آموزش وردپرس, پایگاه دانش

کدام نسخه وردپرس بهتر است؟

کدام نسخه وردپرس بهتر است؟

ممکن است برای اولین بار قصد نصب وردپرس را داشته باشید و بخواهید بدانید که کدام نسخه وردپرس بهتر است؟ یا اینکه از قبل یک سایت داشته باشید و اکنون که وردپرس یک نسخه جدید منتشر کرده است بخواهید بدانید که آیا بروزرسانی را انجام دهید یا با همان نسخه قبل ادامه دهید. ما در ادامه پاسخ سوال “کدام نسخه وردپرس بهتر است” و هر آنچه که نیاز است بدانید را ذکر می کنیم.

کدام نسخه وردپرس بهتر است؟

کدام نسخه وردپرس برای نیازهای شما بهترین است؟

پاسخ برای بهترین نسخه وردپرس کاملا واضح است: شما باید همیشه از آخرین و جدیدترین نسخه وردپرس استفاده کنید!

امنیت یکی از دلایل اصلی استفاده از آخرین نسخه وردپرس است. وردپرس تعداد بسیار زیادی از وب سایت ها را در سراسر جهان قدرت می دهد، بنابراین اغلب توسط هکرها مورد هدف قرار می گیرد. هنگامی که تیم وردپرس آسیب‌پذیری امنیتی را کشف می‌کند، به‌روزرسانی را برای وصله آن منتشر می‌کند تا از کاربران خود بهتر محافظت کند. اگر فوراً وردپرس را به روز نکنید، خود را در معرض حمله قرار خواهید داد.

این امر برای قالب وردپرس و افزونه وردپرس نصب شده در سایت شما هم ضروری است.

چگونه به راحتی وب سایت وردپرس خود را به روز کنیم؟

هنگامی که وارد وردپرس می شوید، به سادگی به پیشخوان خود نگاه کنید و روی صفحه به روز رسانی ها کلیک کنید. اگر به‌روزرسانی در دسترس است، باید یک عدد برجسته در کنار به‌روزرسانی‌ها وجود داشته باشد که نشان‌دهنده تعداد به‌روزرسانی‌های موجود است. در عرض دو کلیک، می توانید وردپرس خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید.

همچنین در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید صفحه بروزرسانی وردپرس را ببینید.

چگونه به راحتی وب سایت وردپرس خود را به روز کنیم؟

به پایان این مقاله رسیدیم، امیدواریم که پاسخ سوال “کدام نسخه وردپرس بهتر است؟” را پیدا کرده باشید. همچنین ممکن است بخواهید مقاله دیگر ما را در مورد نحوه بررسی نسخه فعلی وردپرس ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *