افزونه وردپرس

افزونه های ضروری وردپرس برای هر سایتی

افزونه های ضروری وردپرس برای هر سایتی

هرکسی که یک وب‌سایت وردپرسی را برای مدت زمان طولانی راه‌اندازی و مدیریت کرده باشد، پس از مدتی مجموعه‌ای از افزونه‌های وردپرس “ضروری”خود را دارد. این افزونه ها ستون فقرات گردش کار و استراتژی محتوای آنها هستند، اما اگر به اندازه کافی از وردپرس استفاده نکرده اید تا مجموعه سفارشی خود را بدست آورید، ما می خواهیم با ارائه چند پیشنهاد در مورد ضروری ترین افزونه های وردپرس به شما در این مسیر کمک کنیم. در ادامه ما 6 افزونه ضروری وردپرس که برای موفقیت هر سایتی لازم است و باید نصب شوند را معرفی می کنیم.

افزونه های ضروری وردپرس برای هر سایتی

6 افزونه ضروری وردپرس

برای دانلود افزونه های ضروری وردپرس در هر بخش، به آن افزونه لینک داده ایم.

1. افزونه Yoast SEO Premium برای سئو سایت

افزونه yoast seo

افزونه Yoast SEO یکی از بهترین افزونه‌های وردپرس است و افزونه شماره یک برای سئو سایت است و وجود آن برای همه سایت ها ضروری است و باید از آن استفاده کنند.

بدون افزونه yoast seo شما هیچوقت نمی توانید رتبه های دلخواه خود در موتورهای جستجو را بدست آورید چون متا تگ های لازم در سایت شما پیدا نخواهند شد ولی با نصب افزونه سئو یوست بلافاصله سئو و رتبه شما ارتقا پیدا می کند.

این افزونه وردپرس نه تنها هنگام نوشتن به شما مشاوره سئو می دهد، و به شما ایده ای از تعداد و چگالی کلمات کلیدی می دهد، بلکه امتیاز خوانایی را نیز ارائه می دهد که به شما کمک می کند محتوا را طوری تنظیم کنید که تا حد امکان قابل درک باشد.

اگر سایتی از Yoast استفاده نمی‌کند، به یکی از سه دلیل است: آنها از رقیبی مانند RankMath یا Squirrly استفاده می‌کنند، درباره Yoast اطلاعاتی ندارند، یا به طور کلی از افزونه‌های سئو اطلاعی ندارند.

2. افزونه Wp Rocket برای افزایش سرعت سایت

افزونه ضروری وردپرس

 افزونه Wp Rocket با هدف سرعت بخشیدن به سایت ساخته شده است. این افزونه فوق العاده که افزونه موشک هم نام دارد حرفه ای ترین افزونه افزایش سرعت سایت است. اگر شما سایتی دارید که می خواهید سرعت لود آن را افزایش دهید افزونه وردپرس wp rocket تنها راه اصولی برای افزایش باورنکردنی سرعت سایت شما است.

اگر سرعت سایت شما بالا باشد محبوبیت بسیار بیشتری نزد کاربران دارد و همچنین سرعت سایت یک ملاک مهم رتبه بندی نزد گوگل است و با داشتن سایتی سریع می توانید بالاترین رتبه ها را در صفحه نتایج گوگل کسب کنید.

3. افزونه Quform فرم ساز حرفه ای وردپرس

افزونه Quform

در یک سایت شما مطمئنا نیاز به ساخت فرم های مختلفی مانند فرم تماس خواهید داشت. اگر برای ساخت فرم‌ها نمی خواهید با استفاده از کد ها و یا افزونه های غیر حرفه ای کلی از زمان خود را بگیرید از افزونه Quform که امکان ساخت هر نوع فرمی با کشیدن و رها کردن را فراهم می کند استفاده کنید.

4. افزونه ویژوال کامپوزر یا المنتور برای صفحه ساز

افزونه های ضروری وردپرس برای هر سایتی

صفحه سازها به یک بخش ضروری برای قالب وردپرس و سایت های وردپرسی تبدیل شده است. شما با استفاده از صفحه سازها می توانید طراحی صفحات مختلف را با کشیدن و رها کردن انجام دهید.

2 افزونه قدرتمند برای صفحه ساز افزونه المنتور و ویژوال کامپوزر است که تقریبا قدرتی مشابه دارند و به دلخواه می توانید از یکی استفاده کنید.

توجه: هیچوقت همزمان از هر دو افزونه ویژوال کامپوزر و المنتور استفاده نکنید و فقط یکی از آنها را در سایت خود نصب کنید.

5. افزونه دیجیتس برای ثبت نام و ورود با شماره موبایل

افزونه دیجیتس یک افزونه وردپرس ضروری دیگر است که پیشنهاد می کنیم مخصوصا اگر سایت فروشگاهی دارید حتما از آن استفاده کنید.

با کمک دیجیتس، می توانید شماره موبایل را جایگزین ایمیل برای ثبت نام و ورود کنید که این تعداد ثبت نام و فروش را به صورت چشمگیری در سایت شما افزایش می دهد.

6. افزونه Akismet

افزونه Akismet

افزونه آکیسمت یا ضد هرزنامه رایگان است و به طور پیش فرض در هر نصب جدید وردپرس گنجانده شده است. این به طور خودکار تمام نظرات و پیام‌ها را از فرم‌های تماس بررسی می‌کند، سپس آن‌هایی را که شبیه هرزنامه هستند فیلتر می‌کند.

Akismet با بیش از 5 میلیون نصب فعال، محبوب ترین افزونه ضد هرزنامه در دایرکتوری رسمی وردپرس است.

اگر به فکر پیشرفت سایت خود هستید این افزونه های ضروری وردپرس را از دست ندهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *