آموزش وردپرس, سئو وردپرس

نحوه اضافه کردن تگ عنوان در وردپرس

نحوه اضافه کردن تگ عنوان در وردپرس

اگر می‌پرسید چگونه تگ‌ های عنوان را در وردپرس اضافه کنید، خبر خوبی برای شما داریم. وردپرس به صورت خودکار تگ عنوان شما را دقیقاً مشابه برچسب عنوان پست یا صفحه شما تنظیم می کند. عملاً به این معنی است که نیازی به تنظیم عنوان یکسان در دو مکان مختلف نیست. اما اگر بخواهید یک تگ عنوان سفارشی متفاوت از تگ عنوان نوشته یا برگه خود برای نمایش در صفحه نتایج گوگل تنظیم کنید، چه؟

نحوه اضافه کردن تگ عنوان در وردپرس

برچسب عنوان چیست؟ نحوه اضافه کردن برچسپ

اصطلاح عناوین صفحه اغلب برای اشاره به برچسب های عنوان استفاده می شود. اصطلاحات عناوین وب سایت و عناوین HTML نیز ممکن است برای توصیف آنها استفاده شوند. تگ عنوان یک صفحه وب عنوان قابل کلیکی است که در کنار نتیجه در SERP صفحه نتایج موتور جستجو  ظاهر می شود.

هنگام افزودن صفحات جدید به وب سایت خود، اکثر سیستم های مدیریت محتوا، از جمله وردپرس، فرم هایی دارند که به طور خودکار برچسب های عنوان را در اطراف عنوان صفحه درج می کنند. شما باید سعی کنید عناوین سئوی خود را بین 60 تا 70 کاراکتر نگه دارید، زیرا گوگل فقط می تواند 60 تا 70 کاراکتر از عنوان صفحه را در نتایج نمایش دهد. آسان کردن وب سایت شما برای خواندن و درک، کمک زیادی به تگ های عنوان واضح می کند.

برچسب‌ های عنوان موضوع صفحه وب را هم برای کاربران و هم برای موتور های جستجو مشخص می‌کنند. بعلاوه، آنها تخمینی از ارتباط یک صفحه با درخواست کاربر را به موتور های جستجو ارائه می دهند. به همین دلیل، تگ‌ های عنوان و عناوین صفحه باید به طور دقیق محتوای صفحه را منعکس کنند.

برچسپ عنوان

دلایلی که چرا بهتر است تگ عنوان شما با تگ H1 شما متفاوت باشد؟

دلایلی که نشان می دهد برچسب عنوان شما باید با تگ H1 متفاوت باشد. در حالی که تنظیم خودکار برچسب عنوان شما توسط وردپرس باعث صرفه جویی در وقت شما می شود، شرایطی وجود دارد که تنظیم یک برچسب عنوان جداگانه از عنوان پست یا صفحه شما الزامی است. نرخ کلیک معروف در این مورد مقصر است. درصد افرادی که روی لیست صفحه شما در گوگل کلیک کرده اند به عنوان نرخ کلیک شما شناخته می شود. و در بسیاری از مواقع، نرخ کلیک برای تگ عنوان شما بسیار پایین خواهد بود.

بنابراین، بدون شک ترجیح داده می شود که یک برچسب عنوان بنویسید که برای نرخ کلیک بالا بهینه شده باشد. اگر در مورد برچسب عنوان خود به عنوان یک تبلیغ آنلاین فکر کنید، به راحتی متوجه خواهید شد که چرا اینقدر اهمیت دارد و چگونه به یک تبلیغ خوب برسید.

بنابراین، با فکر کردن در مورد آنچه که می توانید در برچسب عنوان خود قرار دهید تا بازدید کنندگان را تشویق کنید تا به صفحه شما مراجعه کنند، فکر کنید. موفقیت پست یا صفحه شما به شدت به داشتن نرخ کلیک بالا بستگی دارد که اغراق آمیز نیست اگر بگوییم استفاده از یک افزونه SEO اجتناب ناپذیر است.در واقع، شما احتمالاً قبلاً از Yoast SEO استفاده می‌کنید، و این دقیقاً افزونه‌ای است که ما از آن برای تنظیم برچسب عنوان مناسب در پست یا صفحه خود استفاده می‌کنیم. اگر هنوز افزونه Yoast SEO را نصب نکرده اید، اکنون زمان انجام آن است. نصب این افزونه هیچ تفاوتی با نصب هر افزونه دیگری ندارد و در صورت نیاز به کمک، همیشه می توانید راهنمای ما در مورد نصب افزونه وردپرس را بررسی کنید.

دستورالعمل های ویرایش برچسب عنوان سئو

افزونه Yoast SEO باید به عنوان یک بخش قابل تغییر جدید در زیر ویرایشگر محتوای شما در همه صفحات و پست ها پس از نصب ظاهر شود. شما می‌خواهید تگ عنوان ویژه خود را در این بخش جدید Yoast SEO وارد کنید. فیلد های ورودی برای ویرایش برچسب عنوان شما ابتدا با کلیک بر روی دکمه ویرایش قطعه  ظاهر می شود. اگر می‌خواهید یک برچسب عنوان سفارشی در وردپرس داشته باشید، اولین موردی را که می‌بینید ویرایش کنید که عبارت عنوان سئو را نشان می‌دهد.  همانطور که می بینید، از قبل با اطلاعات زیر پر شده است: عنوان، صفحه، جداکننده و عنوان سایت.

عنوانSEO

اینها در واقع متغیر های قطعه هستند، به این معنی که اگر آنها را در حالت پیش فرض قرار دهید، عنوان صفحه پست، شماره صفحه اگر چندین صفحه وجود دارد، یک جداکننده مانند “-” یا ” |»، و سپس عنوان سایت شما که می توانید با رفتن به تنظیمات  عمومی آن را تغییر دهید.

اکنون می توانید عنوان سفارشی خود را در این قسمت ورودی با حذف کامل هر چیز دیگری از آن در صورت تمایل وارد کنید.

در بیشتر موارد، توصیه می شود که جداکننده و عنوان سایت را در انتها رها کنید زیرا می توانند به مشتریان بالقوه کمک کنند تا با برند شما آشنا شوند.

پس از اتمام، فراموش نکنید که برای ذخیره تغییرات خود روی بروزرسانی کلیک کنید.

نکات سریع برای بهینه سازی برچسب عنوان برای موتورهای جستجو

  • کلمات کلیدی مورد نظر خود را در عناوین قرار دهید.
  • به طور واضح و مختصر اطلاعات صفحه خود را شرح دهید.
  • از عناوین مجدد استفاده نکنید. آنها باید اصلی باشند!
  • با استفاده از کلماتی مانند چطور، چقدر، چرا وکجا به خوانندگان کمک کنید بفهمند چه چیزی در صفحه پیدا خواهند کرد.
  • با استفاده از کلماتی مانند بهترین ، خلاصه، نهایی، منحصر بفرد و موارد مشابه، کاربران را تشویق کنید که کلیک کنند.
  • از برند یا نام شرکت خود عاقلانه استفاده کنید.
  • به یاد داشته باشید که عناوین باید حدود 55 تا 60 کاراکتر باشند.

در نتیجه

کارهای کوچک زیادی وجود دارد که می توانید برای افزایش دید خود انجام دهید، حتی اگر گاهی اوقات ممکن است به نظر یک تعهد بزرگ برای بهبود سئوی وب سایت شما باشد. نرخ کلیک و سئوی شما را می توان با استفاده از تگ های عنوان، URL ها و توضیحات متا افزایش داد. . ما تمام دانش ضروری را برای افزودن، تغییر و استفاده حداکثری از برچسب‌ های عنوان در اختیار شما قرار دادیم. از آن عاقلانه استفاده کنید و موفق باشید!

همچنین ممکن است بخواهید مقاله دیگر ما را در مورد نوشتن توضیحات متا ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *