خطاهای وردپرس

آموزش رفع خطای RSS Feed | حل مشکل فید در وردپرس

رفع خطای RSS Feed

خب شما احتمالا به دلیل خطای RSS Feed در این صفحه از سایت تم فارس هستید. باید بدانید که خطاهای خوارک RSS مختلفی وجود دارند که اغلب بخاطر قالب وردپرس یا افزونه وردپرس موجود در سایت شما به وجود می آیند. در این مقاله ما به شما آموزش می دهیم تا خطای فید RSS در وردپرس را به راحتی پیدا کنید و آن را حل کنید.

رفع خطای RSS Feed

انواع خطاهای رایج RSS Feed وردپرس

رایج ترین خطاهای فید RSS وردپرس با قالب بندی ضعیف ایجاد می شود. وردپرس خروجی فید ها را در XML ذخیره می کند که زبان نشانه گذاری دقیقی است، که یک خط پاک شده و یا یک خط اضافه شده می توانید باعث ایجاد خطا در RSS شما شود.

پیغام خطا RSS چیزی شبیه به این خواهد بود:

XML Parsing Error: XML or text declaration not at start of entity
Location: http://example.com/feed
Line Number 2, Column 1:

بسته به مرورگر مورد استفاده شما، پیغام خطای Feed RSS شما ممکن است به شکل های متفاوتی باشد.

شما همچنین می توانید این پیام خطا را هنگام بازدید از خوراک خود در یک مرورگر ببینید.

    Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/username/example.com/wp-content/themes/twentysixteen/functions.php:433) in /home/username/example.com/wp-includes/pluggable.php on line 1228

خب حالا بعد از ذکر برخی دلایل ایجاد خطا فید، بیاید نگاهی به نحوه رفع آنها بیندازیم.

رفع دستی خطاهای RSS Feed در وردپرس

به احتمال بسار زیاد خطای فید RSS در وردپرس شما به دلیل قالب بندی ضعیف می باشد. این قالب بندی ضعیف می تواند به دلیل ایجاد فضای خالی بعد از بسته شدن تگ php در یک افزونه و یا در فایل functions.php قالب وردپرس شما به وجود آید.

اخیرا اگر شما قطعه کدی را به فایل functions.php قالب خود اضافه کرده اید می تواند مشکل به آن دلیل باشد و شما نیاز به ویرایش فایل functions.php خواهید داشت.

در صورتی که در پایان فایل توابع شما تگ php وجود دارد، اطمینان حاصل کنید که پس از آن فضای اضافی یا خط دیگری وجود نداشته باشد.

در حالت مطلوب،تگ بسته php در پایان فایل مورد نیاز نیست، پس اگر در پایان فایل شما تگ بسته php وجود دارد بهتر است آن را به صورت کامل حذف کنید.

با انجام مراحل بالا باید مشکل شما حل شده باشد، چون رایج ترین مشکل همان فاصله خالی بعد از تگ بسته php است، ولی اگر مشکل شما حل نشده است ادامه مقاله را بخوانید.

رفع اشکالات RSS Feed با استفاده از افزونه

اولین کاری که شما باید انجام دهید، نصب افزونه Fix My Feed RSS Repair است. برای جزئیات بیشتر می توانید آموزش نصب افزونه وردپرس را ببینید.

بعد از نصب و فعال سازی افزونه کافی است، به پیشخوان وردپرس خود بروید و سپس به قسمت ابزار ها » RSS Feed Fix مراجعه کنید.

رفع خطای RSS Feed

برای انجام کل مراحل تنها کافی است بر روی دکمه Fix feed کلیک کنید.

حالا شما می توانید، فید سایت خود را در یک پنجره جدید مشاهده کنید.

امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند خطاهای RSS Feed سایت خود را حل کند،

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند اشتباهات RSS Feed وردپرس در سایت خود را اصلاح کنید

همچنین شما می توانید مقالات دیگر دسته بندی خطاهای وردپرس را مطالعه کنید تا همیشه بتوانید به راحتی خطاهای سایت خود را حل کنید و حتی از آنها جلوگیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *