افزونه رایگان وردپرس, افزونه وردپرس

5 بهترین افزونه نمونه کار وردپرس (رایگان)

بهترین افزونه نمونه کار وردپرس

آیا قصد دارید تا نمونه کارهای خود را در سایت نمایش دهید؟ شما دو گزینه برای نمایش نمونه کار دارید. می توانید از یک قالب نمونه کارها استفاده کنید یا یک افزونه وردپرس نمونه کار را در سایت خود نصب کنید. ما قبلا در یک مقاله بهترین قالب های رایگان نمونه کار وردپرس را معرفی کردیم. اگر هیچ یک از قالب های نمونه کار را ترجیح نمی دهید یا به سادگی می خواهید از قالب های مختلف استفاده کنید، پس یک افزونه نمونه کار برای شما مناسب است.

ما در ادامه 5 مورد از بهترین افزونه های وردپرس رایگان نمونه کار را معرفی می کنیم.

افزونه Visual Portfolio

با استفاده از افزونه رایگان Visual Portfolio، گالری های عکس و طرح بندی نمونه کارها زیبا، تمیز و قدرتمند ایجاد کنید. این برای ایجاد گالری های عکس ساده و حرفه ای به اندازه کافی قدرتمند است. چه عکاس، آژانس یا هر چیز دیگری باشید، Visual Portfolio حضور آنلاین شما را تقویت می کند.

نمونه کارها و بلوک های گالری خود را بدون دانش کد نویسی بسازید. با تشکر از سازنده صفحه گوتنبرگ، می توانید گالری ها را به صورت بصری ایجاد و سفارشی کنید.

2. افزونه Portfolio

افزونه Portfolio

یک دیگر از بهترین افزونه های رایگان نمونه کار Portfolio است. این کاملاً واکنش گرا است و به راحتی  نمونه کارها / گالری شخصی شما را نمایش می دهد. از پنل مدیریت می توانید به راحتی موارد نمونه کار خود را اضافه کنید. دارای فیلدهای سفارشی مختلف، توضیحات کوتاه، آدرس پروژه، ابزارک همراه با اسلایدر چرخ فلک با تنظیمات مختلف است که چه تعداد می خواهند در یک زمان نمایش داده شوند و بسیاری موارد …

3. افزونه Advance Portfolio Grid and Slider

افزونه Advance Portfolio Grid and Slider

افزونه Advance Portfolio Grid and Slider یک شبکه یا نوار اسلایدر نمونه کارها پاسخگو به سایت وردپرس شما اضافه می کند. این بسیار قابل تنظیم است و یک نوع پست سفارشی برای نمونه کارها در سایت شما ایجاد می کند.

4. افزونه Portfolio Gallery, Product Catalog – Grid KIT Portfolio

افزونه Portfolio Gallery, Product Catalog – Grid KIT Portfolio

یکی دیگر از بهترین افزونه های رایگان نمایش نمونه کارها برای وردپرس  Portfolio Gallery, Product Catalog – Grid KIT Portfolio است. این یک راه حل عالی برای ساخت طرح های وردپرس، به عنوان مثال. ویترین نمونه کارها، گالری ویدیو یا عکس، کاتالوگ محصول، نوار اسلایدر تصویر، مشتریان یا گالری اعضای تیم است. دیگر نگران پاسخگویی نباشید! این افزونه محتوای شما را در هر محیطی اعم از موبایل، تبلت یا دسکتاپ سازگار می کند.

5. افزونه Responsive Filterable Portfolio

افزونه Responsive Filterable Portfolio

آخرین مورد از لیست بهترین افزونه های نمونه کار وردپرس ، Responsive Filterable Portfolio است. این یک افزونه نمونه کار واکنش گرا زیبا برای وبلاگ ها و سایت های وردپرس است. شما می‌توانید هر تعداد ویدیو، تصویر، پیوند را در شبکه نمونه کارها مدیریت کنید. همچنین می‌توانید ویدیوها، تصاویر، پیوندها را از نمونه کار اضافه، ویرایش و حذف کنید. قبل از افزودن نمونه کارها به وبلاگ وردپرس، می توانید پیش نمایش شبکه نمونه کارها را مشاهده کنید.

با کمک این افزونه نمونه کار رایگان می توانید ارتفاع، عرض رسانه نمونه کارها و همچنین رنگ پس زمینه نمونه کارها را تنظیم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *