واژه نامه

دمو قالب وردپرس چیست؟

دمو قالب وردپرس

ممکن است هنگام خرید قالب وردپرس با کلمه دمو قالب وردپرس یا پیش نمایش قالب برخورده باشید و برای شما سوال باشد که دمو چیست و چه کاربری دارد؟

دمو قالب وردپرس چیست؟

دموی قالب چیست؟

دمو یا پیش نمایش یک قالب وردپرس وب سایت، نمونه ای از یک سایت آماده و از قبل راه اندازی شده است. معمولاً دموهای سایت از قبل شامل بخش های آماده (ساختار) و متون و تصاویر آزمایشی هستند. شما به راحتی می توانید قبل از ایجاد سایت شخصی خود تمرین کنید و می توانید از آنها به عنوان مبنایی برای رسیدن به ظاهر دلخواه خود استفاده کنید.

به عبارت دیگر شما با استفاده از دموها، یک سایت آماده خواهید داشت و پس از نصب، فقط کافی است تا محتوای خود را جایگزین محتوای آزمایشی کنید و یا به کمک همان طرح های آماده به طرح دلخواه خود برسید.

چگونه قالب وردپرس خود را شبیه دمو کنیم؟

هنگامی که شما یک قالب وردپرس خریداری می کنید و آن را در سایت خود نصب و فعال می کنید، یک سایت خام و بدون محتوا خواهید داشت و سایت شما مشابه دموی قالب که قبل از خرید مشاهده کردید نیست!

در این صورت شما دو راه برای ایجاد سایتی مشابه دموی از پیش ساخته قالب وردپرس خود خواهید داشت.

نصب بسته آسان نصبی فارسی

اگر قالب وردپرس خود را از سایتی مانند تم فارس تهیه کرده اید، قالب داری بسته آسان نصبی است.

شما پس از خرید می توانید به راحتی با چند کلیک بسته آسان نصبی را که یک سایت آماده است روی هاست خود نصب کنید.

توجه: برای راه اندازی بسته آسان نصبی، شما نیازی ندارید تا از قبل وردپرس را هم نصب داشته باشید. چون بسته آسان نصبی خود مانند یک بک آپ از سایت است و شامل تمام موارد مورد نیاز مانند وردپرس است.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر آموزش نصب بسته آسان نصبی را ببینید.

نصب دمو قالب با یک کلیک

اگر قالب وردپرس شما بسته آسان نصبی ندارد، می توانید از داخل همان پیشخوان وردپرس با یک کلیک دمو از پیش ساخته شده قالب را نصب کنید.

پس از خرید قالب وردپرس، برای نصب دمو قالب با یک کلیک مراحل زیر را دنبال کنید.

  • فایل زیپ قالب (فایل تکی قالب) را در سایت خود نصب کنید. (در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر آموزش نصب قالب وردپرس را ببینید)
  • افزونه های موردنیاز قالب را نصب کنید. (معمولا در مسیر نمایش » نصب افزونه ها قابل انجام است)
  • اکنون باید به بخش مربوط به دموهای قالب خود بروید و دمو موردنظر خود را با یک کلیک وارد کنید. (بخش مربوط به دموها بسته به قالب شما در مسیر مختلفی قرار دارد. این معمولا در بخش نمایش، ابزارها یا تنظیمات قالب قرار دارد)

این تمام کاری بود که باید برای نصب دمو قالب با یک کلیک انجام می دادید.

به پایان این آموزش رسیدیم، امیدواریم که به سوالات خود در مورد دمو قالب وردپرس رسیده باشید. همچنین ممکن است بخواهید مقاله دیگر ما را در مورد بهترین قالب وردپرس ببینید.

(1) نظرات کاربران

  1. وردپرس گفت:

    بسیار عالی و کارآمد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *