قالب وردپرس تفریحی

قالب Travio – قالب وردپرس آژانس های مسافرتی

قالب Travio

Travio به عنوان قالب وردپرس آژانس مسافرتی پاسخگو تمیز و مدرن ساخته شده است. این قالب برای هر نوع کار مسافرتی و … کاملاً طراحی و سازمان یافته است. شما به راحتی می توانید طرح بندی های قالب را اصلاح و گسترش دهید. قالب شامل سه طرح صفحه اصلی تمیز با دو سبک مختلف هدر و 10+ صفحه داخلی مختلف است.

قالب Travio

وب سایت خود را با صفحه ساز المنتور و فقط با کشیدن و رها کردن ایجاد کنید و تغییرات را در زمان واقعی مشاهده کنید. اگر به دنبال یک قالب طراحی شده با کیفیت بالا و ویژگی های اضافی بیشتر برای خدمات خود هستید، بنابراین قالب Travio بهترین انتخاب برای شماست که وب سایت خود را در مدت زمان بسیار سریع منتشر کنید.

نصب دمو با یک کلیک

پس از فعال سازی قالب Travio، می توانید به سرعت داده های آزمایشی را وارد کنید. سپس می توانید محتوای خود را با محتوای نمایشی جایگزین کنید.

صفحه ساز المنتور

المنتور قدرتمندترین صفحه ساز است که یک ابزار مفید پیشرفته با حالت کشیدن و رها کردن برای سفارشی کردن صفحات به شما ارائه می دهد. المنتور در زمان واقعی به شما کمک می کند وب سایت مورد نظر را سریع طراحی کرده و نتایج خود را فوراً مرور کنید.

سازگاری با مرورگر متقابل

سازگاری بین مرورگر برای انواع ترکیبات نسخه مرورگر و سیستم عامل در نظر گرفته شده تا اطمینان حاصل شود که بازدیدکنندگان شما از همه مرورگر ها می توانند به سایت شما بیایند.

طرح رنگی متفاوت

این قالب یک گزینه تغییر رنگ عمومی دارد که در آن می توانید به راحتی رنگ دلخواه خود را به این قالب اضافه کنید.

تایپوگرافی

این قالب به شما امکان می دهد تایپوگرافی هر بخش را از طریق ویرایشگر المنتور به سرعت تغییر دهید.

فرم تماس 7

Travio با رایج ترین و محبوب ترین افزونه فرم تماس یعنی Contact Form 7 ساخته شده است! می توانید به سرعت از طریق فرم تماس با بازدید کنندگان خود ارتباط برقرار کنید!

چارچوب REDUX

پوسته وردپرس Travio مجموعه ای آسان و همه جانبه از تنظیمات قالب را در اختیار شما قرار می دهد که به شما کمک می کند تا موارد موجود در وب سایت خود را با سهولت بیشتری پیکربندی و اصلاح کنید.

برای خرید قالب وردپرس آژانس مسافرتی Travio می توانید از سایت تم فارست اقدام کنید.

همچنین ما یک قالب وردپرس ایرانی بسیار قدرتمند بنام چشالو طراحی کرده ایم و با استفاده از آن یک سایت آماده مسافرتی جذاب و قدرتمند ایجاد کرده ایم. پیشنهاد می کنیم حتما از صفحه سایت آماده مسافرتی ما دیدن نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *