آموزش ووکامرس, ووکامرس

غیرفعال کردن همه کدهای تخفیف برای یک محصول در ووکامرس

غیرفعال کردن همه کدهای تخفیف برای یک محصول در ووکامرس

ممکن است در فروشگاه ووکامرس خود، یک محصول خاص داشته باشید، که بخواهید هیچ یک از کدهای تخفیف فعال سایت شما برای آن اعمال نشود. به صورت پیشفرض در همان صفحه کد تخفیف، شما می توانید محصولی که نمی خواهید با آن کد تخفیف کار کند را انتخاب کنید، اما اگر کدهای تخفیف زیادی داشته باشید، یا به مرور کدهای تخفیف زیادی برای سایت خود ایجاد کنید، ممکن است فراموش کنید هر بار محصول را انتخاب کنید تا کد تخفیف برای آن اعمال نشود.

پس اگر می خواهید تا اعمال کنید، هیچ یک از کدهای تخفیف قبلی و بعدی که ایجاد می کنید، برای یک محصول خاص کار نکند می توانید به سادگی و فقط یکبار، از یک قطعه کد PHP ساده استفاده کنید.

نگران نباشید شما نیازی نیست تا کدی را بنویسید، فقط کافی است تا قطعه کدی که ما معرفی میکنیم را کپی و در فایلی جایگذاری کنید.

غیرفعال کردن همه کدهای تخفیف برای یک محصول در ووکامرس با کد

حذف یک محصول از همه کوپن های تخفیف ووکامرس

جهت غیرفعال کردن همه کدهای تخفیف برای یک محصول در ووکامرس باید قطعه کد زیر را به فایل functions.php قالب وردپرس خود اضافه کنید:

/**
* @snippet Exclude Product From All Coupons - WooCommerce
* @author ThemeFars
*/

add_filter( 'woocommerce_coupon_is_valid_for_product', 'themefars_exclude_product_from_product_promotions_frontend', 9999, 4 );

function themefars_exclude_product_from_product_promotions_frontend( $valid, $product, $coupon, $values ) {
// PRODUCT ID HERE (E.G. 12345)
if ( 12345 == $product->get_id() ) {
$valid = false;
}
return $valid;
}

توجه: فراموش نکنید که در کد بالا، شناسه محصول موردنظر خود را جایگزین “12345” کنید.

به پایان این آموزش رسیدیم، امیدواریم که نحوه غیرفعال کردن همه کدهای تخفیف برای یک محصول در ووکامرس را به خوبی یاد گرفته باشید. همچنین ممکن است بخواهید آموزش های زیر را هم ببینید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *