آموزش وردپرس, پایگاه دانش

بسته آسان نصبی قالب وردپرس چیست؟

بسته آسان نصبی قالب وردپرس چیست؟

ممکن است هنگام خرید قالب وردپرس یا سایت آماده، در صفحه توضیحات ببینید که گفته شده این قالب وردپرس بسته آسان نصبی دارد یا اینکه این سایت آماده به صورت بسته آسان نصبی ارائه می شود و برای شما سوال باشد که بسته آسان نصبی یا Easy Installer چیست و چه کاربردی دارد؟

در ادامه ما توضیحات لازم را در مورد بسته آسان نصبی قالب وردپرس ارائه خواهیم داد.

بسته آسان نصبی قالب وردپرس چیست؟

بسته آسان نصبی چیست؟

شما قبل از خرید قالب وردپرس، می توانید پیشنمایش آنلاین آن قالب که یک وب سایت از پیش ساخته شده است را ببینید.

اگر شما بعد از خرید قالب وردپرس بخواهید سایت خود را مشابه آن چیدمان و تنظیمات راه اندازی کنید، بسیار زمانبر خواهد بود و اگر مبتدی باشید کاری بسیار سخت خواهد بود.

پس در این زمان بسته نصب آسان قالب وردپرس به کمک شما می آید.

بسته آسان نصبی یک کپی (بک آپ) از همان وب سایت از پیش ساخته شده است که قبل از خرید مشاهده کردید و به وسیله افزونه داپلیکتور آماده شده است. (به بیان دیگر بسته نصب آسان قالب وردپرس در واقع یک سایت آماده است که به وسیله افزونه Duplicator آماده شده است.)

بسته نصب آسان قالب وردپرس به شما کمک می کند که با چند کلیک و در کمتر از 5 دقیقه سایت خود را دقیقا با همان طراحی و چیدمان راه اندازی کنید و سایتی دقیقا مشابه همان پیش نمایش که قبل از خرید مشاهده کردید داشته باشید.

توجه: بسته آسان نصبی شامل تمام فایل ها یعنی وردپرس، قالب وردپرس، افزونه ها و … است. (خیلی ها به اشتباه فکر میکنند که باید قبل از راه اندازی بسته اسان نصبی، وردپرس را نصب کنند)

از بسته آسان نصبی قالب وردپرس استفاده کنیم یا خیر؟

خیلی‌ها تصور می کنند که استفاده از بسته نصب آسان کار درستی نیست. اما این کاملا اشتباه است!

بسته آسان نصبی به شما کمک می کند تا به جای شروع از صفر از نقطه بالاتری شروع کنید!

بسته نصب آسان قالب وردپرس در زمان شما صرفه جویی می کند و شما فقط لازم است تا محتوا و تصاویر خود را جایگزین تصاویر و محتوای آزمایشی کنید و محتوا و تصاویر آزمایشی که نیاز ندارید را حذف کنید. همچنین شما به راحتی می توانید به دلخواه طراحی از پیش ساخته شده را هر طوری که می‌خواهید ویرایش کنید.

به عنوان مثال در صفحه اصلی، بخش های اضافی را حذف کنید یا بخش های جدیدی را اضافه کنید.

تنها در صورتی از بسته آسان نصبی استفاده نکنید که فقط می خواهید از امکانات قالب استفاده کنید و یک سایت با طراحی کاملا اختصاصی راه اندازی کنید.

به پایان این مقاله رسیدیم، امیدواریم که به خوبی با بسته آسان نصبی وردپرس آشنا شده باشید. همچنین ممکن است بخواهید مقاله دیگر ما را در مورد آموزش نصب بسته آسان نصبی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *