آموزش ووکامرس, ووکامرس

نمایش محصولات ناموجود در انتهای صفحه فروشگاه در ووکامرس

ووکامرس یک ویژگی منحصر به فرد دارد که به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی موجودی انبار خود را کنترل کنید. اکثراً در فروشگاه‌های آنلاین، موجودی انبار برخی از محصولات به سرعت کاهش پیدا می‌کند و پس از مدتی موجودی این محصولات به اتمام می رسند. بهتر است در این شرایط، استراتژی نمایش محصولات ناموجود در انتهای صفحه فروشگاه و آرشیوها در ووکامرس را بکار بگیرید تا تجربه کاربری و کیفیت وب‌سایت فروشگاهی شما بهبود یابد.

در واقع، این اقدام نمایش محصولات ناموجود در انتهای لیست کالاها و قرار دادن محصولات موجود در ابتدای لیست کمک می‌کند تا مشتریان به سرعت به محصولات موجود دسترسی پیدا کنند و از تجربه خرید بی‌نقصی بهره‌مند شوند.  این روش می‌تواند در سئو و افزایش فروش فروشگاه شما تاثیر زیادی داشته باشد.

از آنجایی که موجودی انبار یکی از ابزارهای اصلی در اداره یک فروشگاه آنلاین است، انتقال محصولات ناموجود به پایین لیست محصولات ووکامرس، نه تنها به جلب رضایت مشتریان کمک می‌کند بلکه از دید سئو نیز می‌تواند عوامل مثبتی ایجاد کند.

در ادامه ما نحوه انتقال محصولات ناموجود به انتهای لیست محصولات در فروشگاه و صفحات آرشیو ووکامرس را آموزش می دهیم.

نمایش محصولات ناموجود در انتهای صفحه فروشگاه در ووکامرس

نمایش محصولات ناموجود در انتهای لیست فروشگاه

برای تغییر ترتیب نمایش محصولات در ووکامرس و انتقال محصولات ناموجود به آخر لیست فقط کافی است تا قطعه کد زیر را به فایل function.php قالب وردپرس فعال سایت خود اضافه کنید.

add_action( 'woocommerce_product_query','hide_out_of_stock' );
function hide_out_of_stock( $q ) {
$q->set( 'orderby', 'meta_value' );
$q->set( 'meta_key', '_stock_status' );
$q->set( 'order', 'ASC' );
}

اکنون اگر صفحه فروشگاه یا صفحات آرشیو خود را بررسی کنید خواهید دید که محصولات ناموجود در انتهای لیست نمایش داده می شود.

به پایان این آموزش رسیدیم، امیدواریم که نمایش محصولات ناموجود در انتهای صفحه فروشگاه در ووکامرس را یاد گرفته باشید. همچنین ممکن است بخواهید مقاله دیگر ما را در مورد مرتب سازی محصولات بر اساس موجودی در داشبورد مدیریت ووکامرس بببینید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *