افزونه رایگان وردپرس, افزونه وردپرس

بهترین افزونه کوتاه کننده لینک وردپرس رایگان

افزونه کوتاه کننده لینک وردپرس

آیا به دنبال بهترین افزونه کوتاه کننده لینک وردپرس رایگان هستید؟

پلاگین کوتاه کننده لینک در وردپرس باعث می شود پیوندهای زشت طولانی شما قابل ارائه به نظر برسند و به راحتی با کاربران به اشتراک گذاشته شوند. همچنین می‌توانید از کوتاه‌کننده‌های URL وردپرس برای سفارشی کردن لینک‌های وابسته خود و حذف کاراکترها و اعداد غیر ضروری آنها استفاده کنید.

در این مقاله، پس از توضیحاتی کوتاه 3 بهترین افزونه کوتاه کننده لینک وردپرس که رایگان هستند را معرفی می کنیم.

 افزونه کوتاه کننده لینک وردپرس

کوتاه کننده URL چیست؟

کوتاه کننده URL ابزاری است که می توانید از آن برای سفارشی کردن URL های طولانی و تبدیل آنها به لینک های کوچک و قابل اشتراک گذاری استفاده کنید. این یک تکنیک مدرن است که توسط افراد برای ایجاد URL هایی با سهولت به خاطر سپردن جهت استفاده در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ، تلگرام ، واستاپ و … استفاده می شود.

وقتی شخصی روی پیوند کوتاه سفارشی ساخته شده توسط یک کوتاه کننده URL کلیک می کند، همیشه به صفحه صحیح هدایت می شود. لینک های کوتاه شده از تغییر مسیرهای معمولی 301 پیروی می کنند که به هیچ وجه بر رتبه بندی سئو شما تأثیر نمی گذارد.

با کوتاه کننده های URL، می توانید URL های ساده ای برای لینک های پیچیده خود ایجاد کنید. این URL های سفارشی به راحتی در ایمیل ها، پیام های متنی، شبکه های اجتماعی و غیره به اشتراک گذاشته می شوند.

خب اکنون بیایید نگاهی به برخی از افزونه های کوتاه کننده محبوب URL وردپرس برای لینک های شما بیندازیم.

3 بهترین افزونه کوتاه کننده لینک در وردپرس

در زیر، برخی از افزونه های کوتاه‌کننده‌ لینک رایگان را معرفی کرده ایم. هر کوتاه کننده URL دارای ویژگی ها و گزینه های منحصر به فرد خود است، بنابراین شما می توانید بهترین کوتاه کننده لینک وردپرس را برای خود انتخاب کنید.

1. افزونه Pretty Links

افزونه Pretty Links

Pretty Links یک افزونه محبوب کوتاه کننده لینک وردپرس است. این همچنین به شما امکان می دهد پیوندهای وابسته قابل اشتراک گذاری برای ایمیل ها، پادکست ها، یوتیوب و غیره ایجاد کنید.

با Pretty Links می توانید URL های زشت و طولانی خود را سفارشی، کوتاه و ساده کنید. این کار خارج از چارچوب است، وب سایت شما را به کوتاه کننده URL تبدیل می کند و همه لینک های شما را قابل ارائه می کند.

همچنین می توانید از این افزونه برای افزودن لینک های وابسته به وب سایت وردپرس خود استفاده کنید و سپس به صورت خودکار آنها را در محتوای شما قرار می دهد. این پیوندها کاملاً قابل ردیابی و مدیریت آسان هستند.

2. افزونه URL Shortener

افزونه URL Shortener

URL Shortener یک افزونه رایگان وردپرس برای ایجاد لینک های کوتاه است. سبک و سریع است، به این معنی که سرعت سایت شما را کاهش نمی دهد. می توانید از این افزونه برای ایجاد لینک های کوتاه در وردپرس برای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی، ایمیل ها و موارد دیگر استفاده کنید.

این افزونه به شما امکان می دهد تمام URL های سفارشی خود را از یک داشبورد، مدیریت و سازماندهی کنید. همچنین کل کلیک‌های روی پیوندهای کوتاه شما را ردیابی می‌کند، بنابراین لینک های محبوب خود را می‌شناسید (که برای پیوندهای وابسته نیز مفید است).

3. افزونه URL Shortify

افزونه URL Shortify

URL Shortify یک افزونه کوتاه کننده لینک وردپرس رایگان و حرفه ای است که برخلاف سایر خدمات کوتاه کردن لینک، از نام دامنه شما برای کوتاه کردن لینک ها استفاده می کند.

با این افزونه وردپرس شما می توانید لینک های طولانی و زشت خود را زیبا کنید و آنها را در تبلیغات، وبلاگ ها، ایمیل ها و شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. این به شما امکان می دهد آمارها را برای نظارت بر تعداد کل کلیک ها با یک شمارنده کلیک در داشبورد مدیریت وردپرس خود پیگیری کنید.

به پایان این مقاله رسیدیم، امیدواریم که بهترین افزونه کوتاه کننده لینک وردپرس را پیدا کرده باشید. همچنین ممکن است بخواهید مقاله دیگر ما را در مورد بهترین افزونه سئو وردپرس ببینید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *