آموزش وردپرس, افزونه رایگان وردپرس

6 بهترین افزونه صفحه ورود سفارشی وردپرس

افزونه پروفایل کاربری تم فارس

اگر از اینترنت استفاده کرده اید، باید بدانید که صفحه ورود به سیستم چیست. مکانی که کاربران نام کاربری و رمز عبور را وارد می کنند تا به حساب کاربری خود دسترسی داشته باشند صفحه ورود نام دارد. اکنون صاحبان وب سایت های وردپرس، به ویژه افرادی که یک سایت مبتنی بر عضویت را اداره می کنند، قطعا می دانند که صفحه ورود پیش فرض وردپرس کمی برای کاربران می تواند ناخوشایند باشد و بر تجربه کلی کاربر وب سایت تاثیر منفی بگذارد. یک صفحه ورود سفارشی وردپرس می تواند در موفقیت شما تاثیر مثبتی داشته باشد.

افزونه پروفایل کاربری تم فارس

همانطور که همه ما می دانیم  محبوبیت وردپرس تا حدودی نتیجه ای از سطح بالای قابل تنظیم بودن آن است. شما می توانید وب سایت های وردپرس هر گونه که می خواهید طراحی کنید. بنابراین، شما به راحتی می توانید صفحه ورود به وردپرس را با طراحی جذاب در دسترس قرار دهید. شما می توانید برای اینکار از یک افزونه صفحه ورود سفارشی وردپرس استفاده کنید.

بهترین افزونه صفحه ورود وردپرس

ما در این مقاله 6 مورد از بهترین افزونه های صفحه ورود سفارشی وردپرس را به شما معرفی می کنیم. که شامل افزونه های رایگان و پریموم می باشد. مهم نیست که شما کدام افزونه وردپرس را انتخاب می کنید، چون همه آنها می توانند در ایجاد صفحه ورود سفارشی وردپرس به شما کمک کنند. البته افزونه های پریموم ( پولی ) می توانند گزینه های بیشتری را در اختیار شما قرار دهند و طراحی منحصربفرد تری دارند.

1. افزونه Youzer

افزونه ساخت انجمن در وردپرس youzer

افزونه Youzer قدرتمندترین افزونه پروفایل کاربری دنیای وردپرس می باشد که شامل ویژگی ها و امکانات نامحدود است. شما با این افزونه علاوه بر اینکه می توانید صفحه ورود را سفارشی سازی کنید یک پروفایل بسیار زیبا برای کاربران هم ایجاد می کنید. همانطور که می دانید پنل سایت برای کاربران که عضو سایت شما می شوند بسیار ساده و بی امکانات است و شما با این افزونه می توانید این مشکل را حل کنید. همچنین این افزونه در سایت شما مانند شبکه های اجتماعی یک انجمن بزرگ از کاربران ایجاد می کند و کاربران می توانند با هم ارتباط داشته باشند.

2. Admin Custom Login

افزونه Admin Custom Login

افزونه Admin Custom Login مستقیماً در مخزن وردپرس به صورت رایگان موجود است و بروزرسانی های منظم دریافت می کند. می توانید از آن برای تغییر تصویر پس زمینه و رنگ صفحه ورود به سایت استفاده کنید.

این افزونه ورود به سیستم سفارشی برای وردپرس با یک صفحه تنظیمات قدرتمند بسته بندی شده است که از طریق آن می توانید کنترل این افزونه را به طور کامل در دست داشته باشید. شما می توانید از این افزونه برای تغییر اندازه فونت فرم ورود به سیستم، موقعیت فرم، اضافه کردن جلوه های انیمیشن، اغادم شبکه های اجتماعی و … استفاده کنید.

3. Custom Login

افزونه Custom Login

افزونه Custom Login هم تقریباً مانند افزونه بالا است و ظاهر صفحه ورود به وردپرس را سفارشی می کند. با این حال، برخی از ویژگی های اضافه شده را نیز ارائه می دهد که ممکن است برای برخی از کاربران مفید باشد.

به عنوان مثال،  از Google Analytics پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید نحوه عملکرد کاربران در صفحه ورود به سایت خود را پیگیری کنید. این افزونه همچنین می تواند با ارائه تغییر مسیرهای سفارشی پس از ورود به سیستم و حتی پنهان کردن پیوندهای خاص در صفحه ورود استفاده شود.

4. Absolutely Glamorous Custom Admin

افزونه Absolutely Glamorous Custom Admin

Absolutely Glamorous Custom Admin یک افزونه پر زرق و برق برای سفارشی سازی صفحه مدیریت وردپرس است، که به شما امکان می دهد به آسانی تنظیمات آن را انجام دهید.

این افزونه البته محدودیت هایی دارد ولی با این حال تمام نیازهای اولیه شما برای شخصی سازی صفحه ورود به وردپرس را برآورده می کند.

ویژگی هایی که برای شخصی سازی صفحه ورود به سیستم به دست می آورید شامل گزینه ای برای مخفی کردن / تغییر متن “بازگشت به سایت” ، تغییر تصویر ورود به سیستم ، قرار دادن / حذف لینک های دلخواه در تصویر ورود به سیستم و … است. همچنین می توانید جعبه های ورود به سیستم را با گوشه های گرد نشان دهید. و در آخر اینکه ، افزونه گزینه ای را برای مخفی کردن / تغییر دکمه “ورود” و دکمه “فراموشی رمز عبور” به شما هدیه می دهد.

5. Erident Custom Login and Dashboard

افزونه Erident Custom Login and Dashboard

افزونه Erident Custom Login and Dashboard به شما کمک می کند تا ظاهر صفحه ورود و همچنین داشبورد وردپرس خود را به طور کامل سفارشی کنید.

شما با این افزونه امکان قرار دادن لوگو سایت در صفحه ورود به سیستم، تغییر پس زمینه و تغییر رنگ اطراف آن، افزودن سایه، و رنگ مختلف برای دکمه ها را خواهید داشت. همچنین شما می توانید لینک های خاص در صفحه ورود مانند “بازگشت به سایت” را مخفی یا نمایش دهید.

6. BM Custom Login

افزونه BM Custom Login

Custom Login یک افزونه ساده برای ساخت صفحه ورود سفارشی در وردپرس است. این افزونه ورود به وردپرس سفارشی ، مجموعه ای از الگوهای منحصر به فرد را ارائه می دهد که می توانید از آنها استفاده کنید تا به سرعت یک صفحه ورود به سیستم را تنظیم کرده و بعد از آن سفارشی سازی های لازم را انجام دهید. شما امکان سفارشی سازی با CSS، گزینه هایی برای اضافه کردن تصاویر، سفارشی سازی پس زمینه و … را در اختیار خواهید داشت.

به پایان این مقاله رسیدیم، امیدواریم که بهترین افزونه ورود سفارشی وردپرس را برای سایت خود پیدا کرده باشید. همچنین ممکن است مقاله افزونه انجمن وردپرس را ببینید تا به وسیله آن بتوانید کسب و کار خود را توسعه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *