قالب وردپرس فروشگاهی

قالب CarneShop – قالب وردپرس فروشگاه گوشت و قصابی

قالب CarneShop

CarneShop یک قالب وردپرس حرفه ای مربوط به گوشت است که به طور ویژه برای فروشگاه گوشت و قصابی ، فروشگاه مرغ ، فروشگاه گوشت گاو ، ماهی ، غذای دریایی ، فروشگاه مواد غذایی گوشتی ، فروشگاه سبزیجات و موارد دیگر طراحی شده است. همچنین برای وب سایت های مربوطه که نیاز به ظاهری زیبا با طراحی انعطاف پذیر و کاربر پسند دارند، متناسب است.

قالب CarneShop

در قالب CarneShop محتوای دمو قرار داده شده است:

با کمک دمو آماده قالب می توانید فقط با یک کلیک، سایتی آماده داشته باشید.

سازگاری با صفحه ساز المنتور:

قالب CarneShop با افزونه صفحه ساز المنتور سازگاری کامل دارد که این به شما کمک می کند تا با کشیدن و رها کردن صفحات موجود را ویرایش یا صفحات جدیدی بسازید. طرح بندی های از پیش تعریف شده زیبا و افزونه های سفارشی المنتور باعث می شود کار شما راحت تر و سریع تر انجام شود.

سئو بهینه شده

قالب Carne Shop با استفاده از بهترین شیوه های کد نویسی آماده شده است و  این باعث سئو و سرعت بسیار بالای آن شده است.

سازگار با فرم تماس 7

Carne Shop با رایج ترین و محبوب ترین افزونه فرم ساز یعنی Contact Form 7 سازگار است! فرم هایی را مطابق نیاز خود ایجاد کنید!

پنل تنظیمات پیشرفته

این قالب وردپرس فروشگاهی قصابی تقریبا هر گزینه ای که برای تغییرات در سایت نیاز است را در اختیار شما قرار می دهد و این کمک می کند تا شما تغییرات خود را بدون هیچ کد نویسی انجام دهید.

برای خرید قالب CarneShop می توانید از سایت تم فارست اقدام کنید.

اگر قصد راه اندازی حرفه ای ترین سایت را دارید، پیشنهاد می کنیم از قالب وودمارت استفاده کنید. چون وودمارت در حال حاضر بهترین قالب وردپرس فروشگاهی دنیا است و همچنین ما آن را کاملا فارسی و راستچین کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *