افزونه وردپرس

افزونه ردیابی رتبه کلمات کلیدی وردپرس | افزونه Rankie

افزونه Rankie

آیا می خواهید به راحتی در سایت خود بر رتبه تمام کلمات کلیدی خود نظارت داشته باشید؟ همه مدیران وب سایت ها همیشه به دنبال پیدا کردن رتبه کلمات کلیدی ، رتبه مطالب، کلمات کلیدی مهم و … هستند. افزونه Rankie یک راه ساده و کاربردی برای مشاهده رتبه تک تک کلمات کلیدی سایت شما در گوگل است. افزونه رنکی به راحتی به شما کمک می کند تا موقعیت هر کلمه کلیدی را در پیشخوان وردپرس خود کنترل و تحت نظر داشته باشید.

افزونه وردپرس Rankie یا همان رنک وردپرس بنا به خواست شما به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی و یا … گزارشاتی بسیار کامل و قوی از رتبه بندی کلمات کلیدی، مطالب سایت شما به صورت کاملا بروز ارئه می دهد.

همچنین این پلاگین وردپرس یک ابزار تحقیق قدرتمندی را ایجاد می کند که کلمات کلیدی باارزش که بیشتر در جستجو ها به کار می روند را تولید می کند.

افزونه Rankie

سئو و بهینه سازی کلمات کلیدی = افزایش مشتریان

افزونه Rankie

افزونه Rankie

ویژگی های کلیدی افزونه رنک وردپرس


1. پیگیری رتبه بندی وردپرس در گوگل

پلاگین Rankie به راحتی کلمات کلیدی را در گوگل جستجو می کند و آماری بسیار دقیق را در به صورت کاملا بروز و جدید در اختیار شما قرار می دهد.

2. ایجاد گزارش های رتبه بندی

افزونه وردپرس رنکی گزارشات بسیار قوی و دقیقی را به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه، سالانه یا همیشگی در اختیار شما قرار می دهد تا شما به راحتی متوجه تغییرات موقعیت کلمات کلیدی شوید و در صورت ایجاد افت یا مشکلی، سریع با توجه به اطلاعاتی که خواهید داشت نسبت به رفع آن اقدام کنید.

3. ابزار تحقیق کلمات کلیدی

افزونه Rankie نه تنها یک افزونه فوق العاده برای پیدا کردن موقعیت کلمات کلیدی سایت شما است بلکه یک ابزار قدرتمند هم برای پیدا کردن کلمات کلیدی ارزشمند سایت شما است که می تواند لیست عظیمی از کلمات کلیدی مهم سایت شما را هدف قرار دهد.

این کلمات کلیدی بوسیله گرفتن پیشنهادات گوگل برای کلمه کلیدی مشخص شده شما، بوسیله افزودن تمام متغیرهای زبان یک به یک به کلید واژه اصلی ایجاد می شود.

به عنوان مثال اگر شما کلمات کلیدی برای از دست دادن کاهش وزن را می خواهید با انجام بررسی ها و جستجوهای مختلف کلمات کلیدی را به ترتیب ارزش برای شما پیدا می کند.

+ همه زبان ها پشتیبانی می شوند.

4. ردیابی خودکار جستجو کلمات کلیدی

وقتی کسی با جستجو یک کلمه کلیدی وارد سایت شما می شود افزونه کلمه کلیدی مورد نظر را به داشبورد وردپرس اضافه می کند تا ردیابی شود.

5. گزارش روزانه ایمیل

افزونه رنکی می تواند به شما یک ایمیل روزانه ارسال کند و هر حرکت موقعیت را به بالا یا پایین به شما گزارش دهد.

6. رتبه بندی هر کلمه کلیدی

افزونه سوابق رتبه بندی منحصر به فردی را با ایجاد گراف هایی برای ردیابی هر کلمه کلیدی ثبت می کند.

7. فیلتر آسان

افزونه رنک وردپرس اجازه می دهد تا کلمات کلیدی ردیابی را بلافاصله توسط سایت، گروه یا توسط جستجو عبارت فیلتر کرد.

8. پشتیبانی پروکسی

می توانید از پروکسی ها هنگام دسترسی به گوگل برای جستجو استفاده کنید.

9. گزارش عملکرد دقیق

جستجوگر رتبه بندی وردپرس هر عمل انجام شده توسط افزونه را ذخیره می کند.

10. 4 روش مختلف برای موقعیت یابی رتبه

افزونه Rankie چهار روش مختلف را برای انتخاب سایت برای قرار دادن موقعیت کلمات کلیدی در گوگل فراهم می کند.

افزونه سئو رنک ، رنک وردپرس یا همان رنکی یک افزونه وردپرس ضروری برای تمامی وب سایت ها است و شما با این افزونه می توانید به راحتی بهترین رتبه ها را در گوگل کسب کنید.

این افزونه وردپرس را می توانید از سایت codecanyon تهیه نمایید.

5/5 - (11 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *