رپورتاژ

سئو بالای وردپرس ، بهترین دلیل برای طراحی سایت وردپرسی

سئو کاج

در این مقاله به موضوع سئو بالای وردپرس ، بهترین دلیل برای طراحی سایت وردپرسی پرداخته ایم .

همه افرادی که به دنبال راه اندازی سایت میباشند ، احتمالا با این سوال روبه رو شده اند که سایت با CMS وردپرسی بهتره یا اختصاصی .

ما در این مقاله ، سعی نموده ایم تا مزیت های طراحی سایت وردپرسی و دلایل سئو بالای وردپرس را برای شما ارائه نماییم .

طراحی سایت وردپرسی :

امروزه اکثر وبسایت ها و کسب و کار های آنلاین ، بر پایه سیستم مدیریت محتوای وردپرس ایجاد میشوند .

به بیان دقیقتر ، اکنون وردپرس توسط ۳۳٫۱ درصد از کل وبسایت های موجود در اینترنت ، استفاده میشود .

این رشد به صورت پیوسته و با شکوه بسیار زیاد، ادامه می یابد.

سئو کاج

چرا وردپرس ؟


کاربری آسان و انعطاف پذیری :

استفاده و انعطاف پذیری آن برای ایجاد انواع مختلف وبسایت ، آسان است . این دلیل اصلی افزایش محبوبیت وردپرس است .

پشتیبانی وبسایت :

همچنین شاید این نکته کلیدی در مورد وردپرس برای شما نیز جالب باشد که اکثر طراحان وبسایت با سیستم وردپرس آشنا میباشند و در صورت لزوم میتوانید پشتیبان وبسایت خود را تغییر دهید و به راحتی امکان پشتیبانی از این سیستم وجود خواهد داشت .

برخلاف سیستم های اختصاصی که شما احتمالا متکی به همان شرکت خواهید بود .

در این حالت مجبور خواهید بود ، پشتیبانی وبسایت خود را به همان شخص یا شرکت واگذار نمایید .

اکثر شرکت های طراحی دیگر ، از قبول پشتیبانی سایت های اختصاصی دیگر طفره میروند چرا که آگاهی از کدهای نوشتاری وبسایت اختصاصی ، زمان بر خواهد بود و دردسر های خاص خود را خواهد داشت .

سئو بالای وردپرس :

علاوه بر راحتی استفاده و انعطاف پذیری ، سئو بالای وردپرس مزیت ویژه ای است که مطمئنا تاثیر بسیار زیادی در انتخاب طراحی سایت وردپرسی ، خواهد داشت .

در واقع شما وقتی میخواهید وبسایتی ایجاد نمایید ، هدفتان این است که بتوانید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید . بازدید کننده های زیادی برای وبسایت خود به دست آورید و کسب و کار خود را رونق ببخشید که این کار با رعایت نکات سئو ، امکان پذیر خواهد بود .

اگر میخواهید به رتبه بالاتر در گوگل و سایر موتورهای جست و جو برسید ، مهم است که وبسایت های خود را برای این موتورهای جست و جو ، بهینه سازی ( سئو ) نمایید .

هزینه پایین :

طراحی سایت وردپرسی ، منجر به کاهش هزینه های طراحی سایت ( بعضا تا ۳ ، ۴ برابر ) خواهد شد .

شاید برایتان جالب باشد ، وقتی بدانید که اگر از سیستم وردپرس در طراحی سایت خود استفاده نمایید ،  به میزان ۷۰ درصد در هزینه های سئو وبسایت خود نیز صرفه جویی نموده اید . چرا که سیستم وردپرس از قدرت سئو بسیار بالایی برخوردار است که کار را برای بالا آمدن در نتایج جست و جو و حضور در صفحه اول گوگل  ، آسانتر میکند .

امنیت بالا :

سئو کاج

با توجه به اینکه وردپرس ، توسط تعداد زیادی از متخصصان این حوزه مورد استفاده قرار میگیرد ، به صورت مداوم توسط متخصصان کل جهان مورد تجزیه و تحلی قرار میگیرد و نکات ضعف و قوت سیستم ، شناسایی میشود و آپدیت ها و به روزرسانی های جدید ارائه میشود که سیستم وردپرس را به یک بستر بسیار امن و مطمئن برای طراحی وبسایت ، تبدیل کرده است . با این حال ، درست مانند دنیای واقعی ، اینترنت می تواند مکانی نامشخص باشد.

از دست ندهید :

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در مورد تفاوت طراحی سایت وردپرسی و اختصاصی ، به دست آورید ، به لینک زیر مراحعه فرمایید :

طراحی سایت در تبریز

آیا می دانید موفق ترین کارشناسان سئو از وردپرس استفاده کرده و توصیه می کنند؟

در مقایسه با برخی دیگر از سیستم های مدیریت محتوا ، وردپرس به صورت خاص ، استثنایی است ، به خصوص وقتی که صحبت از سئو باشد .

حتی مت کاتس گوگل طرفدار وردپرس است و آن رایک سیستم فوق العادهمی نامد.

هنگام استفاده از وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوا ، شما میتوانید از ویژگی های ساختاری این سیستم به نفع خود استفاده نمایید ، به نوعی که بهینه سازی وبسایت شما برای موتورهای جست و جو به طور قابل توجهی ، آسانتر میشود .

در ادامه ، تعدادی از دلایلی که چرا سیستم مدیریت محتوای وردپرس ، بهترین پلتفرم برای سئو میباشد ، ارائه شده است .

 5 دلیل سئو بالای وردپرس

دلیل سئو بالای وردپرس

1. لینک های سئو فرندلی

لینک انتخابی برای پست های وبسایت شما ، تعیین کننده اصلی چگونگی درک موتورهای جست و جو از محتوای شما میباشد .به صورت پیشفرض ، شما با تنظیماتی روبه رو خواهید شد که لینک هایی را بر اساس چند کاراکتر و اعداد عجیب و غریب ، نمایش میدهد.

به آنها پرما لینک یا پیوندهای دائمی گفته میشود و چیزی شبیه این لینک خواهد بود: https://yoursite.com/?p=123

پیوندهای دائمی ، لینک های موتور جست و جو برایصفحات وب ، دسته ها و آرشیو تگ ها ی وبسایت شما هستند .با این حال ، گاهی اوقات ساختار آنها ، خواندن و نمایه سازی صفحات وب و پست های شما را برای خزندگان موتور جستجو دشوار می کند.

بنابراین شما باید آن را برای موتورهای جستجوگر و بازدید کنندگان قابل دسترسی تر کنید.خوشبختانه ، وردپرس امکان ویرایش آسان از تنظیمات روی داشبورد شما را فراهم می کند.

میتوانید در لینک های خود از نام پست ، یا نام دسته یا ترکیبی از آن ها استفاده نمایید

. ساختار پیوند سفارشی و سئو فرندلی ، چیزی شبیه این لینک خواهد بود:  https://yoursite.com/articlename/

2. عناوین و محتوای سئو فندلی

وقتی میخواهید یک محتوایی به سایت خود اضافه نمایید ، به ویرایشگر محتوا میروید و عنوانی برای محتوای خود درج مینمایید .

و در ادامه محتوای مورد نظر را در قسمت مربوطه وارد مینمایید .ساختار وردپرس به نحوی میباشد که استفاده از تگ های H1 و H2 و… را آسانتر میکند و به شما در تولید محتوای بهینه کمک خواهد نمود .

3. توضیحات متا

همراه با عنوان و متن محتوا ، توضیحات متا نیز از مهمترین عوامل رتبه بندی در موتورهای جست و جو میباشد .

توضیحات متا ، خلاصه متن محتوا میباشد .در سیستم وردپرس ، امکان درج توضیحات متا ، به راحتی قابل دسترس میباشد .تنظیمات پیش فرض وردپرس به شما امکان می دهد توضیحات متا را بهینه کنید.

۴. تصاویر سئو شده

علاوه بر کیفیت متن ، مقالات شما باید شامل تصاویری باشد که همراه با محتوای شما باشد.

آنها باید با کیفیت و متناسب با مقاله باشند. تصاویر ، جریان متن را شکسته و خوانایی را بهبود می بخشند و باعث می شوند محتوای شما جذاب تر و سازگارتر به نظر برسد .

با این حال ، موتورهای جستجو فقط به دنبال دیدن تصاویر نیستند.

آنچه آنها به دنبال آن هستند ، تصاویر با متن alt هستند.از نظر فنی ، متن alt صفتی است که می توانید به تصویر اضافه نمایید . این امر باعث بهبود تجربه کاربر میشود .بنابراین ، اگر می خواهید ترافیک وب بیشتری به سمت سایت خود هدایت شوید ، نمی توانید از بهینه سازی تصویر غافل شوید.این یکی از جنبه های مهم SEO خوب است که این مورد نیز در سیستم وردپرس ، به آسانی قابل تنظیم میباشد .بهینه سازی و سئو تصاویر در وردپرس ، تنها پر نمودن چند فیلد میباشد .

۵. بهینه سازی برای موبایل

واضح است که بیشتر افراد از طریق گوشی های موبایل خود از موتور جستجوگر استفاده می کنند.

از این رو کارآفرینان باید با این روند جدید سازگار شوند.وردپرس این قابلیت را دارد که با طراحی ریسپانسو ، یک وبسایت موبایل فرندلی ایجاد گردد .علاوه بر این ، پس از تنظیم وب سایت خود ، می توانید نحوه ظاهر شدن وبسایت در دستگاه های مختلف را بررسی کنید .

از دست ندهید :

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در مورد سئو وبسایت ، به دست آورید ، به لینک زیر مراحعه فرمایید :

سئو در تبریز

جمع بندی :

اگر شما از سیستم وردپرس استفاده مینمایید ، درک اینکه چرا وردپرس یک پلتفرم بسیار قدرتمندی است ، چندان مشکل نخواهد بود و به زودی خواهیم دید که کل محتوای وب ، توسط سیستم وردپرس ، احاطه شده است .

کار با این سیستم بسیار آسان میباشد و دارای افزونه هایی است که در شخصی سازی وبسایت شما و مطابق نیازهای شما ، کمک حال خواهند بود .

این انتخاب برای بسیاری از طراحان ، توسعه دهندگان ،  متخصصان سئو و صاحبان کسب و کارها به عنوان صرفه جویی در وقت و هزینه ،  عالی میباشد .

این سیستم توسط تعداد زیادی از متخصصان کل جهان وب ، مورد استفاده قرار میگیرد و پیوسته مورد آنالیز و بررسی قرار میگیرد و راهکارهایی برای بهینه تر کردن عملکرد این سیستم توسط بسیاری از متخصصان این حوزه ارائه میگردد و به صورت مداوم در حال آپدیت و به روز رسانی میباشد .

این سیستم توسط  اکثر همکاران در حوزه طراحی سایت پشتیبانی میشود و شما میتوانید در مواقع لزوم ، به راحتی ادامه پشتیبانی وبسایت را به شخص و شرکت دیگری واگذاری نمایید .

این نوشته یک ریپورتاژ آگهی است و تم فارس هیچ مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. مشاهده پلن‌های تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *