افزونه رایگان وردپرس, امنیت وردپرس

نحوه ایجاد حساب کاربری موقت در وردپرس بدون رمز

ایجاد حساب کاربری موقت در وردپرس بدون رمز

آیا نیاز به ایجاد حساب کاربری موقت در وردپرس دارید که به صورت خودکار پس از مدت معینی منقضی شوند؟ گاهی اوقات شما نیاز به ایجاد حساب های موقت برای دسترسی موقت کاربران به بخش مدیریت وردپرس دارید. که با استفاده از ورود موقت ، می توانید حساب های موقت ایجاد کنید که کاربران برای ورود به آن نیازی به رمز عبور ندارند و پس از مدت معینی به صورت خودکار غیرفعال می شوند. ما در این مقاله نحوه ایجاد ورود موقت برای وردپرس بدون نیاز به رمز را به شما آموزش می دهیم.

ایجاد حساب کاربری موقت در وردپرس بدون رمز

افزودن ورود موقت در وردپرس

اولین کاری که شما باید انجام دهید نصب و فعالسازی افزونه Temporary Login Without Password است. در صورت نیاز برای اطلاعات بیشتر می توانید آموزش نصب افزونه وردپرس را ببینید.

پس از نصب و فعالسازی افزونه در پیشخوان وردپرس به قسمت کاربران » Temporary Logins مراجعه کنید و سپس در بالای صفحه بر روی دکمه ‘Create New’ کلیک کنید تا یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.

تنظیمات افزونه Temporary Login Without Password

بعد کلیک بر روی دکمه ایجاد حساب کاربری، صفحه ای جدید برای شما باز می شود که باید اطلاعات لازم را وارد نمایید.

ابتدا باید یک آدرس ایمیل و پس از آن هم نام و نام خانوادگی برای کاربر وارد کنید.

تنظیمات افزونه Temporary Login Without Password

در مرحله بعد باید در قسمت role نقش کاربرو همچنین در قسمت expiry هم باید مدت زمانی که میخواهید حساب کاربر فعال باشد را انتخاب کنید.

پس از انجام تظیمات فراموش نکنید که بر روی Submit کلیک کنید.

بعد از ایجاد حساب موقت یک لینک ایجاد می شود که شما باید آن را کپی کنید و برای هر کسی که می خواهید بدون رمز وارد سایت شما شود ارسال کنید.

حساب موقت بعد از مدت زمانی که شما انتخاب کردید به صورت خودکار منقضی می شود.

ایجاد حساب کاربری موقت در وردپرس بدون رمز

مدیریت حساب موقت وردپرس

شما به راحتی از قسمت کاربران » Temporary Logins می توانید تمام کاربران موقت سایت خود را مدیریت کنید.

به عنوان مثال می توانید تاریخ آخرین ورود و زمان باقی مانده را تا زمان انقضای حساب مشاهده کنید. یا حساب آنها را غیرفعال یا حذف کنید.

ایجاد حساب کاربری موقت در وردپرس بدون رمز

پس از حذف یک حساب موقت، کلیه مطالب ایجاد شده توسط آن کاربر مانند نوشته ها یا برگه ها، مدیر به عنوان نویسنده آنها نمایش داده می شود.

این تمام کاری بود که شما باید انجام دهید. امیدواریم نحوه نحوه ایجاد حساب کاربری موقت در وردپرس بدون رمز را یاد گرفته باشید. همچنین ممکن است بخواهید نحوه نظارت بر فعالیت کاربران در وردپرس را ببینید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *