افزونه رایگان وردپرس, افزونه های جانبی ووکامرس, ووکامرس

فروش کارت هدیه در وردپرس با PW WooCommerce Gift Cards

فروش کارت هدیه در وردپرس

آیا قصد فروش کارت هدیه در وردپرس را دارید؟

فروش کارت هدیه راهی هوشمندانه برای افزایش درآمد و ورود مشتریان جدید به فروشگاه شما است. اگر نحوه تنظیم آن را نمی دانید، نگران نباشید ما در این مقاله به وسیله افزونه رایگان PW WooCommerce Gift Cards نحوه فروش کارت هدیه در سایت های وردپرس را آموزش می دهیم.

توجه: برای این آموزش، باید از قبل افزونه ووکامرس را هم در سایت خود نصب کرده باشید. در صورتی که این کار را نکرده اید، ابتدا صفحه آموزش نصب و پیکربندی ووکامرس را ببینید.

افزونه PW WooCommerce Gift Cards

نحوه تنظیم افزونه PW WooCommerce Gift Cards برای فروش کارت هدیه

اولین کاری که باید انجام دهید، نصب و فعال سازی افزونه PW WooCommerce Gift Cards است. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر آموزش نصب افزونه وردپرس را ببینید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه، برای ایجاد کارت هدیه باید به قسمت محصولات » افزودن جدید مراجعه کنید. اکنون ابتدا باید عنوان و سپس توضیحی را برای کارت هدیه خود وارد کنید.

اضافه کردن کارت هدیه جدید

در مرحله بعد، در پایین صفحه به قسمت اطلاعات محصول بروید و در آنجا گزینه ‘PW Gift Card’ را انتخاب کنید. همچنین در پایین آن هم می توانید مبلغ اعتبار کارت هدیه را مشخص کنید.

وارد کردن مبلغ کارت هدیه

در قسمت تصویر شاخص هم می توانید، یک تصویر برای کارت هدیه خود انتخاب کنید و سپس آن را منتشر کنید.

اکنون مشتریان می توانند محصول کارت هدیه را در صفحات فروشگاه شما مشاهده کنند. در صفحه محصول کارت هدیه، آنها می توانند مبلغ را انتخاب کرده و یک پیام کوتاه به آدرس ایمیل گیرنده ارائه دهند.

دمو کارت هدیه

بررسی مانده کارت هدیه و سفارشی کردن ایمیل

برای اینکه به تنظیمات افزونه PW WooCommerce Gift Cards دسترسی داشته باشید، باید در پیشخوان وردپرس به قسمت PW Gift Cards بروید. در اینجا می توانید تنظیمات مختلف افزونه، از جمله طراحی ایمیل کارت هدیه را مشاهده کنید. (البته تمام بخش های تنظیمات فعال نیست و در صورت نیاز به آنها باید نسخه پرمیوم افزونه را خریداری نمایید)

طراحی ایمیل کارت هدیه

این تمام کاری بود که شما باید برای فروش کارت هدیه در وردپرس انجام می دادید. همچنین در صورتی که ایمیل ها ارسال نشد، مقاله دیگر ما را در مورد رفع مشکل ارسال نشدن ایمیل در وردپرس ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *