آموزش وردپرس, افزونه رایگان وردپرس

ارسال ایمیل گروهی به کاربران در وردپرس

ارسال ایمیل گروهی به کاربران در وردپرس

آیا تا به حال قصد ارسال ایمیل گروهی به کاربران ثبت نام شده در سایت وردپرس خود داشته اید؟ اگر یک سایت وردپرس چند کاربره را اجرا می کنید، گاهی اوقات ممکن است لازم باشد برای کاربران خود ایمیل هایی برای اطلاع رسانی تخفیف ها و … ارسال کنید. در این مقاله نحوه ارسال ایمیل به همه کاربران وردپرس به صورت دسته جمعی را به شما آموزش خواهیم داد.

ارسال ایمیل گروهی به کاربران در وردپرس

ارسال ایمیل به همه کاربران وردپرس به صورت دسته جمعی

اولین کاری که باید برای ارسال ایمیل گروهی به کاربران در وردپرس انجام دهید، نصب و فعال سازی افزونه Send Users Email است. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر مقاله دیگر ما را در مورد آموزش نصب افزونه وردپرس ببینید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه Send Users Email یک گزینه جدید به نام Email to users به پیشخوان وردپرس شما اضافه می شود.

کار با این افزونه بسیار آسان است و به راحتی می توانید ایمیل به صورت انبوه به کاربران سایت وردپرسی خود ارسال کنید.

در بخش  Email users « Email to users می توانید ایمیل مدنظر خود را برای کاربران دلخواه خود ارسال کنید.

ارسال ایمیل گروهی به کاربران در وردپرس

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، شما علاوه بر وارد کردن عنوان و محتوای ایمیل خود، می توانید کاربرانی که می خواهید برای آنها ایمیل ارسال شود را انتخاب کنید.

از طریق فیلدهای Minimum ID و Maximum ID هم می توانید از طریق شناسه، کاربران را فیلتر کنید. به عنوان مثال می توانید مشخص کنید تا کاربران با شناسه 1 تا 100 نمایش داده شوند.

همچنین در صورتی که قصد ارسال ایمیل گروهی به یک نقش کاربری خاص به عنوان مثال مشتری را داشتید، باید از قسمت Email to users « Email Roles اقدام به ارسال ایمیل کنید.

ارسال ایمیل گروهی به کاربران در وردپرس

در این بخش تمام نقش های کاربری که در سایت شما موجود است نمایش داده می شود و می توانید نقش کاربری دلخواه را که می خواهید به صورت دسته جمعی برای آنها ایمیل ارسال کنید را انتخاب کنید.

این تمام کاری بود که باید برای ارسال ایمیل به تمام کاربران سایت وردپرس خود انجام می دادید.

به پایان این آموزش رسیدیم، امیدواریم که نحوه ارسال ایمیل به همه کاربران ثبت نام شده در وردپرس را یاد گرفته باشید. همچنین اگر سایت شما در ارسال ایمیل مشکل دارد ممکن است بخواهید مقاله دیگر ما را در مورد رفع مشکل ارسال نشدن ایمیل در وردپرس ببینید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *