آموزش وردپرس

پیدا کردن آدرس RSS Feed سایت های وردپرس

پیدا کردن آدرس RSS Feed سایت های وردپرس

هر سایت وردپرس بطور خودکار RSS Feed را برای نوشته های شما ایجاد می کند. بازدید کنندگان می توانند با استفاده از یک فیدخوان در این فید مشترک شوند و هنگام انتشار مطالب جدید، آنها را دریافت کنند. در این مقاله، نحوه پیدا کردن آدرس RSS Feed در وردپرس را یاد خواهید گرفت، بنابراین می توانید آنها را با کاربران سایت خود به اشتراک بگذارید.

RSS Feed اصلی همیشه در دایرکتوری /feed/ نصب می شود. به عنوان مثال، اگر سایت شما باشد themefars.com فید خود را می توانید در مکان زیر پیدا کنید: themefars.com/feed/ .

سعی کنید به سایت خود مراجعه کرده و “/ feed /” را به انتهای URL اضافه کنید. شما باید فایل XML خام را که فید RSS است، مشاهده کنید.

پیدا کردن آدرس RSS Feed سایت های وردپرس

همچنین شما می توانید فقط آدرس RSS Feed وبلاگ یا هر بخش دیگر از سایت خود را به اشتراک بگذارید. برای اینکار هم به راحتی در انتهای آدرس وبلاگ خود /feed/  را قرار دهید. مثلا اگر آدرس بلاگ شما themefars.com/blog/ است، آدرس فید آن themefars.com/blog/feed/ می شود.

برای جاسازی یا به اشتراک گذاری فید خود در هر کجای آنلاین می توانید از آدرس فید استفاده کنید. به طور پیش فرض، وردپرس راهی برای پیشبرد آن در سایت شما فراهم نمی کند. تنها راه لینک دادن به آن است، بنابراین بازدید کنندگان می توانند آن را پیدا کرده و با یک فید خوان مشترک شوند.

در مورد ارسال اعلان های خواننده هنگام انتشار مطالب جدید، FeedPress یک راه حل مبتنی بر RSS است که به شما امکان می دهد تا افراد در فید شما مشترک شوند و اعلان های ایمیل ساده ای دریافت کنند.

 به پایان این مقاله رسیدیم، امیدواریم که نحوه پیدا کردن آدرس RSS Feed در سایت وردپرس را یاد گرفته باشید. همچنین ممکن است با خطای RSS Feed مواجه شوید، برای حل خطاهای رایج فید، مقاله حل مشکل فید در وردپرس ما را ببینید.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *