افزونه رایگان وردپرس, افزونه وردپرس

بارگذاری تنبل دیدگاه های وردپرس با Lazy Load for Comments

بارگذاری تنبل دیدگاه های وردپرس

ده ها روش برای افزایش سرعت وردپرس وجود دارد. یکی از این روش ها بارگذاری تنبل دیدگاه های وردپرس است. لود نظرات وردپرس با تنبلی می تواند به پست های شما عملکرد مطلوبی بدهد، و اجرای آن بسیار ساده است.

چرا باید بارگذاری نظرات را تنبل کنید؟

سود اصلی بارگیری تنبل نظرات ، کاهش هزینه عملکرد گراواتار است. تصور کنید سایت شما 7 نظر در مورد یک مطلب دارد و هر نویسنده حساب Gravatar خود را دارد. این بدان معنی است که سایت شما 7 درخواست HTTP را به وب سایت گراواتار ارسال می کند تا هر یک از این تصاویر را واکشی کند.

در حالی که گراواتار یک سرویس بهینه سازی شده است، مقالات با تعداد زیادی از نظرات واقعاً می توانند زمان بارگذاری را به مقدار قابل توجهی افزایش دهند.

یک راه حل عالی برای بی تاثیر کردن نظرات در سرعت سایت، بارگذاری تنبل در بخش نظرات است، به گونه ای که تا زمانی که بازدید کننده به بخش نظرات نرسد، هیچ درخواست گراواتاری وجود ندارد.

نحوه لود تنبل نظرات با افزونه Lazy Load for Comments

بهترین بخش در مورد این بهینه سازی، اجرای بسیار ساده آن است.

برای شروع کار، افزونه Lazy Load for Comments را در سایت خود نصب و فعال کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر آموزش نصب افزونه در وردپرس را ببینید.

پس از نصب برای تنظیم افزونه می توانید به قسمت تنظیمات » گفتگو مراجعه کنید. این افزونه وردپرس، تنظیمات خاصی ندارد و فقط یک گزینه ارائه می دهد:

تنظیمات افزونه Lazy Load for Comments

می توانید آن را با گزینه های زیر تنظیم کنید:

  • On Scroll :بدین معنی است، که نظرات تا زمانی که بازدید کننده بخش دیدگاه ها را مشاهده نکند بارگذاری نمی شود.
  • On Click : بخش نظرات عادی را با یک دکمه جایگزین می کند. تا وقتی که بازدید کننده دکمه “بارگذاری نظرات” را کلیک کند، نظرات بارگیری نمی شوند.
  • No Lazy Load : این گزینه هم که بارگذاری تنبل برای نظرات را غیرفعال می کند.

با تشکر از این افزونه عالی و رایگان، نظرات دیگر سرعت سایت شما را کاهش نمی دهند.

امیدواریم که نحوه بارگذاری تنبل دیدگاه های وردپرس را به خوبی یاد گرفته باشید. همچنین تکنیک بارگذاری تنبل بسیار عالی است و پیشنهاد می کنیم برای سایر اجزای سایت خود از جمله تصاویر هم از آن استفاده کنید. برای این کار می توانید مقاله ما را در مورد افزونه بارگذاری تنبل ببینید.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *