آموزش وردپرس, افزونه رایگان وردپرس

نحوه حذف همه نظرات وردپرس

نحوه حذف همه نظرات وردپرس

آیا قصد حذف همه نظرات وردپرس را دارید، اما زمان برای حذف تکی آنها را ندارید؟ در این مقاله آموزش حذف تمام دیدگاه های وردپرس به صورت دسته جمعی را با 2 روش مختلف توضیح می دهیم.

نحوه حذف همه نظرات وردپرس

دلایل حذف نظرات

نظرات راهی عالی برای ایجاد یک رابطه محکم با مخاطبان شما است. با این وجود ، مواقعی وجود دارد که شما نیاز به حذف همه نظرات از سایت وردپرس خود دارید.

به عنوان مثال، شما می خواهید به دلیل عدم تنظیم ضد اسپم از شر اسپم ها خلاص شوید. این نوع نظرات برای سئو سایت شما می تواند بسیار مضر باشد. با این حال اگر دلیل شما برای حذف تمام نظرات وردپرس ، نظرات اسپم است، پیشنهاد می کنیم آموزش فعال کردن ضد هرزنامه در وردپرس را ببینید.

چگونه می توان همه نظرات وردپرس را با یک کلیک حذف کرد؟

دو روش مختلف برای حذف همه نظرات در وردپرس وجود دارد. که شما می توانید به دلخواه از یکی برای حذف یکجا همه دیدگاه های وردپرس استفاده کنید.

از داشبورد مدیریت وردپرس استفاده کنید

وردپرس روشی برای حذف سریع همه نظرات دارد. می توانید در پیشخوان وردپرس به قسمت دیدگاه ها مراجعه کنید.

سپس مانند تصویر زیر ابتدا همه نظرات را انتخاب کنید و از از قسمت کارهای دسته جمعی گزینه انتقال به زباله دان را انتخاب و سپس بر روی اجرا کلیک کنید.

نحوه حذف همه نظرات وردپرس

توجه: با این روش، وردپرس هر بار اجازه حذف 20 دیدگاه را می دهد و چنانچه تعداد دیدگاه های شما زیاد است باید کارهای بالا را چند بار تکرار کنید یا از روش دیگر برای حذف همه نظرات وردپرس استفاده کنید.

استفاده از افزونه وردپرس

WP Bulk Delete یکی از بهترین افزونه هایی است که به شما در حذف همه نظرات وردپرس کمک می کند. این امکان را برای شما فراهم می کند که انواع مختلفی از داده ها را به صورت عمده حذف کنید. بهترین بخش این است که شما می توانید فیلترها و شرایط را بر اساس نیاز خود پیاده سازی کنید.

اولین کاری که شما باید انجام دهید نصب و فعالسازی افزونه WP Bulk Delete است. در صورت نیاز برای اطلاعات بیشتر می توانید آموزش نصب افزونه وردپرس را ببینید.

پس از نصب و فعالسازی افزونه، گزینه ای با نام WP Bulk Delete به پیشخوان وردپرس شما اضافه می شود. شما باید بر روی آن کلیک کنید و از زیر منو های آن Delete Comments را انتخاب کنید.

حالا شما باید در آنجا فیلترهای مدنظر خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال می توانید دیدگاه ها را بر اساس تاریخ انتشار پاک کنید.(در نسخه رایگان محدودیت هایی وجود دارد) و سپس بر روی دکمه Delete Comments کلیک کنید.

افزونه حذف تمام نظرات وردپرس

این تمام کاری بود که باید برای حذف تمام دیدگاه های وردپرس انجام میدادید.

به پایان این مقاله رسیدیم، امیدواریم که نحوه حذف تمام دیدگاه های وردپرس به صورت یکجا را یاد گرفته باشید، همچنین ممکن است بخواهید نحوه غیرفعال کردن نظرات وردپرس را ببینید.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *