قالب وردپرس پزشکی, قالب وردپرس رایگان

10 بهترین قالب وردپرس پزشکی رایگان

بهترین قالب وردپرس پزشکی رایگان

دنبال بهترین قالب وردپرس پزشکی رایگان هستید؟ اگر فعلا نمی خواهید برای خرید قالب وردپرس هزینه ای کنید و می خواهید از یک قالب رایگان استفاده کنید در جای خوبی قرار گرفته اید. ما در اینجا بهترین قالب های رایگان پزشکی را معرفی می کنیم.

اگر می خواهید حرفه ای ترین سایت را در کمترین زمان راه اندازی کنید و یک بار برای همیشه هزینه کنید، از قالب چشالو یا سایت آماده پزشکی که به وسیله آن آماده شده استفاده کنید.

بهترین قالب رایگان پزشکی برای وردپرس

این قالب ها برای بیمارستان ها، کلینیک ها، دندانپزشکان، پزشکان، جراحان، مراکز اورژانس، داروخانه ها و موارد مشابه ایده آل هستند و به دلخواه می توانید گزینه مناسب را برای سایت خود انتخاب کنید.

1. قالب VW Medical Care

قالب پزشکی رایگان VW Medical Care

VW Medical Care یک قالب وردپرس رایگان ساده و چند منظوره است که به شما امکان می دهد برای هر بیمارستان، کلینیک، خانه سالمندان، خدمات بهداشتی و فروشگاه های پزشکی وب سایتی ایجاد کنید.

با استفاده از این قالب رایگان وردپرس، می توانید یک صفحه اصلی زیبا با یک نوار اسلایدر ایجاد کنید که شماره تلفن، آدرس و همچنین خدمات و زمینه های اصلی تخصص شما را لیست کند. به لطف سازگاری با ووکامرس، می توانید یک فروشگاه قدرتمند هم راه اندازی کنید.

VW Medical Care به دلیل طرح کلاسیک وبلاگ محور، انتخاب بسیار خوبی برای کسانی است که از بازاریابی محتوا برای جذب بیماران استفاده می کنند.

2. قالب Dr. Life Saver

قالب Dr. Life Saver

Dr. Life Saver قالبی است که قابلیت عملکردهای مورد نیاز برای کلینیک ها، بیمارستان ها، سازمان های بهداشتی و متخصصان بهداشت را ارائه می دهد. این قالب وردپرس پزشکی هم رایگان ارائه می شود. اگر مجبورید فعلاً از نسخه رایگان استفاده کنید، نگران نباشید این نسخه تمام نیازهای شما را از ابتدا برطرف می کند.

این قالب رایگان پزشکی وردپرس دارای یک طرح صفحه اصلی است که مجهز به یک بنر بزرگ، آیکون ها و جعبه های اطلاعاتی با دکمه های فراخوانی برا اقدام است. این دکمه ها می توانند به صفحه تماس با ما، خواندن اطلاعات بیشتر در مورد کلینیک یا تیم و خدمات شما لینک شوند.

Dr. Life Saver ویژگی های مناسب مانند فرم زمان بندی قرارها را ارائه می دهد. همچنین کدهای کوتاه مختلف را برای نمایش شمارنده، توصیفات مشتریان، نوار پیشرفت و … نمایش می دهد.

نکته جالب دیگر در مورد قالب Dr. Life Saver سازگاری آن با ویرایشگر محتوای گوتنبرگ است.

3. قالب MedZone Lite

قالب MedZone Lite

اگر می خواهید سبک زیبا، سادگی و ویژگی های خوب را با هم ترکیب کنید، MedZone Lite مناسب شماست. این قالب رایگان وردپرس پزشکی می تواند به راحتی به وب سایتی برای متخصصان بهداشت، کلینیک ها، بیمارستان ها، سازمان های تحقیقات پزشکی و شرکت های بیمه درمانی تبدیل شود.

در حالی که MedZone Lite مانند تصاویر قبلی ما از تصاویر دیدنی پر زرق و برق برخوردار نیست، ترکیب زیبا و پس زمینه روشن و رنگ های قوی یک هویت بصری منحصر به فرد ایجاد می کند. با یک بنر تمام عرض و آیکون های تعاملی که شرح کوتاه یا تماس برای اقدام در حالت شناور را نشان می دهد، از بازدید کنندگان استقبال می شود.

هنگامی که کاربر به پایین پیمایش می کند، گزینه هایی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات شما یا تعیین وقت فوری قرار ملاقات از طریق فرم داخلی در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین می توانید صفحه اصلی خود را با یک بلوک ساعت کاری، لیست تیم و توصیفات با اسلایدر غنی کنید.

در حالی که سایر قالب های رایگان اغلب قابلیت تنظیم محدود دارند، اما این مورد در MedZone Lite صدق نمی کند. با تشکر از یک ابزار شخصی سازی داخلی وردپرس، می توانید وب سایت پزشکی خود را به دلخواه ویرایش کنید و در همان زمان تغییرات را مشاهده کنید.

4. قالب Medical Way

قالب Medical Way

قالب کلینیک پزشکی Medical Way یک قالب وردپرس پزشکی است که کاملا ریسپانسیو و آماده ترجمه است. این به طور ایده آل برای پزشکان، درمانگران، مراکز پزشکی، بیمارستان ها، دندانپزشکان و موارد دیگر مناسب است.

این قالب وردپرس دارای چندین ویجت سفارشی و قالب صفحه است. می توانید از قالب صفحه اول استفاده کنید تا ظاهری حرفه ای به وب سایت خود بدهید.

قالب صفحه اول دارای یک نوار اسلایدر صفحه اصلی است که کنجکاوی همه را برمی انگیزد. قالب پزشکی Medical Way همچنین دارای مناطق ویجت در فوتر و نوار کناری است. شما می توانید از نوار کناری سمت چپ یا سمت راست انتخاب کنید. در مجموع، Medical Way یک قالب وردپرس همه جانبه و قدرتمند است. این کار را با روش پزشکی انجام دهید!

5. قالب Medical

قالب Medical

قالب کلینیک پزشکی رایگان Medical یک قالب وردپرس پزشکی تمیز و حداقلی است. این یک قالب بسیار اساسی است، اما آن را خاص می کند. قالب  Medical یک قالب وبلاگ نویسی وردپرس است که آخرین پست های شما را در صفحه اصلی به نمایش می گذارد.

این پوسته وردپرس از مناطق ویجت در فوتر و نوار کناری پشتیبانی می کند. شما می توانید سایت خود را با منوها و لوگو های سفارشی شخصی سازی کنید. حتی سایر ترفندهای زیبایی را انجام دهید.

این قالب دارای یک قالب صفحه با عرض کامل است. همچنین یک بخش اختصاصی برای اطلاعات برجسته و مرتبط وجود دارد. آیا می خواهید یک وبلاگ پزشکی راه اندازی کنید؟ این ابزاری برای تحقق آن است.

6. قالب VW Hospital Lite

قالب VW Hospital Lite

قالب کلینیک پزشکی رایگان VW Hospital Lite یک قالب وردپرس پزشکی برای انواع سایت های پزشکی و بیمارستانی است. این یک قالب کاملا پاسخگو و آماده ترجمه با قابلیت های پیکربندی عالی است.

قالب پزشکی VW Hospital Lite دارای طیف گسترده ای از ویژگی ها است که می توانید از آنها به نفع خود استفاده کنید. همچنین می توانید یک قرار ملاقات یا بخش گواهی به وب سایت خود اضافه کنید.

علاوه بر اینها یک دکمه فراخوان برای اقدام در صفحه اصلی این قالب وجود دارد. علاوه بر این، این قالب پزشکی وردپرس کاملاً با افزونه ووکامرس سازگار است و با Bootstrap ساخته شده است.

قالب VW Hospital Lite به شما امکان می‌دهد بین چند طرح انتخاب کنید. همچنین دارای یک نسخه پرمیوم با ویژگی های حتی بیشتر مانند کد های کوتاه سفارشی و مناطق محتوا است.

7. قالب  Eightmedi Lite

قالب Eightmedi Lite

قالب کلینیک پزشکی رایگان Eightmedi Lite یک قالب وردپرس پزشکی رایگان است که دارای ویژگی های متعددی است. این قالب برای تجارت الکترونیک آماده است و دارای یک طرح شبکه ای برای پست های وبلاگ است. شما می توانید بین طرح بندی تمام عرض یا جعبه ای یکی را انتخاب کنید.

علاوه بر این، قالب پزشکی  Eightmedi Lite دارای یک قالب صفحه اصلی قابل تنظیم است. می‌توانید بخش‌های سفارشی را به صفحه فهرست اضافه کنید تا جزئیاتی مانند فرم‌ های قرار، ساعات کاری، اسلایدر، نمادهای اجتماعی و غیره را نمایش دهید.

این تم وردپرس از فونت های گوگل برای تایپوگرافی پیشرفته پشتیبانی می کند. قالب Eightmedi Lite همچنین دارای یک نسخه حرفه ای با ویژگی های اضافی و پشتیبانی از کیفیت برتر است. هر زمان که بخواهید می توانید ارتقا دهید.

8. قالب Medplus

قالب Medplus

 

قالب کلینیک پزشکی رایگان Medplus یک قالب حرفه ای است که به بهترین وجه با نیاز های بیمارستان ها، داروخانه  ها، کلینیک های دندانپزشکی، جراحان و غیره مطابقت دارد. این قالب با افزونه  ووکامرس ، NextGEN Gallery، Contact Form 7 و سایر افزونه های محبوب وردپرس سازگار است.

با استفاده از نوار اسلایدر، می‌توانید ناحیه زیر را فعال کنید تا یک دکمه تماس برای اقدام سفارشی برای قرارها اضافه کنید.

علاوه بر این، قالب پزشکی Medplus دکمه های رسانه های اجتماعی و جزئیات دیگری را ارائه می دهد که وب سایت پزشکی شما را متمایز می کند. از آیکون های خارجی پشتیبانی می کند و به راحتی قابل سفارشی سازی است. مبتدیان و حرفه ای ها، خوش آمدید.

9. قالب Health Care

قالب Health Care

قالب Health Center Lite دارای چندین قالب اضافی، از جمله یک الگوی صفحه اصلی سفارشی و یک قالب صفحه تمام عرض است.

قالب صفحه اصلی Health Care دارای یک منطقه تصویر بزرگ است که توسط بلوک های محتوای سفارشی دنبال می شود. علاوه بر این، دارای یک فوتر ویجت شده است و از طرح سه ستونی پشتیبانی می کند.

همچنین یک دکمه فراخوان برای اقدام در صفحه اصلی این قالب وجود دارد. علاوه بر این، این قالب وردپرس کاملاً با افزونه ووکامرس سازگار است و با Bootstrap ساخته شده است.

قالب پزشکی VW Hospital Lite به شما امکان می‌دهد بین چند طرح انتخاب کنید. همچنین دارای یک نسخه پریمیوم با ویژگی های حتی بیشتر مانند کدهای کوتاه سفارشی و مناطق محتوا است.

10. قالب Doctor Clinic

قالب Doctor Clinic

قالب کلینیک پزشکی Doctor Clinic یک قالب وردپرس پزشکی رایگان با ویژگی ها و عملکرد های زیادی است که می توانید از آن استفاده کنید. به لطف طراحی وب از پیش تعریف شده و آماده برای استفاده، اکنون می توانید بلافاصله شروع به کار در وب کنید.

به خاطر داشته باشید که می‌توانید از قالب Doctor Clinic برای ایجاد یک وب‌ سایت یک صفحه‌ای استفاده کنید، بنابراین همه می‌توانند تنها در چند طومار با خدمات شما آشنا شوند.

قالب پزشکی Doctor Clinic برای سرعت و سئو بهینه سازی شده است و عملکرد عالی را تضمین می کند. همچنین این چیدمان با دستگاه های دستی و دسکتاپ و مرورگر های وب محبوب نیز هماهنگ است.

دکتر کلینیک تضمین می کند که عملیات صفحه پزشکی شما با به روز رسانی های مکرر بی عیب و نقص خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *