قالب وردپرس املاک

قالب Hoppex – قالب وردپرس گروه املاک و مستغلات

قالب Hoppex

Hoppex به عنوان یک قالب وردپرس گروه املاک و مستغلات پاسخگو تمیز و مدرن ساخته شده است. این قالب کاملاً برای هر نوع تجارت املاک و مستغلات طراحی و سازماندهی شده است. شما به راحتی می توانید طرح بندی قالب را تغییر دهید و گسترش دهید. قالب شامل سه طرح بندی صفحه اصلی تمیز با سه سبک هدر مختلف و 15+ صفحه داخلی متفاوت است.

قالب Hoppex

وارد کننده سریع نسخه نمایشی

پس از فعال کردن قالب Hoppex، می‌توانید به سرعت داده‌های نمایشی را از پنل قالب وارد کنید. سپس می توانید محتوای خود را با محتوای آزمایشی جایگزین کنید.

صفحه ساز المنتور

المنتور قدرتمندترین صفحه ساز است که یک ابزار مفید پیشرفته با حالت کشیدن و رها کردن برای سفارشی کردن صفحات در اختیار شما قرار می دهد. یک سفارشی ساز کاربر پسند و بلادرنگ به شما کمک می کند تا وب سایت مورد نظر را سریع طراحی کنید و نتایج خود را فوراً بررسی کنید.

طرح رنگ های مختلف

این قالب دارای یک گزینه تغییر رنگ عمومی است که می توانید به راحتی رنگ مورد علاقه خود را روی این قالب اضافه کنید.

تایپوگرافی

این قالب به شما اجازه می دهد تا به سرعت تایپوگرافی هر بخش را از ویرایشگر المنتور تغییر دهید.

فرم تماس 7

hoppex با رایج ترین و محبوب ترین افزونه فرم تماس 7 ساخته شده است. شما می توانید به سرعت از طریق فرم تماس با بازدیدکنندگان خود ارتباط برقرار کنید!

چارچوب REDUX

این قالب مجموعه ای آسان و همه جانبه از گزینه های قالب را ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا چیزهای اطراف وب سایت خود را آسان تر پیکربندی و تغییر دهید.

برای خرید قالب وردپرس گروه املاک و مستغلات Hoppex می توانید از سایت تم فارست اقدام کنید.

اگر قصد راه اندازی حرفه ای ترین سایت را دارید، پیشنهاد می کنیم از قالب وردپرس چشالو استفاده کنید. با چشالو می توانید هر سایتی را راه اندازی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *