل ثبت نام کاربران.
 • ثبت نام فقط دعوت، این یک ویژگی بازاریابی درخشان برای کسانی است که می خواهند مخاطب کنجکاو ایجاد کنند.
 • قالب های ایمیل سفارشی برای تکمیل ثبت نام و غیره
 • پشتیبانی از چت خصوصی و کد کوتاه شبیه به Profile Builder، اما همه به صورت رایگان.
 • ویژگی واردات و صادرات پایگاه داده کاربر.
 • ادغام درگاه پرداخت با استفاده از درگاه پرداخت مطمئناً یک ویژگی جالب است که در هیچ یک از افزونه های قبلی دیده نشده است.
 • لوگوی سفارشی و فیلدهای سفارشی در صفحه پروفایل کاربر.
 • امکان مخفی کردن صفحات پیش فرض ورود و ثبت نام.

(0) نظرات کاربران

 1. ابوالفضل خفاجه گفت:

  سلام وقت شما بخیر من میخوام برای سایتم فرمی قرار بدم که مشتری مثلا سن و تحصیلاتش رو وارد کنه و بعد از ارسال، یک دانشگاه بر اساس قابلیت های وارد کرده بهش نشان داده بشه و در فرم دوم اطلاعات کاملش رو بزاره تا باهاش تماس گرفته بشه این قابلیت در چه افزونه ای وجود داره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *