آموزش وردپرس

نحوه نوفالو کردن لینک منوها در وردپرس

نوفالو کردن لینک منوها

خب قطعا بسیاری از مدیران وب سایتها قصد نوفالو کردن تمام لینک های خروجی در وردپرس را دارند ما در آموزش نوفالو کردن تمام لینک های خارجی وردپرس، این مبحث را کامل توضیح دادیم تا شما بتوانید لینک های خروجی سایت را نوفالو کنید، اما آن مبحث چندان برای منو ها جوابگو نیست و ما در این مقاله نحوه نوفالو کردن لینک منوها و بازکردن آن در پنجره جدید را توضیح می دهیم.

خب شما اول پیوند سفارشی را در منو های خود مانند قبل ایجاد کنید و لینک خارجی را وارد کنید. برای این کار کافی است تا در پیشخوان وردپرس به قسمت نمایش » فهرست ها مراجعه کنید. و در صفحه باز شده بر روی پیوند های سفارشی کلیک کنید و لینک خارجی را وارد و سپس بر روی افزودن به فهرست کلیک کنید.

نوفالو کردن لینک منوها

بعد از این که شما گزینه جدید منو را ایجاد و به فهرست اضافه کردید کافی است بر روی فلش مربوط به لینک خارجی کلیک کنید تا گزینه های آن نمایان شود:

نوفالو کردن لینک منوها

خب حالا شما باید در بالا سمت چپ بر روی تنظیمات صفحه کلیک کنید و تیک گزینه پیوندهای هم سو (XFN) و هدف پیوند را بزنید.

نوفالو کردن لینک منوها

حالا اگر به قسمت منو موردنظر برگردید متوجه خواهید شد که دو گزینه جدید به تنظیمات منو اضافه شده است.

شما باید در قسمت پیوندهای هم سو، nofollow وارد کنید، و همچنین برای باز شدن در پنجره جدید باید تیک گزینه باز کردن پیوند در زبانه تازه را بزنید.

نوفالو کردن لینک منوها

خب در نهایت در پایین صفحه بر روی ذخیره فهرست کلیک کنید. این تمام کاری بود که باید برای نوفالو کردن لینک منو ها در وردپرس انجام دهید.

امیدواریم که این مقاله به شما کمک کرده باشد تا نوفالو کردن لینک منوها را یاد گرفته باشید، و آنها را در پنجره جدید باز کنید. همچنین می توانید بخواهید مقاله اضافه کردن آیکون به منو وردپرس را ببینید.

(1) نظرات کاربران

  1. مصطفی گفت:

    ایول! عالی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *