افزونه رایگان وردپرس

3 افزونه برتر برای ساخت انجمن در وردپرس

افزونه ساخت انجمن در وردپرس

چرا با ساخت انجمن در وردپرس ( تالار گفتگو ) به خوانندگان و بازدید کنندگان خود فرصتی نمی دهید تا در مورد وب سایت شما تبادل نظر کنند؟ با راه اندازی انجمن در وردپرس شما می توانید هم یک فضا برای تبادل نظر کاربران در مورد محتوا، خدمات، محصولات و … سایت خود ایجاد کنید و هم اینکه می توانید از نظرات آنها و همچنین جذب کاربران بیشتر برای رشد و توسعه سایت خود استفاده کنید.

ما در ادامه 4 مورد از بهترین افزونه های ساخت انجمن در وردپرس را به شما معرفی می کنیم و شما می توانید به دلخواه یکی از آنها را برای راه اندازی انجمن در سایت خود استفاده کنید.

1. افزونه bbPress

افزونه ساخت انجمن در وردپرس bbPress

بی بی پرس یکی از افزونه های مفید و کاربردی سیستم مدیریت محتوای وردپرس است که در مخزن وردپرس به صورت رایگان موجوده و به شما این امکان را می دهد که به راحتی انجمن های گفتگو ایجاد کنید همچنین این انجمن را در وردپرس خود مدیریت کنید.

جدا از کوچک و سبک بودن ، به لطف سیستم عظیم وردپرس افزونه امکان افزودنی های عالی را نیز فراهم می کند. مجموعه ای از ویژگی های شگفت انگیز و نصب و پیکربندی آسان باعث می شود bbPress به یکی از بهترین افزونه های انجمن وردپرس تبدیل شود.

2. BuddyPress


افزونه ساخت انجمن در وردپرس BuddyPress

BuddyPress یکی دیگر از افزونه های قدرتمند وردپرس است که می تواند در ایجاد یک شبکه اجتماعی قوی و پیشرفته به شما کمک کند. این مغز متفکر وفادارترین همکاران وردپرس است و با ادغام و عملکرد آسان ساخته شده است.

اعضای ثبت نام شده می توانند پروفایل های خود را ایجاد کنند، ارتباط برقرار کنند، مکالمه خصوصی انجام دهند، با گروه ها و سایر موارد تعامل کنند. دارای کلیه مؤلفه های لازم در رسانه های اجتماعی و ساخت انجمن است که برای هر زمینه ای مانند یک شرکت ، مدرسه ، تیم ورزشی و … مناسب است.

3. افزونه Youzer

افزونه ساخت انجمن در وردپرس youzer

و اما افزونه غول ساخت انجمن و پروفایل کاربری در وردپرس Youzer می باشد. افزونه Youzer در کنار افزونه Buddypress کار می کند و به شما کمک می کند تا حرفه ای ترین انجمن را با امکانات منحصر بفرد و جذاب راه اندازی کنید. یوزر با امکانات و طراحی بینظیر خود هر کاربری را به خود جذب می کند تا در آن فعالیت داشته باشند. این افزونه که در اصل برای پروفایل کاربری وردپرس شناخته می شود با فروشگاه ساز ووکامرس سازگاری کامل دارد و اگر شما با این افزونه در سایت خود انجمن بسازید، علاوه بر اینکه می توانید یک انجمن منحصر بفرد داشته باشید می توانید افزایش فروش چشمگیری را در سایت شاهد باشید.

به پایان این مقاله رسیدیم، امیدواریم که بهترین افزونه ساخت انجمن در وردپرس را پیدا کرده باشید و به وسیله آن بتوانید قدمی در رشد و توسعه سایت خود بردارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *