پایگاه دانش

آموزش راه اندازی بسته های نصبی وردپرس

آموزش راه اندازی بسته های نصبی وردپرس

وقتی شما در تم فارس یک قالب وردپرس خریداری می کنید سه فایل را دریافت می کنید که یکی از آنها قالب وردپرس به تنهایی، و یکی دیگر از آنها بسته آسان نصبی قالب وردپرس و سومین فایل آموزش مورد نیاز برای قالب وردپرس می باشد.

اگر شما قبلا سایت خود را راه اندازی کرده اید و فقط می خواهید قالب آن را تغییر دهید لازم است تا ابتدا نکات قبل از تغییر قالب وردپرس و پس از آن آموزش نصب قالب وردپرس را ببینید.

ولی اگر شما سایت خود را راه اندازی نکرده اید و یا اینکه اگر هم مدت زیادی از راه اندازی آن نمی گذرد و اطلاعات آن برای شما مهم نیست و می توانید آن را حذف کنید پیشنهاد ما نصب بسته آسان نصبی قالب وردپرس است تا سایت شما خیلی سریع مانند دموی قالب خریداری شده شود و به راحتی فقط با جایگزین کردن اطلاعات خودتان به جای اطلاعات دمو یک سایت حرفه ای داشته باشید.

لطفا برای نصب بسته آسان نصبی قالب وردپرس با توجه به هاست خود بر روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید تا به صفحه آن آموزش منتقل شوید

توجه داشته باشید که باید بعد از نصب بسته های آسان نصبی قالب تنظیماتی را انجام دهید که در آموزش های بالا ذکر شده است پس آنها را فراموش نکنید!

بعد از اینکه سایت خود را راه اندازی کردید فراموش نکنید که مهم ترین نکته سئو سایت شماست پس حتما پس از راه اندازی سایت به فکر بهینه سازی سئو سایت خود باشید.

(1) نظرات کاربران

  1. S گفت:

    سلام من بسته نصبی رو داخل سایتم که لوکال هاسته اکسترکت کردم ولی اتفاقی نیفتاد و پیام اومد شیوه نامه گمشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *